Kuba007

Czy ktoś korzysta z serwisów którzy zwracają wydatki z reklamy kontekstowej na konto bankowe ?

Recommended Posts

Witam forumowiczów mam MCK konto menedzerskie  więc stabilnie i dużo trace na reklamy guglowskie jednym z ratunkiem zmniejszenia kosztów to kody promocyjne które wysyła Google i myślałem że więcej opcji nie ma jednak ostatnio koleżanka z Krakowa była na kolejnych targach eHandlu w Krakowie i pisze mi na fejsa że jest niby teraz  nowe serwisy którzy na stałe zwraca % od wydatków w adwordsach na konto bankowe i jedyne co trzeba zrobić tak zrozumiałem z ich instrukcji to podpiąć swoje MCK konto w ich serwisie jak zrozumiałem podpinam pod ich MCK konto i  regularnie otrzymuje z tej okazji wynagrodzenie?

Koleżanka skusiła się i podłączyła swoje konto bo na żywo miała okazję spotkać sie z ich ekipą na targach  no póki co jeszcze nie wypłacała wynagrodzenia. 

Czy ktoś korzystał z tego typu serwisów ? 

Marna ta Twoja szeptanka, nazwę serwisu usunąłem, zrób to jeszcze raz to zbanuje. Razem z koleżanką :D 

re287am9.jpg

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By mocne-precle.pl

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie:
      1. Czy można dodać wpis do jednego czy 10 blogów?
      - Nie, wpisy dodajemy do wszystkich 50 blogów jednocześnie.
      2.Czy wpisy publikowane są na stałe?
      -Tak, wpis będzie widoczny w blogach przez cały czas istnienia blogów.
      3. Czy mogę otrzymać przed zamówieniem listę blogów?
      -Nie, nie wysyłamy listy blogów przed zamówieniem, wysyłamy raport po wykonaniu usługi.
      4. Czy blogi są linkowane?
      -Tak, blogi linkujemy przez 301-ki z zablokowanymi botami indeksującymi (oprócz robotów Google), te 301-ki widzi tylko robot Google.
      5.Czy wpisy trzeba indeksować?
      -Nie, wpisy doskonale indeksują się samoczynnie, kierujemy roboty indeksujące na blogi przez nasze autorskie rozwiązania.
      6.Czy w artykule mogą być linki do różnych stron i podstron?
      -Tak, w artykule może być 2 linki do dowolnej strony która nie łamie regulaminu.
      7.Czy po dodaniu wpis można usunąć lub zmodyfikować?
      -Tak, można ale ta usługa jest płatna.
      8.Czy mogę dostarczyć swój artykuł?
      Artykuł piszą nasi pracownicy, ale jeśli zamawiający dostarczy artykuł unikalny, ręcznie synonimizowany, tak można, ale to nie obniża ceny usługi. 
      9.Czy linki są dofollow?
      -Tak
      10. Czy blogi znajdują się na różnych IP?
      -Tak blogi zlokalizowane na 50 różnych IP
      11.Jakie domeny są w grupie?
      -48 domen .edu.pl, 1-.pl, 1-net.pl
      12. Czy cena 150 zł brutto za publikację nie jest zbyt wygórowana?
      -Uważamy, że nie. 3 zł brutto za 2 linki na stałe w sześcioletnim blogu na domenie głównej w naszej ocenie jest do zaakceptowania przez tych, którzy znają wartość takiego linka.
      Zamówienia należy składać wyłącznie przez email 
      Zamawiający nie ma możliwości do odstąpienia od usługi po opłacie FV. Oplata FV jest sygnałem do rozpoczęcia wykonania usługi.
          . Art. 38 ustawy o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
      1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;  2) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;   3) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Właścicielem blogów jest

• By pavlo911
      Oferuje usługi z zakresu:

optymalizacji i pozycjonowania stron WWW audytowania pod kątem SEO prowadzenia kampanii AdWords  
      Do wyceny potrzebuję adresu Twojej strony WWW (oraz proponowanych przez Ciebie fraz, ale nie jest to warunek konieczny) - w odpowiedzi otrzymasz moją propozycję dotyczącą słów kluczowych, strategii działań oraz wycenę.

Jeśli poszukujesz specjalisty do obsługi kampani Google Ads to trafiłeś doskonale. Podaj jak najwięcej informacji na temat tego, co chcesz osiągnąć, a ja pomogę Ci to zrobić. 

Zapraszam do kontaktu mailowego  : biuro@paveumedia.pl
    • By Miyagi
      Specjalizujemy się w kampaniach reklamowych Google Ads (AdWords), które precyzyjnie trafiają do użytkowników zainteresowanych danym produktem lub usługą. Gwarancją skuteczności jest nasze wieloletnie doświadczenie oraz zadowoleni Klienci. Naszym głównym celem jest zapewnienie Klientom jak najlepszych usług związanych z marketingiem internetowym. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Prowadzimy kampanie Google Ads zarówno w wyszukiwarce Google (linki sponsorowane), sieci reklamowej Google, jak i remarketingowe.

Co możesz zyskać współpracując z nami?
      Skuteczną kampanię reklamową w internecie, która dotrze do tysięcy użytkowników. Indywidualne podejście. Dobór najtrafniejszych fraz kluczowych w Twojej branży. Dopasowanie odpowiednich stawek do kampanii reklamowej.  
      Nie zawieramy długoterminowych umów – współpracujemy w oparciu o umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Przed rozpoczęciem współpracy otrzymasz spersonalizowaną wycenę usług.

Co miesiąc wysyłamy szczegółowe raporty z Google Analytics wraz z wnioskami oraz sugestiami na kolejne miesiące.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://marketing-sensei.pl/uslugi/google-adwords/

Dane firmy:
      Marketing Sensei
      ul. Mickiewicza 81/68-69
      60-837 Poznań
      NIP: 6652737988
      e-mail: hello@marketing-sensei.pl
      www: marketing-sensei.pl
    • By CinematicVR
      Proszę o pomoc w przygotowaniu wyceny:

Przeprowadzenie promocji transmisji na kanale YouTube Klienta, w celu
      zwiększenia liczby widzów. Kampania reklamowa Google AdWords planowanego
      streamingu 360 na portalu społecznościowym YouTube z wykorzystaniem:

- emisji banera reklamowego nad listą proponowanych pozycji wideo z prawej
      strony okna,

- emisji reklamy tekstowo-graficznej w postaci nakładki na wideo w dolnej
      części okna filmu,

- wyświetlania filmów promocyjnych na YouTube oraz na witrynach i w
      aplikacjach w sieci reklamowej Google, obok niekomercyjnych treści w postaci
      reklamy True View In-Stream w modelu CPV, gdzie użytkownik po kliknięciu w
      film reklamowy wyświetlany przed docelowym filmem wideo przejdzie do
      odpowiedniej podstrony strony internetowej serwisu Klienta.

- materiały kampanii AdWords zostaną wytworzone oraz przekazane przez
      Klienta, który będzie dysponował prawami autorskimi oraz udzieli licencji na emisję.

Parametry planowanej kampanii:

- Start kampanii AdWords to 14.08.2018 godz. 7.00, a zakończenie to
      15.08.2018 godzina 12.00.

- Słowa kluczowe promujące wydarzenie - zostaną ustalone z Klientem w trybie
      roboczym.

- Ustawienie polecenia wydarzenia na kanale YouTube Klienta.

- Otagowanie wydarzenia zapewniające szybką identyfikację i łatwe
      wyszukanie  wydarzenia na platformie YouTube.