Skocz do zawartości

Najnowsza wersja mini.otwarty.pl - modyfikacja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

czy była by możliwość dodanie takowej modyfikacji aby sprawdzał on czy już dodane wpisy sa aktualne. Chodzi tylko o to czy owa strona jeszcze istnieje. Jeżeli nie to się ją dezaktywuje. Oczywiście najlepiej żeby dane sprawdzenie odbywało się w skali całego katalogu - wszystkie wpisy ewentualnie na poziomie kategorii lub podkategorii żeby nie musieć klikać po kolei w każdy link.

Myślę że byłby to dobry pomysł.

A drugi to trochę trudniejszy chyba do wykonania. Mianowicie narzędzie sprawdzające czy na stronie/serwisie jest link zwrotny :)

To już wtedy zupełnie nowa wersja katalogu by była. Ale może warto pomysleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 i 2 wersja nie jest jakims tam trudem. Tylko musialbys napisac bota ktory sprawdzailby co jakis czas adresy w kolejce jaka daja odpowiedz serwera 200 itp i automatycznie pobieral zawartosc w celu sprawdzenia czy znajduje sie link zwrotny.

Sek w tym ze do katalogu w sensie tak sobie postawic i nie moderowac niema sensu dopisywac takiego czegos.

A jak chcesz moderowac i dbac warto o takiej funkcje zadbac we wlasnym zakresie by miec jak najbardziej unikalny katalog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś może podać zrzut tabeli bazy danych. Niestety nie mogę zainstalować skryptu, ciągle wywala mi błąd o uprawnienia do katalogu które mam ustawione tak jak powinny być (nie wiem dlaczego tak się dzieje?) . Może ręcznie utworze plik konfiguracyjny, ale potrzebuje zawartość bazy :D

tłumaczenia  i kursy niemieckiego Poznań: edu-niemiecki.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie nadales uprawnienia?

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawałem różne prawa 750, 777 ale w końcu za którymś razie się udało?

1. Mam teraz inne problemy :) Dlaczego w szczegółach wpisu opisy i słowa kluczowe nie mieszczą się w tabelkach np jak tutaj Nic jeszcze w plikach nie zmieniałem, wczoraj ściągnięty katalog?

2. Widziałem że temat był już kilkakrotnie poruszany ale chyba bez odpowiedzi, token mi się nie wyświetla :) jest na to jakaś rada?

3. Mój serwer ma wyłączoną funkcję mail i w panelu podczas akceptacji wpisu wywala błędy mimo wyłączonego w panelu powiadamiania?

Warning: mail() has been disabled for security reasons in /home/tapety/public_html/katalog/otwarty_admin/mail_dodano.php on line 27

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tapety/public_html/katalog/otwarty_admin/mail_dodano.php:27) in /home/tapety/public_html/katalog/otwarty_admin/index.php on line 1736

Tak samo dzieje się podczas kasowania strony :(

...

ad1. Prawdopodobnie powodem tego był fakt podawanych słów kluczowych oddzielanych przecinkami bez spacji?

tłumaczenia  i kursy niemieckiego Poznań: edu-niemiecki.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mam teraz inne problemy :shout: Dlaczego w szczegółach wpisu opisy i słowa kluczowe nie mieszczą się w tabelkach np jak tutaj Nic jeszcze w plikach nie zmieniałem, wczoraj ściągnięty katalog?

[...]

ad1. Prawdopodobnie powodem tego był fakt podawanych słów kluczowych oddzielanych przecinkami bez spacji?

Zgadza się :angry:

Jeśli jest ktoś zainteresowany bazą - ponad tysiąc wpisów moderowanych, to proszę dać znać.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności