Jump to content

dziobek

Forumowicze
 • Posts

  378
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by dziobek

 1. Binance.com to obecnie lider na rynku giełd kryptowalutowych. Oferują program afiliacyjny. Za znalezienie użytkownika oddają do 20% z pobranych opłat transakcyjnych, chyba że mamy w portfelu 500 BNB, wtedy do 40% z pobranych opłat transakcyjnych. Dla znajomych możemy wygenerować link i podzielić się tymi procentami. Np: Link Referencyjny Binance - z tego linku zarejestrowany user ma zniżkę na opłaty transakcyjne 10%, a my dostajemy 10% zwrotu z opłat transakcyjnych poleconych. Giełda dostępna również w języku Polskim. Giełda ma również olbrzymią ofertę lokat, mining, stakingu, defi i innych form inwestycyjnych w stylu: wpłać i zarabiaj na oprocentowaniu. Ja osobiście giełdy używam od 5 lat. Prowizja jest wypłacana w ok. 3 h po wykonaniu transakcji przez użytkownika z refa.
 2. Mi przychodzi masa maili: Odbierz depozyt 320k $ w BTC i tym podobne. Giełdy nie dzwonią nigdy z takimi tematami że chcą coś dać tylko się zarejestruj, mają na uwadze że inwestorzy to czesto nerwowi ludzie.
 3. @MaxPan Polskie blogi na blogspocie lub innych tego typu serwisach są za mało polskie?
 4. To może zbieraj linki na porzuconych blogach typu blogspot, wsadź w komentarz linki do wszystkich stron, później kopiuj wklej.
 5. Też bym kupił jakąś dobrą dodawarkę. XRumer to wyższa szkoła jazdy. Z prostszych do obsługi to może jakiś Publiker, tylko nie wiem czy wart swojej ceny, ich support jest żałosny.
 6. JA zauważyłem pozytywny efekt gdy linkuje z "zapleczówek" do strony - link w artykule + link w stopce całej strony (różne anchory) daje lepszy efekt niż tylko link w artykule.
 7. dziobek

  Korona Memy

  Takie memy ostatnio na topie Niemiec kaszlał jak sprzedawał.
 8. google rozumie odmiany i przekazuje ich moc, jednak dla różnych odmian uzyskasz inne wyniki. Ja mam przypadek gdzie firmy informatyczne +miasto strona jest top 1 natomiast firma informatyczna + miasto już 14 miejsce.
 9. od 12 lipca cześć fraz w górę, inne spadły, ale widać przetasowanie. Kategoria zdrowie.
 10. U mnie spadki 18 czerwca i 27 i 2 lipca oraz 11 lipca, strona zalicza glebę na cześć fraz na kilka dni i wraca. Zauważyłem, że obrywam gdy linkuje w komentarzach z blogspota, pomimo 3 kont, zróżnicowania anchorów i unikalnych komentarzy.
 11. Dziś znów spadki w kategorii zdrowie, a już było dobrze. Obserwujecie podobna sytuację? Zastanawiam się czy to czkawka czy wujek G mnie za coś kara?
 12. Witam na PiO, powodzenia.
 13. dziobek

  Suchar :)

  turysta się zgubił na pustyni w Egipcie, woda mu się skończyła już dawno, ledwo idzie, w końcu spotyka araba. -Panie, daleko do Kairu? -Eee, nie. Idź cały czas prosto, a w czwartek w prawo.
 14. Wpadka szukana na siłę. Jak by zapomniała majtek to by była wpadka.
 15. Po zmianie algo indeksy mocno tańcują po pozycjach, też tak miałem, od ok tygodnia się uspokoiło.
 16. U mnie podobnie. Tematyka "zdrowie". Ładnie szło w górę, do 26 maja, i nagle gleba. Teraz czego bym nie robił, to strona stoi albo podskakuje na 2-3 dni i następuje korekta do stanu poprzedniego.
 17. Opanujemy niebawem cały świat. Jak w Wielkiej Rzeczpospolitej.
 18. Zależy od wartości treści. U mnie WordPress ładnie się indeksuje.
 19. jak linków nie jest dużo to https://ahrefs.com/pl/backlink-checker
 20. świetna. Taka ... na czasie
 21. klient zmienia system sklepu internetowego. Adresy produktów mu się zmienią. Potrzebuję pomocy przy htaccess. Aktualnie mam adresy: www.domena.pl/produkt1,b12.html www.domena.pl/produkt2,d22.html www.domena.pl/produkt3,c73.html www.domena.pl/1-nazwa-produktu www.domena.pl/2-nazwa-produktu www.domena.pl/77-nazwa-produktu Moglibyście poradzić jak takie przekierowania zaprojektować?
 22. Postaw kilka tematycznych stron zapleczowych. Podlinkuj i linkuj z nich. Pokomentuj na blogach o tej tematyce tam gdzie można dodawać adres strony i powinno być git.
 23. Szacujesz ile czasu będziesz poświęcał dziennie x Twoja stawka godzinowa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy