Toto

[Zlecę] tworzenie grafiki, logo i inne na strony

Polecane posty

Poszukuje osoby, która mogłaby zająć się tworzeniem grafiki.
Na początek do stworzenia mam 4x logo dla portalu.

Proszę przesłać jakieś przykładowe prace i ewentualnie cennik.

tomasz.tomczak@poczta.onet.pl

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką cena - Poddasza i stropy. 

Chroń budynek przed pożarem: systemy sygnalizacji pożaru sap.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez fizuuu
      Cześć, mam stronę opartą na wp z wtyczką pagebuilder. Jak prawidłowo nazwać zdjęcia? Które pola wypełniać? 

• Przez cannot
      Sprzedam domenę pnstudio.pl po studiu graficznym / studio graficzne / fotografia / fotografia kulinarna /loga
      Domena z 2014r.
      Trust Flow - 34
      Zapraszam do składania ofert poprzez Aftermarket: https://www.aftermarket.pl/domena/pnstudio.pl?nostat=1&test_a=0&utm_source=direct_entry

Kontakt:kamwisniak(@)wp.pl

• Przez cannot
      Wykonam link site-wide  (widoczny na stronie głównej i każdej podstronie) w lewym menu na  moim blogu Finanse.net.pl

Dane bloga:  Start w sierpniu 2017r. Trust Flow 26, napisanych 41 artykuły, blog ciągle rozwijany, tematyka finansowa - Kredyty, Pożyczki i chwilówki, Leasing, Lokaty, Konta bankowe. Nie ma bana ani filtra google.

Link : goły url, anchor tekst. Link zamieszczany w "Warto przeczytać". Link może być otoczony krótkim tekstem.

Cena: 120zł - 6 miesięcy | 200zł - 12 miesięcy (Liczba linków jest ograniczona)

Link graficzny: wymiary grafiki 300x100 z linkiem

Cena: 150zł - 6 miesięcy | 250zł - 12 miesięcy (Liczba linków jest ograniczona)

Link w treści : 50zł z dostarczonym tekstem (min. 3 tys. znaków) i grafiką | 70zł ja dostarczam tekst i grafikę - tematyka artykułu musi być powiązana tematycznie z kategoriami bloga

Blog jest powoli  i systematycznie pozycjonowany oraz na bieżąco zamieszczane są nowe artykuły w związku z czym liczba linków do Twojej strony będzie rosła.  Masz pewność, że Twoje linki nie znikną ! Ruch miesięczny jest na razie niewielki: około 100uu i 600 odsłon ale systematycznie rośnie.

Faktura: jeżeli potrzebujesz faktury, kupujesz ode mnie domenę poprzez Aftermarket i  od nich otrzymujesz fakturę.

Kontakt:kamwisniak(at)wp.pl
    • Przez *paweł*
      Witam.
      Szukam osoby lub firmy mogącej podjąć się przeniesienia funkcjonalności w sklepie internetowym. Zlecenie opiewa na przeniesienie istniejącej grafiki z OC 1.5 do czystego 2.3. Grafika niedawno była modernizowana na HTML5, CSS3, Boostrap. Oprócz grafiki potrzebuję przenieść funkcjonalności wdrożone na innym sklepie OC2.0 też do tego sklepu OC2.3. Są to m.in. rabaty klientów, koszyk, statystyki, przelewy24 itp.
      Proszę o pytania czy propozycje na email.
      paweldocent@interia.pl