Jump to content
Sign in to follow this  
joy

ps 1.7 ukośnik na końcu adresu

Recommended Posts

Witam

Zapewnie szanowni forumowicze zajmujący się SEO flash bez problemu podpowiedzą a mi jakoś myk nie wychodzi.

Chcę w prestashop 1.7 ustawić tak aby mieć dla marek ukośnik na końcu adresu. Czyli zamiast mój_sklep/brands mieć mój_sklep/brands/

Teraz oczywiście dla tego ostatniego dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale coś nie chce zadziałać. A muszę to zrobić w kodzie, nawet w klasach, nic z poziomu PA.

Podpowie ktoś jak to zrobić?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

Sławek

https://netteria.net - tworzenie stron www, aplikacji web, projektowanie, programowanie Windows, usługi IT

@netteria

Zmieniłem w klasie Dispatcher w metodzie loadRoutes url_rewrite na brands/ i działa. Ale mam wrażenie, że to nie jest najbardziej eleganckie rozwiązanie.
Oczywiście nadpiszę tą klasę żeby nie było problemów przy aktualizacji presty.

Ale moze ktoś zna lepsze rozwiązanie?

https://netteria.net - tworzenie stron www, aplikacji web, projektowanie, programowanie Windows, usługi IT

@netteria

Rozumiem, że tą zmianę wprowadziłeś w overrides, a nie zedytowałeś na dziko surowe pliki presty?

Właściciel w simpleideas.pl - serwery, migracje, SEO, optymalizacja wydajnościowa i pagespeed, odwirusowywanie

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Sprawdź także niezależne forum o hostingu.

Oczywiście że tak:) Inaczej kolejna aktualizacja by przecież wywaliła moje rozwiązanie w kosmos:)

@netteria

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By SEOsklep24.pl
      Witam!

Prezentujemy ofertę SEOsklep24.pl, która polega na zdobyciu do 500+ linków z profili założonych za pomocą skryptu Zennoposter. System ten jest popularnym narzędziem, które pozwala na automatyczne tworzenie profili na różnego rodzaju stronach/forach, uzupełniając je o link (pod każdą postacią). Niestety niewiele osób ma okazję posiadać ten system - obsługa wymaga wiedzy, a sam dostęp do oprogramowania jest drogi. Ponadto Zennoposter to tylko narzędzie - najważniejsze są listy stron, które stanowią instrukcję, gdzie skrypt ma rejestrować i uzupełniać profile.
      Posiadamy prywatne, sprawdzone i skrupulatnie wyselekcjonowane listy stron, z którymi współpracuje skrypt. Nie musisz kupować dostępu do Zennopostera, nie musisz szukać list i budować spisu stron - wystarczy, że zamówisz u nas usługę linkowania, a my wykonamy całą pracę za Ciebie!

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/507-500-linkow-z-zennoposter.html
      Cena: 149,99zł

Co oferujemy?

W tej ofercie przygotowaliśmy blast 500+ linków z profili z prywatnych, wyselekcjonowanych list stron. W skład oferty wchodzą strony polskie i zagraniczne, które pozwalają na zdobycie różnych linków Dofollow, Nofollow, URL, Anchor - pełna dywersyfikacja! Linkować możemy każdy rodzaj strony - sklep internetowy, blog, stronę firmową, forum, wpisy do katalogów, inne profile (blast jest doskonałym sposobem na szybką indeksację linków). Strony, na których Zennoposter zakłada profile cechują się wysokimi wskaźnikami TF i CF. Blast wykonywany jest w przeciągu 7 dni roboczych od daty rozpoczęcia linkowania, po zakończeniu prac przesyłamy pełen raport z lista zdobytych linków. Do każdego linku jest możliwość dopasowania konkretnego anchora / frazy, który będzie losowo dodawany tam gdzie będzie taka możliwość. W ramach promocji zdobyte przez Zennoposter linki dodatkowo dodamy do systemu przyśpieszającego indeksację jakim jest gindex.me - GRATIS!    
      Czego potrzebujemy do realizacji zlecenia?

listy 10-20 linków, które mają zostać podlinkowane listy anchorów / fraz, które mają zostać podlinkowane  

Kontakt:

mail: j.brozyna@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474
    • By skuteczny
      Dzień Dobry,

Pracuje nad dosyć dużą platformą, napotkałem na błąd w generowaniu adresów URL, prawdopodobnie po przenosinach coś z bazą danych.

Niektóre z starszych datą stron są wyświetlane jako 404

w ustawieniach wordpressa natomiast wyświetlana jest wartość URL jako: https://domena.pl/kategoria/%nazwa-podkategorii%/  zamiast  https://domena.pl/kategoria/farby-olejne-oleinowe/ 

mimo, że nikt nie usuwał tych wpisów (są widoczne jako opublikowane, jednak jest 404) . Po wpisaniu manualnej starej ścieżki url'a wszystko śmiga tak jak było.

Problem z tym, że takich stron jest naprawdę bardzo dużo ponad 1000 i ręczna zmiana może być problematyczna.

Miał ktoś może podobny problem???

Będę wdzięczny za podpowiedź.

• By SEOsklep24.pl
      Witam!

Prezentujemy ofertę SEOsklep24.pl, która polega na zdobyciu do 500+ linków z profili założonych za pomocą skryptu Zennoposter. System ten jest popularnym narzędziem, które pozwala na automatyczne tworzenie profili na różnego rodzaju stronach/forach, uzupełniając je o link (pod każdą postacią). Niestety niewiele osób ma okazję posiadać ten system - obsługa wymaga wiedzy, a sam dostęp do oprogramowania jest drogi. Ponadto Zennoposter to tylko narzędzie - najważniejsze są listy stron, które stanowią instrukcję, gdzie skrypt ma rejestrować i uzupełniać profile.
      Posiadamy prywatne, sprawdzone i skrupulatnie wyselekcjonowane listy stron, z którymi współpracuje skrypt. Nie musisz kupować dostępu do Zennopostera, nie musisz szukać list i budować spisu stron - wystarczy, że zamówisz u nas usługę linkowania, a my wykonamy całą pracę za Ciebie!

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/507-500-linkow-z-zennoposter.html
      Cena: 149,99zł

Co oferujemy?

W tej ofercie przygotowaliśmy blast 500+ linków z profili z prywatnych, wyselekcjonowanych list stron. W skład oferty wchodzą strony polskie i zagraniczne, które pozwalają na zdobycie różnych linków Dofollow, Nofollow, URL, Anchor - pełna dywersyfikacja! Linkować możemy każdy rodzaj strony - sklep internetowy, blog, stronę firmową, forum, wpisy do katalogów, inne profile (blast jest doskonałym sposobem na szybką indeksację linków). Strony, na których Zennoposter zakłada profile cechują się wysokimi wskaźnikami TF i CF. Blast wykonywany jest w przeciągu 7 dni roboczych od daty rozpoczęcia linkowania, po zakończeniu prac przesyłamy pełen raport z lista zdobytych linków. Do każdego linku jest możliwość dopasowania konkretnego anchora / frazy, który będzie losowo dodawany tam gdzie będzie taka możliwość. W ramach promocji zdobyte przez Zennoposter linki dodatkowo dodamy do systemu przyśpieszającego indeksację jakim jest gindex.me - GRATIS!    
      Czego potrzebujemy do realizacji zlecenia?

listy 10-20 linków, które mają zostać podlinkowane listy anchorów / fraz, które mają zostać podlinkowane  

Kontakt:

mail: j.brozyna@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474
    • By Mclain
      Po latach wracam do zabawy, chciałem sobie postawić forum. Forum mam na mybb, a że programista ze mnie marny, to jak zacząłem kombinowac z wtyczkami, przerabiać, dorabiać... a, mniejsza o to.

Mam przyjazne adresy, ale są w nich polskie znaki. Kiedyś, było to nie do pomyślenia z wielu powodów. Przeszukiwałem internet i jedyne co udało mi się ciekawego znaleźć, to bajania sprzed 10 lat. Jak to u Was wygląda, czy ten aspekt przekłada się negatywnie na pozycje, czy raczej nie zauważyliście żadnej zmiany?

Chciałbym się zastanowić czy dalej w tym grzebać i próbować zrobić dobrze czy machnąć ręką.
    • By AdamBoganD
      Witam, jakiś czas temu na forum jeden z userów zamieścił własny projekt sprawdzania BL (i nie tylko).
      Można było wstawić dowolną ilość URL-i i system sprawdzał czy działają czy nie.
      Chciałem go użyć do sprawdzania linków afiliacyjnych (czy strona reklamodawcy działa poprawnie) i nie mogę znaleźć.
      Kontakt do autora też mi gdzieś zaginął. Pomoże ktoś?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy