Jump to content

Recommended Posts

temat zamknięty , może komuś się przyda dałem taki kod i działa:

RewriteCond %{QUERY_STRING} ^jakis-jeden-link$
RewriteRule .* ?jakis-jeden-link [R=301,NC,L]

Myślałem że trzeba podać wszystkie linki, wystarczył tylko jeden aby przekierowywało wszystkie adresy

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By netykmen
      Witam

Mam na sklepie ponad 2 tyś produktów. Każdy produkt ma przypisany meta title, meta description oraz meta tagi. W tej chwili produkty wyświetlające się u mnie na stornie mają url:
      http://www.xxx.pl/XYZProdukt.aspx?id_artykulu=839043 Do sklepu doszła nowa funkcja a mianowicie przyjazne linki do produktów i kategorii. Czy zmiana na tą funkcję spowoduje znaczy spadek czy wzrost pozycji produktów w google?

W tej chwili mam dość dużą oglądalność na poziomie 2 tyś odsłon dziennie i nie chciałbym tego stracić.

Pozdrawiam
    • By forumbrown
      Witam,
      chciałem poddać pod dyskusję i dowiedzieć się jednocześnie jaki wpływ mają niepolskie przyjazne linki na seo.
      Chodzi mi o przypadek, kiedy stronę internetową oprzemy o zagranicznego cms'a gdzie przyjazne linki zawierają wyrazy typu: news/show/tytul_artykulu_juz_po_polsku
      Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
      pozdrawiam
    • Guest Mkgraf
      By Guest Mkgraf
      Witam z góry przepraszam jeżeli temat już był .
      Sprawa wygląda tak stworzyłem na stronie tzw. "przyjazne linki" (adresy) wszystko śmiga aż miło google także zaczyna indeksować mi strone z wyżej wymienionymi adresami i tu się zaczyna moje zdziwienie klikając na odnośnik w wynikach wyszukiwaniach przekierowuje mnie na adresy nie przyjazne.
      Wpis wykląda tak:
      Oriontec Uzdatnianie wody Zadzwoń do nas +48 (33) 814 ... www.oriontec.pl/artykuly/wymiana_jonowa.html Uzdatnianie wody. © 2014 by ORIONTEC. All rights reserved Strona główna | O firmie | Produkty | Serwis | Artykuły | Kontakt. Uzdatnianie wody.
      I wszystko jest pieknie po kliknięciu przechodzi mi na strone i w pasku adresowym jest już
      http://oriontec.pl/index.php?com=artykuly&art=wymiana_jonowa
      a chodząc po stronie normalnie mod_rewrite działa o co może tu chodzić
    • By rexxx
      Witam,
      Mam taki problem, zrobiliśmy przekierowanie 301 z adresu bez www na adres z www i rozsypały się linki. Przed przekierowaniem były "przyjazne" a po przekierowaniu nie są. Ktoś może ma rozwiązanie na ten problem ?
    • By Levy
      Witam!
      Mam bardzo świeżą stronę internetową. Podczas jej budowy starałem się robić adresy podstron pod SEO (przyjazne linki). Jednak nie wiem jakie ma znaczenie kolejność słów w takim linku.
      Przykład:
      wyszukiwana fraza: key1 key2 key3
      obecny adres: key1-key2.pl/key1-slowo-key2-key3
      Zastanawiam się czy nie lepiej by było dla SEO gdyby adres wyglądał tak:
      key1-key2.pl/key3-key1-slowo-key2 ?
      Dla użytkownika nie zrobi to żadnej różnicy, ponieważ link nadal będzie się klarownie prezentował i dobrze pokazywał zawartość podstrony.
      Ewentualnie jakie znaczenie dla Google ma pozycja słowa kluczowego w linku?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy