Skocz do zawartości

Programista od presty


rav88

Rekomendowane odpowiedzi

Męczyłem się z kilkoma poprawkami na prestashop. Postanowiłem, że zlecę to jakiemuś programiście. Dwa razy nie trafiłem: wyglądało na to, że albo mają zbyt wiele zleceń albo nie potrafią sprostać prescie 1.7. Znacie kogoś dobrego, kto robi zadania do końca? 

koon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rav88 napisał:

wyglądało na to, że albo mają zbyt wiele zleceń albo nie potrafią sprostać prescie 1.7.

 

robię przy prestach od dłuższego czasu i z mojej perspektywy taką odpowiedź klient dostaje jak mu "za drogo" :), faktycznie zleceń jest dużo więc można przebierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dokładnie jest tak jak kolega pisze. Bardzo często klient chce korzystać z gotowych, darmowych rozwiązań jak w przypadku wordpressa a nie zawsze są takie moduły gotowe pod 1.7. Dodatkowo przychodzi opcja, że moduły nie są przystosowane do zapięcia pod odpowiedni zaczep i trzeba to przerabiać - w WP tego nie ma dlatego wymaga to więcej czasu a co za tym idzie wyższa cena. W razie czego zapraszam na PW

Programista Prestashop/Wordpress -> www.skyseo.pl oraz kosiarki spalinowe łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności