Skocz do zawartości

nazwa.pl nowa opłata DNS Anycast


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno narzekanie stało się naszym kulturalnym obyczajem. Nawet ci co nie korzystają to narzekają, bo inni mogą korzystać.  :ph34r:

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I po to zarejestrowałeś się na forum żeby nam to powiedzieć?

A może tak dzień dobry na początek? :D Bo naprawdę bardzo cieszymy się z Twoich wyborów tylko jeśli ktoś w pierwszym swoim poście na forum od razu piszę że przenosi się z hostingu A na hosting B, nie wygląda to zbyt wiarygodnie, niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Przeczytałem powyżej, że zamiast narzekac trzeba podjąc decyzję i zadziałać. Więc się tą decyzją dzielę. Przed trafieniem na to forum byłem skłonny zgodzić się płacić dodatkowo nazwie.pl 120zł rocznie od domeny. Ale dzieki temu wątkowi zmieniłem zdanie. 

Tak więc wyrażam podziękowanie.

I pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Nazwa.pl oferuje w ramach usługi „Bezpieczna Domena” komercyjne certyfikaty SSL DV bez żadnych opłat dla wszystkich domen przekierowanych na serwery DNS Anycast nazwa.pl. Rynkowa cena komercyjnego certyfikatu SSL wynosi obecnie ponad 100 zł za rok, ale oferta, którą wprowadziła spółka pozwala na zabezpieczenie wszystkich Państwa domen, bez ponoszenia żadnych kosztów, dzięki czemu będą Państwo mogli zaoszczędzić nawet wielokrotność tej kwoty.

 

Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem.
Pesymista wie, co to za otwór >>>tanie noclegi<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaty za usługi, to rzecz normalna, ale nie w taki sposób jak to na wiosnę z sklepami w kontekście RODOs ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności