dudi64

Forumowicze
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,012 profile views
 1. dudi64

  No, ten... Festiwal SEO

  a kiedy to jest Panowie bo nic nie moge znaleźć
 2. dudi64

  Woedziałem, że dobrze robię ;)

  Bozinko, dzisiaj to mód dla mnich "uszów" . Po 3 dniach imprezy dowiedziałem się że to było w sumie prozdrowotne. Jaka ulga. A rano myślałem że zaraz zejdę z tego świata. A to widać tak należy
 3. miałem podobny problem ze zdiagnozowanie choroby syna. Wizyty we wszystkich chyba polskich placówkach nie przyniosły diagnozy. Następnie dwie kliniki uniwersyteckie w Niemczech i jedna w Szwajcarii. Dalej nic. Kontakt na lekarkę ( Polką ) z kliniki w Montrealu która zdiagnozowała chorobę uzyskaliśmy w Klinice Chorób Rzadkich w Krakowie przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Wprawdzie w naszym przypadku nie chodziło o chorobę genetyczna a niezwykle rzadki nowotwór to jednak skierowali nas we właściwym kierunku.
 4. dudi64

  aparat fotograficzny - jaki?

  dzięki za wszystkie porady. Po odrobinie "docierania tematu" stanęło na "Lumix DMC-G7 + obiektywy 14-42 i 45-150" . A co z tego wyjdzie to już czas pokaże. Ja swój "obowiązek" spełniłem. Pozdrawiam
 5. Niestety ale prawda jest taka że ta "konająca karawana" i jej "wielbłąd przewodni" zabijają to forum. Ale widać kilka "judaszowych srebrników" z banera jest ważniejszych .
 6. Bardzo dużo zależy od frazy. Mam wiele przypadków kiedy w wersji desktopowej jestem na top2 ( zaraz za brandem ) , natomiast w mobilnej brand ma 4 pierwsze pozycje - wersja mobilna, wersja normalna, jakieś podstrony i automatycznie moja strona ląduje na top5 . Ogromne różnice są także w poszczególnych krajach. Tu już trudno rozstrzygnąć od czego to zależy . Od dostępności jednego i drugiego neta, cen za net w komórce itd. Ale różnice są kolosalne. Dla przykładu ruch z dokładnie tej samej frazy na kilku krajach. Wszędzie na top2 - za brandem: desktop/mobilne ( za zeszły miesiąc w procentach) Węgry: 75/25 Portugalia + Brazylia 45/55 Hiszpania 40/60 Rumunia 45/55 Czechy 65/35 Słowacja 55/45 Finlandia 60/40 Ogólnie z wszystkich krajów jakie prowadzimy to za zeszły miesiąc przy troszkę ponad 2 miliony wejść 60/40 jak widać różnice są dość spore w jedną i drugą stronę w poszczególnych krajach. W porównaniu z wynikami sprzed kilku miesięcy widać wyraźny wzrost mobilnych wejść. Ale też nie wszędzie
 7. dudi64

  aparat fotograficzny - jaki?

  po rozmowach i skierowaniu córki na różne fora stanęło na kompakcie. Max na załączonych fotkach wskazał na Lumixa. Czy to jest ten własnie sprzęt. I jaki taki podstawowy ( lub podstawowe ) obiektywy. Aparat ma służyć do robienia zdjęć z podróży i zdjęć "modowych" Budżet jak wcześniej do ok 4k . Fotografia to kompletnie nie moja bajka. Ale nie wiedziałem że tez w tej dziedzinie jest tyle obozów.
 8. dudi64

  aparat fotograficzny - jaki?

  @mcmagik - jeśli jesteś w stanie kobietom w swoim domu coś wyperswadować, wytłumaczyć i przekonać to szczerze ci zazdroszczę. Ja nie mam takich szans.
 9. dudi64

  aparat fotograficzny - jaki?

  To ma być jej pierwszy aparat i oby początek poważniejszego zainteresowania. Dlatego nie ma sensu na początek kupować czegoś mega wypasionego. Budżet jest elastyczny. Tak żeby na początek miała coś porządnego w sensownej cenie. Jak się okaże że to nie tylko kolejna zachciewajka to trzeba będzie na wyższe półki zerknąć.
 10. dudi64

  aparat fotograficzny - jaki?

  na właśnie ma to być lustrzanka. Dlaczego nie wiem, nie pytaj . Chciałbym tylko żeby w cenie kupić coś dobrego , co będzie służyć dłuższy czas.
 11. dudi64

  aparat fotograficzny - jaki?

  Jaki polecacie - i dlaczego - aparat fotograficzny lustrzankę. Musze kupić swojej córce na urodziny a nie chciałbym zdawać się na bajery sprzedawcy w sklepie. Aparat ma służyć zarówno do zdjęć gdzieś w terenie jak i "portretowych" . Kompletnie się na tym nie znam i nie chciałbym za 2 miesiące żałować bo albo trzeba co chwilę kupować baterie, albo coś innego będzie szwankowało. Budżet jakiś taki rozsądny , w granicach 3-4k .
 12. przecież powinniśmy się cieszyć że są tacy ludzie. Pomyślcie. O ile łatwiej by się pracowało gdyby 99,999 ludzi miało tak wyprane mózgi. On od kilkunastu miesięcy czeka na Pingwina żeby stronki zrobione "nietematycznymi" linkami poleciały w kosmos . I tak sobie czeka. Jedzie tramwajem numer "15" i myśli kiedy nadejdzie Pingwin i wymiecie tą straszną, spamiarską, nietematyczną dzicz. Daj Bóg takich ludzi jak najwięcej - tematycznie, nofollow, stabilne top76 @seohq - I AM YOUR FAN - dobrze idziesz i nie zbaczaj z wytyczonej drogi. Trzymam kciuki.
 13. Że wam się jeszcze chce. W międzyczasie zdążyłem: -dwa razy się nawalić -kilka razy być na plaży -pierwszego kaca wyleczyć w siłowni -zasłużyć na kolejnego -spędzić bardzo miłą noc -zjeść kilka niewielkich posiłków ( jak piję jem niewiele) -może jest jeszcze kilka rzeczy których niestety nie pamiętam a Wy nadal jesteście w punkcie wyjścia.