Jump to content
Lexy

Od 30 do 50% taniej na zaktualizowane szkolenie "Zarabiaj na audytach SEO"

Recommended Posts

W dniu 1 maja 2020 r. wyszła aktualizacja szkolenia "Zarabiaj na audytach SEO". Materiał składa się z:

• 74-stronicowej instrukcji;
  • 9 arkuszy z tabelami do przeprowadzenia oceny analizowanych czynników (arkusze w wersji polskiej oraz angielskiej);
  • szablon audytu;
  • 3 okładki do wykorzystania. 

Przy okazji aktualizacji uruchomiłam promocję podzieloną na 2 etapy:

• 50% taniej dla 10 pierwszych zamówień;
  • 30% taniej dla pozostałych zamówień złożonych do zakończenia promocji, czyli do dnia 24 maja 2020 r. 

Link do zamówienia: https://www.lexy.com.pl/blog/produkt/zarabiaj-na-audytach-seo Materiały są udostępniane w zakładce "Moje pliki" (na koncie utworzonym na blogu w procesie składania zamówienia) tuż po opłaceniu dostępu do nich. Pozostałe ważne informacje są wysyłane mailowo. 

Wystawiam faktury VAT. 

Wstaw grafikę z URLspacer.png

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Promocja startowa tylko 4,9zł netto za 1000 punktów na okres 30 dni.
      Ilość punktów w promocji ograniczona.
      Wystawiam fakturę VAT.   Dostępne również punkty statlink.pl.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • By seo-synonimy
      Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!

Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: damian@seo-synonimy.pl
    • By Mclain
      Zlecę promocję mojego kanału na YT, zależy mi na dużej liczbie wyświetleń, ale nie za wszelką cenę. Chciałbym, żeby pozycjonować te filmy głównie na frazy kluczowe, chyba że masz ciekawszy pomysł, chętnie posłucham propozycji.

Mail podaję zgodnie z wymaganiami regulaminu mclain(na)op.pl
      Natomiast preferuję kontakt na forum na priv.
    • By Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Promocja startowa tylko 4,9zł netto za 1000 punktów na okres 30 dni.
      Ilość punktów w promocji ograniczona.
      Wystawiam fakturę VAT.   Dostępne również punkty statlink.pl.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • By seo-synonimy
      Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!

Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 60 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Zapraszam do współpracy!
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy