Jump to content

zagraniczne portale typu linkhouse


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ciężko coś znaleźć. Kiedyś robiłem research i znalazłem kilka stron ale koniec końców z nich nie skorzystałem (projekt został odłożony na później). Żadna z tych platform nie wydaje mi się ciekawa ale podrzucam listę tych, które zalazłem to może da Wam jakiś punkt zaczepienia.

https://www.marketin9.com/
https://accessily.com/
https://contento.marketing/
https://www.grouphigh.com/product-tour/
http://postjoint.com/

 

specjalista-googleads.pl - prowadzenie kampanii Google Ads (AdWords)

www.smart-seo.pl - skuteczna reklama w Google :) 

Link to post
Share on other sites

Niestety agencje naliczają sobie ogromną prowizję za umieszczenie artykułu/linka w naprawdę dobrych portalach. A te do których mają tylko one dostęp  najczęściej nie warto umieszczać linka za tą cenę. Mówię z własnego doświadczenia na wielu rynkach ( nie w Polsce ). Znacznie lepszą opcja jest bezpośredni kontakt z działem komercyjnym dobrych stron. Zresztą obecnie w dobie pandemii jest niesamowita przecena za takie usługi. Portale maja znacznie mniejszy przychód z reklam i szukają innych źródeł zarobku.  Strony które jeszcze kilka miesięcy temu za umieszczenia artykułu lub linka w istniejącym artykule żądały kilkaset/ponad k Euro, obecnie zeszły o 50-70%. Inne strony które w ogóle nie udostępniały takich usług obecnie same odpisują że, nastąpiła zmiana polityki firmy i taka usługa jest możliwa. Tu mówię o naprawdę konkretnych stronach. Typu globo.com, elespanol.com. Na mniejszych ( ale dalej rewelacyjnych ) stronach są takie przeceny że czasami aż nie mogę uwierzyć w maile które czytam z odpowiedziami - 100$ - 200$. Zawsze jednak jest w pierwszym zdanie " w obecnej sytuacji" .... 

Wracając do agencji. Kilka dni temu jedna z agencji przesłała mi listę z cenami stron gdzie mogą umieścić arty/linki. Patrząc tylko na "czołową " 10-15 stron okazało się ze na większości stron już mam. Ale posprawdzałem z ciekawości ceny. Na tych topowych stronach z ich listy były przypadki że ich cena była 720 Euro a ja w bezpośrednim kontakcie kilka miesięcy temu zapłaciłem 210. Albo ich cena 580 a ja za art z dwoma linkami w treści zapłaciłem 190 :)

Obecne przeceny to chyba jedna z bardzo niewielu korzyści jakie wynikły z COVIG.

wszystko o brazylijskiej piłce nożnej - brasfutebol.com

Link to post
Share on other sites

@dudi64 masz rację. Jednak są inne plusy agencji, które tłumacza ten narzut. Nie trzeba prowadzić negocjacji (oszczędność czasu), nie trzeba martwić się o copy (obłożenie copywritera), część włanych miejscówek.

 

W moim przypadku narzut nie był aż tak duży u Ciebie ponad 500 € u mnie to była kwestia 100€. Najważniejsze, że to się spina biznesowo i pozycję idą w górę.

 

Pozdrawiam
Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy