Skocz do zawartości

Najnowsza wersja mini.otwarty.pl - modyfikacja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wie ktoś może jak przerobić cały katalog na UTF-8 ?

Jak zmienie tylko kodowanie w funkcje.php to sypią się nazwy kategori i wpisy - czyli z wszystko z bazy :/

Czy jest jakaś mozliwość wyciągania wpisów z bazy ze zmianą kodowania na UTF-8 ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdeczne ;)

W nagrodę dodam dzisiaj jakiegoś arta do presella ;)

EDIT: Nie o to mi chodziło chyba - tam jest skrypt żeby postawić nowy katalog na UTF a moje pytanie brzmi czy mogę już istniejący katalog mini przerobić na UTF i jakoś wyciągać wpisy z bazy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zrobić żeby pisało

Prosimy o zamieszczanie linku zwrotnego

<a href="https://www.katalog.noweprogramy.net" target="_blank" > KATALOG STRON INTERNETOWYCH</a>

ale żeby to pisało w katalogu to jak to zrobić?? i żeby było w takiej tabelce tylko mniejszej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić to w mailu edytując plik otwarty_admin/mail_dodano.php ;) - można też w mail_usunieto.php :D joke :D

ew po dodaniu wpisu do katalogu to jest plik otwarty_disp/op.php dodajesz coś do $info w miejscu

Dziękujemy za zgłoszenie nowego wpisu. W ciagu max 24 godzin wpis zostanie zweryfikowany

przy okazji edytowania mail_dodano.php i mail_usunieto.php zmień adres email nadawcy z katalog@katalog.pl

searching.. bing.com

Hunting in Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności