Jump to content

[Wykonam] Pozycjonowanie stron w Niemczech / Google.de


Recommended Posts

Witam,

oferuje profesjonalne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google.de. Od ponad 12 lat mieszkam w Niemczech, a pozycjonowaniem w Google.de zajmuje się od 9 lat. Przez te lata zdobyłem wiele doświadczenia w pozycjonowaniu stron internetowych. Moje optymalizacje i wiedza pomogła już wielu polskim firmom wejść na Niemiecki rynek i wypromować swój produkt, markę lub usługę.

Uważam, że jeśli chcesz pozycjonować stronę w Google.de to najlepiej wziąść do tego firmę albo osobę, która mieszka w Niemczech i dokładnie wie w jaki sposób to zrobić na rynku niemieckim.

Zacznij skutecznie zdobywać nowych klientów z Niemiec - nie trać więcej czasu.


Twoje korzyści:
- widoczne efekty już po paru tygodniach (w zależności od branży)
- profesjonalna obsługa klienta
- pełna optymalizacja strony lub sklepu internetowego


Więcej informacji co do cen pozycjonowania stron w Niemczech przez e-mail.

Kontakt:

markat83@hotmail.de

Polecam blog o pozycjonowaniu stron w Niemczech - pozycjonowanie Niemcy. Na tym blogu pisze też na temat pozycjonowanie stron w google.de

Link to post
Share on other sites
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By MichalAGOS
   Witam, poszukujemy firmy SEO, która zajęłaby się pozycjonowaniem strony steigleitern24.de w Niemczech. Zależy nam przede wszystkim na takich hasłach jak steigleitern, Leiter, leitern, Notleiteranlagen, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje odnośnie dodatkowych haseł. Kontakt: zielinskimichalkontakt@gmail.com, pozdrawiam.
  • By SEOsklep24.pl
   Ręczne mocne profile Trust Rank na domenach .CO.UK / .DE / .CZ / .IT !
    
    
   Posiadasz stronę, którą pozycjonujesz w Google .co.uk / .de / .cz / .it ? Doskonale się składa, SEOsklep24.pl właśnie uruchomił nową ofertę, w której udostępniamy możliwość zamówienia usługi polegającej na założeniu profili wraz z linkiem na stronach i forach osadzonych na domenach z prefiksem .co.uk / .de / .cz / .it .
    
   Google zwraca uwagę na lokalizację linków. Jednym z czynników decydujących o przyznawaniu wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania jest geolokalizacja. W skrócie - strony, które linkują do domeny pozycjonowanej powinny być utrzymane w tym samym języku i na tym samym prefiksie. Dlatego usługę zakładania profili na brytyjskich stronach i forach polecamy dla Klientów, którzy szukają solidnych źródeł linkowych dla swoich portali osadzonych na domenach .co.uk / .de / .cz / .it.
    
    
    
   Co oferujemy w ramach usługi?
    
   Stworzenie 25-100 profili osadzonych na mocnych domenach .DE! Każda strona posiada różny adres IP! Każda strona posiada różne serwery DNS! Linki dodawane są ręcznie tak aby wyglądały na najbardziej naturalne dla Googla! Możliwość dodania domeny głównej, subdomeny lub podstrony! Usługa zostanie zrealizowana do 7-14 dni roboczych! Szczegółowy raport po zakończeniu usługi linkowania - w raporcie znajdą się dane logowania dla profili oraz e-mail'a założonego na potrzeby zlecenia.  
   Dostępne pakiety:
    
    

    
   25 profili Trust Rank z .DE
    
   Cena: 50zł
    
   50 profili Trust Rank z .DE
    
   Cena: 100zł
    
   100 profili Trust Rank z .DE
    
   Cena: 200zł
    
    
   Więcej informacji na temat oferowanej usługi znajdziesz klikając w powyższe linki!
    
    
    
   Kontakt:

   GG: 4826437
   mail: j.brozyna@seosklep24.pl
   tel. 796 451 740

   Dane Firmy:

   J&J Jakub Brożyna
   ul. Wałowa 12
   38-230 Nowy Żmigród
   NIP: 6852245474
  • By Linkhouse
   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą linków pozyskiwanych ze stron niemieckojęzycznych.

    

   Linki z profili

    

   Linki pochodzą z profili na różnego rodzaju serwisach - forach internetowych, serwisach z ogłoszeniami, portalach. Wszystkie linki posiadają parametr dofollow, są widoczne bez logowania (czyli możliwe do zaindeksowania).

    

   Produkt doskonale sprawdzi się przy podlinkowaniu stron na rynkach niemieckim, austriackim, szwajcarskim. Jeżeli pozycjonujesz strony w google.de - koniecznie sprawdź naszą ofertę!

    

   Obecnie oferowane pakiety:

    

   http://linkhouse.pl/...fili-de-df.html - 50 linków z niemieckojęzycznych stron na domenach .de, .at, .ch

   http://linkhouse.pl/...fili-de-df.html - 100 linków z niemieckojęzycznych stron na domenach .de, .at, .ch

   http://linkhouse.pl/...fili-de-df.html - 150 linków z niemieckojęzycznych stron na różnych domenach (min. 80% .de, .at, .ch).

    

   Na życzenie klienta wykonujemy bezpłatnie podlinkowanie pozyskanych linków z wykorzystaniem GSA.

    

   Na powyższe pakiety udzielamy podwójnej gwarancji, która dotyczy trwałości linków oraz czasu realizacji:

    

   Trwałość - jeżeli w ciągu 30 dni od wykonania link zostanie usunięty przez administratora serwisu, bezpłatnie zastąpimy go nowym.

   Czas realizacji usługi wynosi do 10 dni roboczych i objęty jest gwarancją zwrotu kosztów i bezpłatnej realizacji usługi w przypadku jego przekroczenia.

    

   Zaplecza niemieckie

    

   Kolejnym elementem naszej oferty skierowanej na rynki niemieckojęzyczne są zaplecza SEO wykonane w pełni w języku niemieckim na domenach .de. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: http://linkhouse.pl/...e-standard.html

    

   Kontakt:

   Mail: sklep@linkhouse.pl

   Tel: 570 698 639

   Skype: linkhouse_pl

   WWW: http://linkhouse.pl

    

   Dane firmy:

   KBR Michał Chlewiński

   Mariacka 1/24

   41-200 Sosnowiec

   NIP: 6443377623

      • By Crmad
   Witam,
   Sprzedam listę mocnych miejsc .de, .at, .ch, .nl - 100 domen z aktywnym linkiem. PR7-1. Założenie profilu na stronach i umieszczenie linku daje bardzo dobre efekty. Domeny nie są zaspamowane przez automaty, trzeba dodawać ręcznie.
   PR7 - 1
   PR6 - 13
   PR5 - 12
   PR4 - 21
   PR3 - 25
   PR2 - 17
   PR1 - 11
   Cena listy 50 zł/netto.
   Kordian Minkina
   Agencja Reklamowa Rankit.pl
   Ul. Szkolna 74, 42-274 Konopiska
   NIP: 5732832145
   mail: biuro@rankit.pl
   (+48) 532 003 560
  • By Linkhouse
   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą linków pozyskiwanych ze stron niemieckojęzycznych.   Linki z profili   Linki pochodzą z profili na różnego rodzaju serwisach - forach internetowych, serwisach z ogłoszeniami, portalach. Wszystkie linki posiadają parametr dofollow, są widoczne bez logowania (czyli możliwe do zaindeksowania).   Produkt doskonale sprawdzi się przy podlinkowaniu stron na rynkach niemieckim, austriackim, szwajcarskim. Jeżeli pozycjonujesz strony w google.de - koniecznie sprawdź naszą ofertę!   Obecnie oferowane pakiety:   http://linkhouse.pl/...fili-de-df.html - 50 linków z niemieckojęzycznych stron na domenach .de, .at, .ch

   http://linkhouse.pl/...fili-de-df.html - 100 linków z niemieckojęzycznych stron na domenach .de, .at, .ch

   http://linkhouse.pl/...fili-de-df.html - 150 linków z niemieckojęzycznych stron na różnych domenach (min. 80% .de, .at, .ch).   Na życzenie klienta wykonujemy bezpłatnie podlinkowanie pozyskanych linków z wykorzystaniem GSA.   Na powyższe pakiety udzielamy podwójnej gwarancji, która dotyczy trwałości linków oraz czasu realizacji:   Trwałość - jeżeli w ciągu 30 dni od wykonania link zostanie usunięty przez administratora serwisu, bezpłatnie zastąpimy go nowym.

   Czas realizacji usługi wynosi do 10 dni roboczych i objęty jest gwarancją zwrotu kosztów i bezpłatnej realizacji usługi w przypadku jego przekroczenia.   Zaplecza niemieckie   Kolejnym elementem naszej oferty skierowanej na rynki niemieckojęzyczne są zaplecza SEO wykonane w pełni w języku niemieckim na domenach .de. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: http://linkhouse.pl/...e-standard.html   Kontakt:

   Mail: sklep@linkhouse.pl

   Tel: 570 698 639

   Skype: linkhouse_pl

   WWW: http://linkhouse.pl   Dane firmy:

   KBR Michał Chlewiński

   Mariacka 1/24

   41-200 Sosnowiec

   NIP: 6443377623

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy