Skocz do zawartości

Pozycjonowanie strony zrobionej w kreatorze stron WebWave - case study WebWaveCMS


BartekWebWave

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Jestem Bartek z WebWave. Sporo pisze się o tym, że strony zrobionej w kreatorze nie wypozycjonujesz. Bo nie. 

A tu okazuje się, że jest nieco inaczej. 

Zobacz nasze case study o pozycjonowaniu strony zrobionej w polskim kreatorze stron WebWave. Pewnie się domyślasz, chodzi o stronę https://webwavecms.com 

Zobacz jak udało się nam wbić do TOP3 SERP-ów: case study pozycjonowania strony WebWaveCMS.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyczepię do merytoryki artykułu:

1. Case Study (z angielskiego studium przypadku)to to nie jest, wy napisaliście jakiś artykuł co uwzględnić przy pozycjonowaniu strony w waszym cmsie...

2.

15 godzin temu, BartekWebWave napisał:

Sporo pisze się o tym, że strony zrobionej w kreatorze nie wypozycjonujesz. Bo nie. 

To chyba z home.pl albo nazwa.pl xD

3. Szybkość i optymalizacja kodu - Wymieniacie to w sumie chyba 3 raz. Ile można ?

4. Dane dot ruchu to się podaje z GA/YM/Piwika czy czego tam się używa do statystyk a nie narzędzia szacunkowego jakim jest similarweb

5. SSL - Według was SSL to kluczowy element pozycjonowania stron zrobionych w webwavecms?

6. UX, testy A/B, ciągłe udoskonalanie strony - A czego użyliście :)? Niby case study a nic nawet o narzędziu nie ma.

7. Dobry content - nie no to już jest parodia. 

8. "Nasi użytkownicy polecają nasz produkt. To też ma spory wpływ na wysoką pozycję w wielu wyszukiwaniach. Ruch na naszą stronę pochodzi z wielu źródeł" ok.

Reasumując wasze działania to w skrócie: dobra optymalizacja dobre słowa dobre treści wartościowe linki. co i jak? Tego już nie wiemy xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, BartekWebWave napisał:

Zobacz jak udało się nam wbić do TOP

 

Mi tez się "udało":  B)

 

serp_red_top_1.jpg

 

Strona redv2.pl jest w całości zrobiona w RED'ie

 

:chatownik:

 

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2018 o 08:30, Moriarty napisał:

Ja się przyczepię do merytoryki artykułu:

1. Case Study (z angielskiego studium przypadku)to to nie jest, wy napisaliście jakiś artykuł co uwzględnić przy pozycjonowaniu strony w waszym cmsie...

2.

To chyba z home.pl albo nazwa.pl xD

3. Szybkość i optymalizacja kodu - Wymieniacie to w sumie chyba 3 raz. Ile można ?

4. Dane dot ruchu to się podaje z GA/YM/Piwika czy czego tam się używa do statystyk a nie narzędzia szacunkowego jakim jest similarweb

5. SSL - Według was SSL to kluczowy element pozycjonowania stron zrobionych w webwavecms?

6. UX, testy A/B, ciągłe udoskonalanie strony - A czego użyliście :)? Niby case study a nic nawet o narzędziu nie ma.

7. Dobry content - nie no to już jest parodia. 

8. "Nasi użytkownicy polecają nasz produkt. To też ma spory wpływ na wysoką pozycję w wielu wyszukiwaniach. Ruch na naszą stronę pochodzi z wielu źródeł" ok.

Reasumując wasze działania to w skrócie: dobra optymalizacja dobre słowa dobre treści wartościowe linki. co i jak? Tego już nie wiemy xD

 

Dobra, będę odpowiadał po kolei ;). 

 

(Ad. 1) idea była zbliżona do tego, co piszesz; puenta tego jest prosta i zawiera się w punkcie drugim, czyli: da się ;). Co nie jest dla wielu takie oczywiste;

(Ad. 2) na którejkolwiek grupie dyskusyjnej gdy tylko ktoś pyta "jak zrobić seo dla [tu nazwa kreatora]" pojawia się masa ludzi, którzy piszą, że "łopanieniedaradyborzejakizłykodtylkoniekreator" ;). Jak widać, da się;

(Ad. 3) bo to... ważne! A teraz będzie jeszcze ważniejsze; 

(Ad. 4) (szeptem konfidencjalnym) ale tam też jest jeden rzut z Google Analytics ;) - chodzi też o to, żeby każdy mógł sobie to sprawdzić, bo chociaż te dane są szacunkowe, to jednak są ogólnodostępne i pokazują jakiś obraz; przyznaj się - jak często korzystasz z SimilarWeb ;); 

(Ad. 5) SSL jest ważne - nie kluczowe, ale (bardzo) ważne i to nie tylko dlatego, że przeglądarki zaczynają krzyczeć, że "połączenie nie jest bezpieczne";

(Ad. 6) hotjara, kilku innych narzędzi - wyciągniesz kilka spokojnie z paska Ghostery; 

(Ad. 7) ej, podeślij linki, daj się pośmiać, nie bądź taki... noooooooooo ;);

(Ad. 8) no też tak sądzę, że ok. Nawet bardzo. 

 

Generalnie zapomniałem - dzięki za fajny komentarz ;). 

To case study miało pokazać, że da się wypozycjonować stronę w kreatorze. Co ani nie jest takie oczywiste, ani zgodne z obiegową opinią. A że w naszym kreatorze da się to zrobić i my to zrobiliśmy z naszą stroną - pokazuje to, że szewc nie zawsze chodzi bez butów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BartekWebWave napisał:

To case study miało pokazać, że da się wypozycjonować stronę w kreatorze

A jakie to ma znaczenie, czy strona zrobiona jest w kreatorze, w notatniku, na kolanie, na polanie ?

 

Znaczenie ma czy jest poprawna jako dokument HTML, aktualnie też czy jest RWD i czy jest zoptymalizowana poda dane keywords.

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwie strony w tym kreatorze :) - słowo miałem nie jest tu przypadkowe. Została jeszcze jedna, ale jak się skończy okres to nie przedłużę usługi. Jak dla mnie to strony bardzo słabo wchodzą w TOPy.

Dnia 28.03.2018 o 08:30, Moriarty napisał:

To chyba z home.pl albo nazwa.pl xD

No a tu mam zupełnie inne doświadczenia. Mam dwie strony zrobione na szablonach z home.pl - obydwie stoją wysoko.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

OK, a teraz pokaż proszę jak w pełni optymalizujesz i (co za tym idzie) pozycjonujesz stronę na frazę uznaną choćby za średnio trudną.

Da się pozycjonować stronę stworzoną w kreatorze tak jak da się pozycjonować stronę stworzoną bez niej.
I rower i mercedes jeździ - w tym drugim jest jednak o niebo wygodniej ;)

:D Jestem gorszy, ja tu stale będę ... jak zuo, nigdy nie śpię.
www.hatefulfive.pl - polski thrash metal, no prawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności