Jump to content
DanielKn1234

ahrefs problem z linkami

Recommended Posts

Witam 

Mam problem z linkami. Moje linki nie sa widoczne przez ahrefs. znaczy byly widoczne ale juz z jakiegos powodu nie sa. Moja strona ( stara ale ma bardzo dobre statystyki ) mysmiley.net

Czy ktos moze wskazac dlaczego linki nie sa widoczne przez ahrefsa czy majestic?

Napisz do supportu. Ja widzę.

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

to ja nie mam pojecia

koles mi podpowiedzial gdzies na forum ze pokazalo mi blad 406 . robots.txt pozwala botom na skanowanie strony , druga opcja jest ze niby server blokuje bo boji sie ze boty wejda na server. Jednak po rozmowie z nimi oni twierdza ze nie , i teraz nie wiem co robic a strona ma wporzadku statystyki i chcemy z kolega uzyc ja jako link network 🙂

ja mam wersje płatną do ahrefs i majestic...

ja tez mam dojscie co prawda nie nalezy do mnie ale mam dane logowania.

i kumpel pokazal mi strone ktora pokazuje dane z moz.com i jest darmowa. wiem ze sie zgadza bo sprawdzalem na darmowej wersji ktora pozwala na 10 darmowych sprawdzen

omatko. nic nie rozumiem ale skoro darmowe to nie moze dobrze działać.

On 2/26/2020 at 3:49 AM, DanielKn1234 said:

koles mi podpowiedzial gdzies na forum ze pokazalo mi blad 406 . robots.txt pozwala botom na skanowanie strony , druga opcja jest ze niby server blokuje bo boji sie ze boty wejda na server. Jednak po rozmowie z nimi oni twierdza ze nie , i teraz nie wiem co robic a strona ma wporzadku statystyki i chcemy z kolega uzyc ja jako link network 🙂

Zmien sobie user agenta na bota ahrefsa i zobacz czy mozesz wejsc na strone. Mozesz miec w htaccesie zablokowane.  Poza tym, nie bardzo rozumiem co to za problem - wiekszosc sprzedajacych linki podkresla ze blokuje boty i uzywa tego jako atut przy sprzedazy swoich uslug.

Mam Ahrefs bota w robotx.txt ale co mi z tego skoro ahrefs nie widzi linka z mojej strony do drugiej to dla ludzi t oproblem bo skoro linka nie widzi ahrefs czy majestic to znaczy ze nie daje mocy drugiej stronie

43 minuty temu, DanielKn1234 napisał:

bo skoro linka nie widzi ahrefs czy majestic to znaczy ze nie daje mocy drugiej stronie

O k.... :D weź może poczytaj o mocy SEO, wpływie ahrefsa czy majestica na Google, co? Proszę?

Co ma Ahrefs do mocy? Szczególnie w Google? Odpowiadam: NIC!!!

• Like 2
  • Thanks 1

2 godziny temu, DanielKn1234 napisał:

dla ludzi t oproblem bo skoro linka nie widzi ahrefs czy majestic to znaczy ze nie daje mocy drugiej stronie

Rozumiem, że inne osoby uważają, że link z Twojej domeny nie przekazuje mocy bo go nie ma w ahrefsie/majesticu?

Pokaż im "wartość" DA/TF/CF czy co tam jeszcze chcesz Twojej domeny. Pokaż, że masz link DOFOLLOW do nich, a to że się nie wyświetla to dawaj jako zaletę, że konkurencja nie będzie widziała. Dodatkowo mogą sobie zobaczyć w GSC swojej domeny w raporcie Linki->Witryny z największą liczbą linków przychodzących i tam mogą zobaczyć, że Google widzi ten link i to jest najważniejsze.

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

to wytlumaczcie mi dlaczego link na stronie byl majestic, ahrefs pokazywal ze jest a nagle piekniego dnia pokazuje ze link jest "deleted" ? nie bardzo rozumiem. Uzywam ahrefs poniewaz pokazuje mi jakie linki ida do mojej czy innej strony. Ja nie zajmuje sie SEO. mam podstawy podstaw z SEO dlatego zarejestrowalem sie na forum zeby otrzymac pomoc. Chyba po to forum istnieje tak? czy moze po to zeby czlowieka z blotem zmieszac?

Narzędzia nie muszą pokazywać stanu faktycznego. Stan "deleted" może się pojawić dlatego, ze np bot danego narzędzia nie dotarł do badanej strony lub zablokować go firewall lub cokolwiek innego i tutaj równiez aktualizacja bazy linków danego narzedzia. No niestety takie rzeczy się zdarzają

Pomoc otrzymasz ale brakuje Ci elementarnej wiedzy, ktora mówi, że:

- narzędzia SEO nie pokazują 100% linków

- ahrefs nie pokazuje ponad połowy linków śmieciowych

- majestic łapie wszystko ale też nie pokazuje 100% linków

- czynniki i narzędzia 3rd party tools czyli ahrefs i majestic nie mają żadnego przełożenia na google bo to sa oddzielne firmy i oddzielnie działające narzędzia

Te narzedzia nie mają obowiązku pokazywac wszystkiego. No i tyle w temacie. Czyli jest tyle możliwości czemu link zniknął, że nie ma jednej. I nikt nie pomoże. Ale support ahrefsa może :)