Skocz do zawartości

[Poradnik] CSS Grid polski, darmowy tutorial!


666piter

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zapraszam Was do zapoznania się z moim nowym artykułem na temat CSS Grida - nowego sposobu tworzenia responsywnych stron opartych na tym szablonie. Przypuszcza się, że niedługo CSS Grid prawie całkowicie wyprze np. Bootstrapa ;) Porównanie Bootstrap czy CSS Grid w artykule + poradnik i źródła do dalszej nauki!

https://selfmadeking.pl/tworzenie-stron/css-grid-poradnik-pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaxPan napisał:

2 artykuły na krzyż które anchorowo na PIO podlinkował, fajnie :D

Odnośnik zmieniliście na plain tekst, skoro aż tak to Ci przeszkadzało, także nie wiem o co chodzi. Umieszczam moim zdaniem bardzo fajny artykuł, który jest ciekawy dla osób początkujących, dobrze wprowadza w problem, więc jaki masz z tym problem? Chyba taki artykuł jest wartościowy, tym bardziej jeśli ktoś woli poczytać sobie o tym w języku polskim, gdzie mało jest kompleksowych omówień tego zagadnienia... Zawsze ktoś się musi przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na Twoim blogu będzie nie co więcej artykulów w tedy pogadamy, co do czepiania się to wlasnie taki mam obowiązek. Bo jak narazie nawet dzien dobry nie zdążyłeś powiedzieć w odpowiednim dziale ale tak "prosto z mostu" 2 linki z anchorem już dawaj. Na razie Twój blog nie jest wart linka z najstarszego i największego forum SEO. Mam nadzieje zrozumiesz to prawidłowo i odbiezresz jako motywacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaxPan napisał:

Jak na Twoim blogu będzie nie co więcej artykulów w tedy pogadamy, co do czepiania się to wlasnie taki mam obowiązek. Bo jak narazie nawet dzien dobry nie zdążyłeś powiedzieć w odpowiednim dziale ale tak "prosto z mostu" 2 linki z anchorem już dawaj. Na razie Twój blog nie jest wart linka z najstarszego i największego forum SEO. Mam nadzieje zrozumiesz to prawidłowo i odbiezresz jako motywacje.

"nieco", "wtedy" - tak wyglądają poprawne formy Moderatorze :)

I powtórzę, nie zależy mi na linku, tylko na feedback'u co warto poprawić. Nie mam problemu z tego, że zmieniono odnośniki na plain text :) Uważam (patrząc na artykuły podobne), że wprowadzam dobrze do podstaw tematów z tych artykułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za poprawienie mojej jeszcze niedoskonałej Polszczyzny drogi 666Piter, jak byś czytał to forum zamisat tylko wstawiać lnki może wiedziałeś by czemu tak się dzieje :D

Cytat

że wprowadzam dobrze do podstaw tematów z tych artykułów

Jeśli tak uważasz, to żaden feedback Ciebie już nie przekona. 

Pisz dalej, dobrych unikalnych artykulów nigdy za wiele. Linkuj ze swojej sygnatórki i możliwie, że bedzie i ruch z tego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dawno tak nie naśmiałem jak z tego arta

omijamy korzystanie z dokumentacji Boostrapa

no to jest odkrycie :good:i jedyny poprawny wniosek, reszta to zwykłe bzdury :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
14 godzin temu, stania.info napisał:

 

w takim razie porzucam Bootsrapa :)

Stawiam, że następny Bootstrap będzie śmigał już na grid layout (tym natywnym z CSSa naturalnie). I będzie chudszy o 80%. I zacznie się też dodawanie więcej skryptów java do niego, czyli wyraźniejsze przechodzenie z frameworka CSS do hybrydy CSS+js.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ttah napisał:

I zacznie się też dodawanie więcej skryptów java do niego

Java czy JavaScript? ;) Wiem, czepianie się.

Swoją drogą ciekawe, w którym kierunku pójdą frameworki :)

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

Mój prywatny monitor backlinków

Najlepsze serwery Minecraft. A to kolejna lista zawierająca serwery Minecraft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności