Jump to content

Recommended Posts

Witam ponownie, przeglądałem już forum pod słowa z tytułu, ale nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi. Mianowicie robię backlinki ze stron z wysokim DR w ahrefs. Teraz znalazłem jak zrobić z telegramu DR93 i zrobiłem, ale patrze że na pasku MOZ pokazuje spam score ponad 40%. Teraz szukam odpowiedzi do jakiego maksymalnie wyniku spam score robić linki ? Czy olać to bo mają niektóre strony wysoki DR ? I tak samo czy robić linki z japońskich blogów z DR90  a spamu ma chyba 18 ? 

Pozycjonujesz stronę pod Moz, Ahrefs, Majestic czy Google? Zastanów się co te rankingi, wykresy, liczby maja wspólnego z Google?

• Like 1

re287am9.jpg

Wiem że google ma własny algorytm, a wszystkie programy jedynie podpowiadają co  może wyglądać na spam. Pod  moz patrze tylko spam,  ale z tego co czytałem to mają własny algorytm na spam. A google może nie brać pod uwagę tego co oni. I jeszcze pokopałem to tylko znalazłem, żeby nie brać na serio ich oceny jeśli to są duże, znane witryny. Więc zwracać uwagę na spam score podczas linkowania czy nie ?

Nie zwracaj. Google ma swój bardziej zaawansowany w niektórych przypadkach algorytm do oceny miejscówek. Wiele razy przekonałem się, że nie ma on nic wspólnego  z tego typu narzędziami. 

re287am9.jpg

• 3 months later...

@coku ja mam ten sam dylemat i staram się omijać strony które są na czerwono w SS w tym narzędziu

https://websiteseochecker.com/bulk-check-page-authority/

@MaxPan Ma rację, ale później wolę nie zastanawiać się czy to czasem nie spam score jest powodem problemów

Edited by LinkGW

Chętnie projektuję strony internetowe dla MŚP.

Dodatkowo projektuje także strony internetowe dla mikro firm.

6 godzin temu, LinkGW napisał:

@coku ja mam ten sam dylemat i staram się omijać strony które są na czerwono w SS w tym narzędziu

https://websiteseochecker.com/bulk-check-page-authority/

@MaxPan Ma rację, ale później wolę nie zastanawiać się czy to czasem nie spam score jest powodem problemów

Często zdarza się tak, że profil linków jest tak naprawdę gorszy tych, które się tam nie świecą niż tych co się świecą. 

Nie sugerowałbym się tym za bardzo.

Nie wiesz kto do Ciebie dzwonił? Sprawdź w największej bazie numerów telefonów: http://czyj-numerek.pl

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By fizjotatablog
      Witajcie,
      Zacząłem powoli budować bazę linków do mojej strony. Domena była wcześniej używana i profil działalności był taki sam jak mój.  Po analizie w Backup Checker okazało się, że moja domena posiada aktywne backlinki ze stron typu Zumi, Targeo, PKT itp oraz z kilku stron o niskiej jakości (Domain rate 0/URL Rate 0.
      Teraz nasówa się pytanie - czy takie linki zostawić, czy pisać do admina prośbę o ich usunięcie, bo mogą zaszkodzić mojej pozycji w SERPach?
      Co sądzicie?

P.S.
      Strona aktualnie posiada 12 backlinków z 9 domen
      Chodziło oczywiście o Backlink Checker
    • By Seochess.pl
      1. Skąd pochodzą linki ?

Linki pochodzą w głównej mierze z Zagranicznych, ale także Polskich stron
      z rozszerzeniem Edu bądź Gov. Staramy się zawsze dobierać mieszankę unikalnych oraz skutecznych stron.

2. Czy linki pochodzą ze stron za spamowanych?

Nie, unikamy stron blogowych zaśmieconych przez setki komentarzy z Backlinkiem. Dodajemy tylko wartościowe backlinki oraz staramy się segregować linki, które będą pochodziły z takich domen. OBL jest bardzo racjonalny.

3. Jak indeksujemy i jak długo trwa indeksacja linków?

Indeksacja linków trwa w zależności od Google (bądź innej wyszukiwarki). Nie mamy na to realnego wpływu. Linki indeksujemy darmowymi indekserami typu linklicious czy indexification.

4. Jak przygotowujemy i wysyłamy Raport?

Raport przygotowujemy w Excelu. Znajduje się tam Tematyka, anchor texty twojego zlecenia oraz parametry konkretnej domeny.

5. Czy Kampanie przyniesie efekty?

Nasze linki ZAWSZE charakteryzują się wysoką jakością wykonania, stąd też nigdy nie gwarantujemy efektów, ale możemy zapewnić, że efekty mogą być ZNAKOMITE! 

Cena : 3 zł / Sztuka. Maksymalne zamówienie to 40 linków Edu-Gov, z tym że około 30 to linki z końcówką EDU BĄDŹ GOV, RESZTA TO LINKI MOCNO ZWIĄZANE Z EDU/GOV. 

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl

• By Seochess.pl
      1. Skąd pochodzą linki ?

Linki pochodzą w głównej mierze z Zagranicznych, ale także Polskich stron
      z rozszerzeniem Edu bądź Gov. Staramy się zawsze dobierać mieszankę unikalnych oraz skutecznych stron.

2. Czy linki pochodzą ze stron za spamowanych?

Nie, unikamy stron blogowych zaśmieconych przez setki komentarzy z Backlinkiem. Dodajemy tylko wartościowe backlinki oraz staramy się segregować linki, które będą pochodziły z takich domen. OBL jest bardzo racjonalny.

3. Jak indeksujemy i jak długo trwa indeksacja linków?

Indeksacja linków trwa w zależności od Google (bądź innej wyszukiwarki). Nie mamy na to realnego wpływu. Linki indeksujemy darmowymi indekserami typu linklicious czy indexification.

4. Jak przygotowujemy i wysyłamy Raport?

Raport przygotowujemy w Excelu. Znajduje się tam Tematyka, anchor texty twojego zlecenia oraz parametry konkretnej domeny.

5. Czy Kampanie przyniesie efekty?

Nasze linki ZAWSZE charakteryzują się wysoką jakością wykonania, stąd też nigdy nie gwarantujemy efektów, ale możemy zapewnić, że efekty mogą być ZNAKOMITE! 

Cena : 3 zł / Sztuka. Maksymalne zamówienie to 40 linków Edu-Gov. 

Dane kontaktowe:

• By znakzapytania
      Witajcie według wszelkich informacji takie działanie promocyjne  jest szkodliwe i  niby nic nie daje w rankingach.Każdy blog o pozycjonowani mówi ze takie blasty już poszły dawno w zapomnienie.   Jednak cały czas widać jak każdego dnia są palone setki miejscówek przez takich własnie toksycznych spamerów. Treść i wartość to ma żadną oczywiście jeśli kiedyś mieliśmy linki na takiej stronie no to ich rating natychmiast spada i stają się zamiast pomocą to naszym przekleństwem. Taki spamer potrafi zabić stronkę w ciągu kilku dni produkując i 20 000 postów. Po tym czasie następują już problemy z indeksowaniem i strona jest bezużyteczna. Pomimo ze próbują robić przeplatanki i inne techniki,które maja nakierować boty Googlerskie na ich śmieciowe strony.  Najwięcej w tej branży to jest mimo wszystko niebieskich tabletek. Mechanizm działa w ten sposób ze jest przejście na stronę i po kilku sekundach  następuje przekierowanie na sklep sieci partnerskiej. Domeny są dziesiątki jak nie setki + wzajemne zapętlanie. Idąc takim tropem przejrzałem chyba z 50 miejscówek i odkryłem ze wielu to jednak niestety Polacy. 

Moje pytanie jest następujące jak to niby ma działać. Szanse na trafienie na takie forum przez klienta są nikłe.  Jedyna opcja to ze robi jakieś chwilowe wybicie następuje ileś zakupów i banicja.
      Jednak każda domena to koszty programy to koszty. Każdy projekt trzeba przygotować lub zlecić więc koszty i jeszcze raz koszty.
      Nie pytam o to czy jest to etyczne bo kto w dzisiejszych czasach myśli o kimś innym niż jego czubek noska. 
    • By Seochess.pl
      Q&A

1. Jak Wykonujemy Audyt?

Wykonujemy kompleksowy Audyt z wykorzystaniem narzędzi takich jak Ahrefs Czy
      Moz. Skupiamy głównie uwagę na 

- Parametry domen z Top 10
      - Strukturę Logistyczną i Semantyczną Top 10
      - Słowa kluczowe Top 10
      - Linki Które Domeny Te Wykorzystują
      Czas wykonania Zlecenia to 4 dni (w zależności od słowa kluczowego). 

2. Jak Wykonujemy Re-Linking?

Na podstawie Audytu Seo wykonujemy Re-linking czyli Programowanie zwrotne
      większości linków które buduje konkurencja. Stosujemy głównie linki z wysokim DR, eliminując słabe linki. Linki będą pochodzić z For, Social Bookmarks, Komentarzy blogowych, Guest Post oraz Blogów. Na życznie możemy również wykonać zaplecza Domenowe podobne do tych z konkurencji. 
      Czas wykonania zlecenia to 5-15 dni (w zależności od słowa kluczowego)

3. Jak Podbijamy Parametry?

Na podstawie znalezionych linków budujemy silne zaplecze linkowe które podbije każdy parametr na Moz, Ahrefs bądź Majestic. Czas wykonania zlecenia to 5-15 dni (w zależności od słowa kluczowego).

4. Jak Wyrównujemy Strukture Słów Kluczowych?

Wykonując zlecenie na Re-Linking jednocześnie możemy wyrównać niesymetryczność słów kluczowych. Czas wykonania zlecenia to 5-15 dni (w zależności od słowa kluczowego).

Po więcej informacji proszę zapytać na maila. Aby wycenić cenę pakietu potrzebujemy zobaczyć wielkość projektu. 

Dane kontaktowe:

Więcej  o Pakiecie tutaj
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy