Zaloguj się, aby obserwować  
joy

ps 1.7 ukośnik na końcu adresu

Polecane posty

Witam

Zapewnie szanowni forumowicze zajmujący się SEO flash bez problemu podpowiedzą a mi jakoś myk nie wychodzi.

Chcę w prestashop 1.7 ustawić tak aby mieć dla marek ukośnik na końcu adresu. Czyli zamiast mój_sklep/brands mieć mój_sklep/brands/

Teraz oczywiście dla tego ostatniego dostaję 404. Kombinowałem w .htaccess ale coś nie chce zadziałać. A muszę to zrobić w kodzie, nawet w klasach, nic z poziomu PA.

Podpowie ktoś jak to zrobić?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

Sławek

https://netteria.net - tworzenie stron www, aplikacji web, projektowanie, programowanie Windows, usługi IT

@netteria

Zmieniłem w klasie Dispatcher w metodzie loadRoutes url_rewrite na brands/ i działa. Ale mam wrażenie, że to nie jest najbardziej eleganckie rozwiązanie.
Oczywiście nadpiszę tą klasę żeby nie było problemów przy aktualizacji presty.

Ale moze ktoś zna lepsze rozwiązanie?

https://netteria.net - tworzenie stron www, aplikacji web, projektowanie, programowanie Windows, usługi IT

@netteria

Rozumiem, że tą zmianę wprowadziłeś w overrides, a nie zedytowałeś na dziko surowe pliki presty?

Właściciel w simpleideas.pl - serwery, migracje, SEO, optymalizacja wydajnościowa i pagespeed, odwirusowywanie

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Sprawdź także niezależne forum o hostingu.

Oczywiście że tak:) Inaczej kolejna aktualizacja by przecież wywaliła moje rozwiązanie w kosmos:)

@netteria

Hej! A nie wystarczy zmienić tego  w "Preferencje" -> "Ruch" i pole "Ścieżka do marki" ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Mclain
      Po latach wracam do zabawy, chciałem sobie postawić forum. Forum mam na mybb, a że programista ze mnie marny, to jak zacząłem kombinowac z wtyczkami, przerabiać, dorabiać... a, mniejsza o to.

Mam przyjazne adresy, ale są w nich polskie znaki. Kiedyś, było to nie do pomyślenia z wielu powodów. Przeszukiwałem internet i jedyne co udało mi się ciekawego znaleźć, to bajania sprzed 10 lat. Jak to u Was wygląda, czy ten aspekt przekłada się negatywnie na pozycje, czy raczej nie zauważyliście żadnej zmiany?

Chciałbym się zastanowić czy dalej w tym grzebać i próbować zrobić dobrze czy machnąć ręką.
    • Przez AdamBoganD
      Witam, jakiś czas temu na forum jeden z userów zamieścił własny projekt sprawdzania BL (i nie tylko).
      Można było wstawić dowolną ilość URL-i i system sprawdzał czy działają czy nie.
      Chciałem go użyć do sprawdzania linków afiliacyjnych (czy strona reklamodawcy działa poprawnie) i nie mogę znaleźć.
      Kontakt do autora też mi gdzieś zaginął. Pomoże ktoś?
    • Przez Paawel
      Cześć, 
      potrzebuję oznaczyć linki do strony za pomocą https://ga-dev-tools.appspot.com/campaign-url-builder/ ,aby rozróżnić wejścia na stronę z konkretnej kampanii. Czy ktoś ma doświadczenie z takim zabiegiem, mógłby powiedzieć jak po kolei trzeba to zrobić? Zbudować link z unikalnym atrybutem zrobi ta strona, a w Analytics wystarczy zrobić filtr dla tego linku, aby odczytać rezultaty?
      Byłbym wdzięczny za opinię osoby, która miała z tym styczność.

Pozdrawiam
    • Przez AdamBoganD
      Witam. Szukam innej wtyczki do sprawdzania niedziałających linków niż Broken Link Checker (wiesza bloga), WP Broken Link Status Checker (nie rusza bo gdzieś mam zakopaną blokadę wykonania php z katalogu) i Link Checker (do 500 jest free ale i tak pokazuje głupoty).
    • Przez he24
      Panowie,
      zastanawiam się jak poprawnie utworzyć adresy podstron dla domeny kowalstwo, gdzie zależy mi na pozycjonowaniu
      słowa kluczowego w dwóch lokalizacjach w Pile i Wrocławiu.

Technicznie dylemat wygląda tak:

Opcja 1.
      kowalstwo.xlz/kowalstwo-pila
      kowalstwo.xlz/kowalstwo-wroclaw

Opcja 2.
      kowalstwo.xlz/pila
      kowalstwo.xlz/wroclaw

Jak sądzicie, która opcja jest właściwsza i przyniesie lepsze rezultaty.

Pozdrawiam
      Bartek