Jump to content
albercik81

robots.txt - wordpress - niepotrzebne strony w indexie google

Recommended Posts

Cześć,

Dziś postanowiłem się zająć plikiem robots.txt dla strony wordpress

W chwili obecnej mam taką oto treść:

User-agent: *
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /wp-includes/
Disallow: /xmlrpc.php
Disallow: /wp-login.php
Allow: /wp-admin/admin-ajax.php

Czy warto dodać coś do tego (Allow lub Disallow) dla struktury Wordpress'a?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By izabellap
      Witam,

jestem początkującą użytkowniczką Wordpressa i mam problem z opisem strony. Mianowicie weszłam po kilku miesiącach na stronę i zmieniłam jej opis (w trakcie zmieniła się mi się koncepcja - najpierw chciałam prowadzić stronę poświęconą podróżom, literaturze i fotografii, teraz jednak doszłam do wniosku, że poprzestanę na tej pierwszej). Wszystko poszło gładko, niestety po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy strony okazało się, że wyświetla się ona nadal ze starym opisem (gdy oprócz nazwy strony dodam imię i nazwisko).  Bardzo mnie to zmartwiło. Podejrzewam, że może być tak dlatego, że strona jest jeszcze w zasadzie pozbawiona tekstu i nie ustawiłam fraz kluczowych, ale nie wiem, czy na pewno to z tego wynika. Zastanawiam się, czy opis się z czasem zaaktualizuje, jeśli będę regularnie dodawać treści i używać odpowiednich fraz?

• By Badek
      Nazywam się Krystian Badowski. Od ponad dwunastu lat zajmuję się twórczością internetową w zakresie projektowania witryn internetowych i grafiki. W tej branży zyskałem doświadczenie, dzięki któremu mogę Ci zaoferować stworzenie strony internetowej od podstaw. Mogę Ci także pomóc w procesie wdrażania strony, tworzenia grafiki, czy poprawek na Twojej istniejącej witrynie.

Moje umiejętności:

WordPress - większość moich projektów opiera się o ten system. Świetnie go poznałem i doskonale się w nim odnajduję. HTML+CSS - potrzebujesz stworzyć statyczną witrynę lub zakodować gotowy plik PSD? Jestem do dyspozycji! Grafika rastrowa - projekty graficzne dotyczące nie tylko stricte sfery internetowej. Ulotki, wizytówki, elementy stron, pełne ich projekty i inne niestandardowe rozwiązania.  
      Możliwe wystawienie FV za pomocą serwisu useme.com.

Zainteresowany? Sprawdź moje portfolio: https://badek.org

Adres mailowy:
      krystian[małpka]badek[kropka]org  
    • By SEOsklep24.pl
      Linki z prywatnego zaplecza SEO – wyższe pozycje dla Twojej strony!

Zapraszamy do zamawiania publikacji na nowym, prywatnym zapleczu SEO. Prezentowana oferta dotyczy publikacji 25 artykułów - 500 artykułów z linkami kierującymi do Państwa strony!

Nowa grupa stron została stworzona z troską o każdy detal. Blogi oparte są na unikalnych szablonach graficznych, odrębnych IP i domenach (w skład grupy nie wchodzą subdomeny czy darmowe platformy blogowe). Co ważne – każda strona posiada historię (strony zostały przechwycone i sprawdzone pod kątem parametrów SEO) i solidną porcję linków, która gwarantuje szybką indeksację nowych artykułów i moc linkową, która zostanie przekazana dla Państwa strony!

Każdy artykuł publikowany jest z grafiką (pochodzącą z darmowych baz – na życzenie możemy dodać zdjęcie wysłane przez Zamawiającego) i linkami kierującymi do wybranej strony (link może być Dofollow lub na życzenie Nofollow).

Najważniejsze informacje o oferowanych publikacjach:

Grupa jest w pełni prywatna, zbudowana od podstaw - każda strona jest zoptymalizowana i solidnie podlinkowana. Na każdym blogu publikujemy artykuły z grafiką. Prócz publikacji z linkami, dodajemy również artykuły bez linków. Każda strona ma unikalną szatę graficzną. Blogi osadzone na domenach głównych – bez subdomen czy darmowych platform blogowych. Domeny osadzone są unikalnych adresach IP. Na żadnej ze stron nie ma i nigdy nie będzie zainstalowanego SWL (systemu wymiany linków). Każda domena ma wieloletnią historię, blogi nie są budowane na nowych nazwach.  

Osoby, które są zainteresowane zakupem tej usługi zapraszamy do kontaktu mailowego w celu zaprezentowania 1-2 przykładowych adresów w celu weryfikacji ich!

Grupa 25 WP: https://seosklep24.pl/oferta/520-grupa-25-wp.html
      Cena: 59,99zł

Grupa 50 WP: https://seosklep24.pl/oferta/521-grupa-50-wp.html
      Cena: 99,99zł

Grupa 100 WP: https://seosklep24.pl/oferta/522-grupa-100-wp.html
      Cena: 179,99zł

Grupa 300 WP: https://seosklep24.pl/oferta/523-grupa-300-wp.html
      Cena: 399,99zł

Grupa 500 WP: https://seosklep24.pl/oferta/524-grupa-500-wp.html
      Cena:  649zł

Wpisz KOD RABATOWY i otrzymaj -5% na publikację artykułów w nowym zapleczu Wordpress: CYK3XLCX

Co Oferujemy:
      Opublikujemy 25 artykułów - 500 artykułów z linkami kierującymi do podanej strony (w artykule może znajdować się 1 link wychodzący). Na potrzeby zlecenia przygotujemy 1-8 synonimizowanych artykułów ( 1500 znaków po wygenerowaniu ) – istnieje możliwość domówienia dodatkowej liczby artykułów tutaj: https://seosklep24.pl/oferta/187-artykul-z-synonimami-1000-3000-znakow.html Czas realizacji usługi uzależniony od dziennej ilości publikacji, którą ustala Kupujący! W przypadku braku dodatkowej informacji, artykuły zostaną opublikowane w przeciągu 10 dni roboczych od przyjęcia zlecenia. Po zakończeniu linkowania prześlemy raport z wszystkimi zdobytymi linkami Na każde zamówienie wystawiamy FV!   
      Do wykonania usługi potrzebujemy:
      Przesłanie linków i słów kluczowych, które mają zostać podlinkowane w publikowanych artykułach (można linkować stronę główną, podstrony, subdomeny) Dodatkowych Informacji o ilości dziennych publikacji  

Kontakt:

mail: kontakt@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474
    • By nafri
      Zlecę wykonanie na początek 10 stron zapleczowych na rożnych darmowych platformach oraz ich podlinkowane.

Zaplecze na: blogspot.com, tumblr.com, yola.com, wix.com, weebly.com i wordpress.com itp.

Oczekiwania co do zaplecz:
      - zróżnicowane szablony, estetyczny i profesjonalny wygląd;
      - unikalne teksty po 2000 znaków;
      - wstawiona darmowa grafika;
      - przekazanie danych dostępowych do witryn.

Strony nawiązują do tematyki: akcesoria fryzjerskie, kawa, akcesoria do ekspresów do kawy.

Ważne: czas wykonania, cena.
      Odpowiem tylko na wybraną ofertę.

Kontakt: nafri(at)op.pl lub priv
    • By Mclain
      Szukam strony z szablonami WP na której kupię szablon, licencją na szablon z uwzględnieniem aktualizacji tego. Potrzebuję jednego szablonu na wieki wieków, nie mam agencji, która będzie trzaskać miliony stron.

To ma być coś dla średniorozgarniętego szympansa, który ma sobie wejść, przesunąć suwaczek, wrzucić grafikę, dodać nagłówek, zrobić podstronę i tyle. Coś ładnego, fashion, działającego na wszystkim co ma dostęp do internetu, włącznie z nowoczesnymi pralkami i lodówkami.

No i oczywiście cena dla Janusza, najlepiej w granicach kilku dolarów, tak do 50 zł.

Polecicie?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy