Zaloguj się, aby obserwować  
tomierc

Jaki link w sygnaturce na różnych forach

Polecane posty

Cześć Panowie i Panie. 

Mam do Was pytanie na obecne czasy. Posiadam około 60 różnych profili na 60 forach. Mam do was pytanie co do wykorzystania sygnaturek. W sensie jak je zagospodarować :

1. Na każdym forum dać 1 link do swojej strony głównej na różne anchory czy

2. Na każdym forum dać linki do swojej strony w sygnaturce ale do różnych podstron na różne anchory czy

3. Na każdym forum dać po 3 linki w sygnaturce do różnych podstron mojej strony na różne nachory ale zawsze bez strony głównej

Jak ogólnie mądrze to zagospodarować, mam 1 stronę z 2000 podstron (artykułami) jak zagospodarować sygnaturki na tych forach? 

Portal open-youweb.com filmy i artykuły tematyczne.

Dywersyfikacja – różnicowanie asortymentu produkcji lub usług w celu zmniejszenia ryzyka

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odys to raczej nie jest tak proste. Bo wiesz link do tego samego serwisu liczy się podobno pierwszy ale czy 3 różne ze stopek do tego samego serwisu różnych podstron nie będą nazbyt sztuczne.

Na stronie zgreda pisze o ty aby dawać tylko na index branda bo tylko on jest naturalny.

więc jak ktoś by mógł rozwinąć temat na bazie logicznych argumentów. Bo zróżnicowanie nie sądzę aby tutaj do końca miało znaczenie - choć nie odpowiedziałeś dokładnie  - który z pkt ma tutaj według ciebie zastosowanie 1 2 czy 3. 

Edytowano przez tomierc

Portal open-youweb.com filmy i artykuły tematyczne.

jeden seo guru napisze tak, drugi seo guru przyjdzie i napisze inaczej i ktora wersje wtedy wybierzesz? sprawdzisz ktory seo guru ma wiecej postow na forum i uznasz go za wiekszego guru? przetestuj to sie dowiesz co dla ciebie zadziala. 

hm... nie umniejszałbym roli nofollow w profilu linkowania

www.tebim.pro - Rozwiązana dla e-biznesu.

Do różnych podstron, najlepiej do tych które wyskakują na poszczególne frazy. Otaczaj linki w sygnaturce  tekstem tematycznym.

Kryptowaluty.  Bitcoiny czy Bitkojny? Bitkojn czy Bitcoin? Wiadomości z rynku. Porady.

Program dla budownictwa. Oprogramowanie dla firm budowlanych, energetyki cieplnej, produkcyjnych, komunalnych, spółdzielni mieszkaniowych. Dystrybucja ciepła. System ERP.

Produkcja wyrobów gumowych. Guma. Uszczelki. EPDM. Właściwości gumy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.