Skocz do zawartości

Scrapebox v 1.0 - 2.0


artur_waw

Rekomendowane odpowiedzi

Głownię korzystam z jednego wynalazku rodaków taki zamknięty harwester on-line, płacisz za czas korzystania nie martwisz się proxy dajesz footprinty dostajesz listę wyników, bardziej precyzyjne rzeczy xseonem sobie harvestuje w yandexie, rablerze, yahoo. Autor XseoNa obecnie z bingiem walczy.

10 wyników trzeba zrobić wiele zapytań. 500 wątków w hreferze potrafi zabić mojego Xeona 1245v2 lol

To prawda potrafi zrobić z procka kaloryfer, Aleks już dawno zapowiada update Hrefera i chyba za niedługo w końcu to zrobi, ale ja jakoś hrferem obecnie nie harwestuje, kwestia przyzwyczajenia.

Jeszcze scrapeboard nawet po zmianach tez niezłe sobie radzi ostatnio harwestwoalem jeden mało popularny skrypt i powiem ze całkiem dobrze wyszło, ale dałem jemu ok 3k proxy.

Edytowane przez MaxPan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkuch.

Stałem się posiadaczem scrapebox i nie mogę uruchomić proxy.

Zakupiłem na proxymarket.pl pakiet mini 10 z api i ustawiłem tam swoje IP. Gdy w Scrapebox daje Manage -> Harvest Proxies -> Add Surce -> By typing the url wklejam API key daje ok potem Apply i następnie start to nie wyszukuje mi zakupionych prosiaków po prostu tylko mignie error i dalej jest 0 co może być przyczyną ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.proxymarket.pl/konto_usera/api_uprawnione_ip/

Tu musisz podać swoje IP, mogło być też tak, że otworzyłeś w przeglądarce api żeby sprawdzić czy działa no i działało, ale gdy chciałeś je zaciągnąć przez SB to nie odczekałeś 90 sekund.

Możliwe też, że masz wykupiony pakiet bez API :)

Sprzedam domenę rządową 10latwue.pl aukcja na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawa z proxy została wyjaśniona. Pojawił się niestety kolejny problem i teraz pytanie do wszystkich którzy korzystają s SC na komputerze pod Windowsem XP. A mianowicie mój problem polega na tym że SC w trakcie pracy się zacina dojdzie do ok 80 - 100 sprawdzeń i po prostu się zacina. Czy ktoś zna lekarstwo na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trim to root + usuniecie subdomen

SB nie usuwa subdomen czyli Trim to root nie działa w 100%

Jak usunąć subdomeny? i faktycznie przyciąć do głównej domeny

198-57-135-176.unifiedlayer.com

2012.vantaanvihreat.fi

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności