Jump to content

Recommended Posts

Posiadam dosc duzy portal muzyki elektronicznej. Wspolpracuje z roznymi firmami ktore organizuja imprezy i te firmy rozsylaja informacje prasowe o imprezach do wszystkich portali o podobnej tematyce.

reasumujac okolo 20 wiekszych stron i setki mniejszych dostaje taka sama informacje i taka sama informacje wrzucaja na strone. czy jest mozliwosc ze przez to google zakwalifikuje mnie jako duplicate content i wpadne w jakis filtr?

Link to post
Share on other sites

Zeby nie zakladac nowego tematu....

Mam dziwny przypadek, czy ktos z was moze sie z czyms podobnym spotkal?

Otoz na jeden z domen (ktora byla zle dodana do serwera) pojawial sie komunikat cPanelu. Trwalo to ok. 2 tygodnie (nie wiedzialem o tym). Czy jest mozliwe zeby G wyrzucilo strone z indexu przez DC? Jesli tak, to ile moze trwac taka "banicja"?

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Link to post
Share on other sites

Czy jeżeli stworze strone która będzie zawierać materiały z kilku najwiekszych portali typu onet.pl wp.pl idg.pl interia.pl to w skali od 1-10 jaka jest szansa na duplicate content ?

Szansa jest bardzo duża. Chyba, że zrobisz to umiejętnie, to wtedy tylko duża :)

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o to, że niesłychanie trudno zrobić serwis z dobrymi pozycjami w Google, opierając się na treściach zaczerpniętych skądinąd. Google coraz lepiej rozpoznaje kopiowane treści, nawet jak oblepisz je własnymi. U mnie 2006 rok minął właśnie na tworzeniu dużych projektów, opartych na treściach kopiowanych. Z tego co zaobserwowałem - oglądalność w miesiąc po uruchomieniu jest ogromna (FSB), po czym powoli spada, aż osiąga przysłowiowe dno, a liczba zaindeksowanych podstrona maleje do 0, ewentualnie 99% stanowi Wyniki uzupełniające. Można wnioskować, że filtrowanie treści kopiowanych będzie coraz doskonalsze, więc nie ma sensu marnować czasu na plagiat - trzeba pisać swoje, co też i ja robię :peace:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy