Skocz do zawartości

link z sygnatury PiO a TR i CF domeny wg majesticseo


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem zrobić dłuższy test ale dostałem Bana i ktoś mi skasował sygnature;) 10 letnia domena brak treści od roku (żeby nie było że się reklamowałem a nie testowałem), tylko wrzutka że strona w przebudowie , backlink: 15 TF :0  CF: 10. Wrzuciłem link do sygnatury w tym profilu, dodałem 2-3 posty  po 3-5 dniach backlink: 18 TF: 12, CF: 18. (domena nie linkowana niczym innym od 3 lat).  Poźniej ktoś skasował sygnauturę  TF: 6  CF: 12 utrzymuje sie od 2 tygodni po skasowaniu sygnatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Miałem zrobić dłuższy test ale dostałem Bana i ktoś mi skasował sygnature

A Ty nie widziałeś, że pisać na 2 konta na PiO nie wolno? Zgodnie z regulaminem miałeś dostać BAN permanentny na wszystkie również na przyszłe konta. Robiłeś to na tyle chamsko, że w tym samym temacie pisałeś na 2 konta, bądźmy poważni. 

Cytat

Poźniej ktoś skasował sygnauturę

Miałeś urlop przecież, ciesz się ze nie BAN.

Ale Twój test udowadnia, że CF i TF wolno aktualizują dane, czy o co chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan z całym szacunkiem ale ogarnęła Cię obsesja niczym PIS na punkcie wyborów w Maju....może to nie miejsce ale wysłałem wiadomość z wyjaśnieniem, PRIW ale została olana, wytłumaczenie głupie ale prawdziwe, mam firmę z bratem, i tak pracuje, on swój ma login ja swój, proponowałem KRS, dowody, trudno przeżyję bez konta na PiO.. odpowiedziałem z jego kompa i czy coś wielkiego stało się... nie wrzucałem linków, nie wrzucam sygnatur na siłę bo mi to nie potrzebne... wyjaśniłem i nie ma czym się ekscytować, bo nic nie było na beszczela.

 

Na co test..?. na to czy zmieniają się parametry domeny pod wpływem linków nofollow, bo ostatnio na PiO czytałem że nie ale przydają sie do różnicowania profilu linków, otóż tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, muchman13 napisał:

Na co test..?. na to czy zmieniają się parametry domeny pod wpływem linków nofollow, bo ostatnio na PiO czytałem że nie ale przydają sie do różnicowania profilu linków, otóż tak.

Linki nofollow przydadzą się do budowania prawidłowego profilu linków pod Google. A czy przydadzą się pod budowanie parametrów Majestic? Nie wiem, nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

MaxPan z całym szacunkiem ale ogarnęła Cię obsesja niczym PIS na punkcie wyborów w Maju.

Po pierwsze zdradzę Tobie tajemnicę, multikonta sygnalizuje automatyczny plagin do CMS, nie mam czasu tym zajmować się. Po drugie nic od Ciebie dostałem, wiec nie miałem co olewać. Po trzecie z nowego konta Ty w pierwszym poście napisałeś, że miałeś na forum stare konto i nie widziałeś jak go odzyskać. Później piszesz z starego i nowego w jednym temacie jednocześnie. Szanujmy my się na wzajem. Teraz do meritum. 

Cytat

Na co test..?. na to czy zmieniają się parametry domeny pod wpływem linków nofollow, bo ostatnio na PiO czytałem że nie ale przydają sie do różnicowania profilu linków, otóż tak.

O toż nie wiem jak Ty, ale ja pozycjonuje stronę w Google a nie w Majestic czy Ahrews. Mam oczywiście konta w tych serwisach, ale korzystam z nich zupełnie do innych celów. Te parametry osobiste mi nie są do niczego potrzebne.  Powiem więcej tymi parametrami jeszcze łatwiej manipulować jak PR  od Google w 2010 roku.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, muchman13 napisał:

MaxPan z całym szacunkiem ale ogarnęła Cię obsesja (...)

 

Dzieki tej obsesji to wciąż ważne dla wielu prywatne forum, a nie publiczny śmietnik do spamowania czy hejtowania.

  • Like 4

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

W dniu 5.05.2020 o 17:06, muchman13 napisał:

Miałem zrobić dłuższy test ale dostałem Bana i ktoś mi skasował sygnature;) 10 letnia domena brak treści od roku (żeby nie było że się reklamowałem a nie testowałem), tylko wrzutka że strona w przebudowie , backlink: 15 TF :0  CF: 10. Wrzuciłem link do sygnatury w tym profilu, dodałem 2-3 posty  po 3-5 dniach backlink: 18 TF: 12, CF: 18. (domena nie linkowana niczym innym od 3 lat).  Poźniej ktoś skasował sygnauturę  TF: 6  CF: 12 utrzymuje sie od 2 tygodni po skasowaniu sygnatury.

Celowo zostawiłem całość jako cytat.

Gdzie pytanie?!

Edytowane przez Mariusz
  • Like 1

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności