Polecane posty

REF: https://appsumo.com/keyword-hero/?r=o35k

bez REF: https://appsumo.com/keyword-hero/

W skrócie: Keyword Hero pokazuje w Google Analytics na jakie słowa kluczowe były odwiedziny. Czyli funkcjonalność, jaka była kiedyś w GA. Dla tych, dla których Search Console jest niewystarczające.

lifetime access za 49$

Jest to narzędzie dość drogie, bo w tej wersji za miesiąc kosztuje normalnie 29$.

Jak dobrze rozumiem, jest to wersja Gigant, czyli:

Cytat

checks your 1000 most frequented URLs.

No i w komentarzach pojawia się pytanie o ilość witryn. ODP:

Cytat

The deal is per domain only but stackable!

To chyba normalne w każdej wersji tego softu, ale nie wiem jak to dokładnie rozumieć. Niedługo triala będę instalował, zobaczę jak to działa.

http://www.psyyorki.pl

świetne narzędzie do analizy słów kluczowych, znajdź łatwą do wypozycjonowania frazę - KWFinder

Ja to testuje i na razie po dwóch tygodniach jestem raczej średnio zadowolony. Not provided spadło do 57% ale mocno zniekształca wyniki. Np klasyczny organic w porównaniu do tego z keyword hero jest mniejszy o około 10%. Im dłuższy okres tym lepiej dlatego dam mu jeszcze z miesiąc dwa na testy. W moim przypadku abonament za 9$ wystarczy ale na razie na darmowym jadę. Samo określanie słów raczej poprawne i na razie jestem za tym aby się skusić na pakiet za 9$. Plusem jest to że naliczają za stronę nie za liczbę słów kluczowych. Dla mniejszych stron jak znalazł.

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez palusz
      Część,

przeszukałem forum pod kątem podobnego przypadku ale nic nie znalazłem, więc z góry przepraszam jeżeli się powtarzam.

Od miesiąca prowadzę bloga po angielsku na temat podróży służbowych. Przygotowałem się trochę do tego cztając masę anglojęzycznych artykułów na sieci.
      Opis sytuacji:
      1. Stronka na wordpresie z Yoast SEO na pokładzie
      2. Hosting: Zenbox.pl
      3. Start: 07.04.2018
      4. Domena: leantravellerguide.com
      5. Sukcesywnie dodawany content, rozbudowany, własny (ok. 2000 znaków każdy), robiony keyword research zgodnie z zachonimi poradnikami (keyword golden ratio ~ 0,25). Dotychczas 6 artykułów, wszystkie z Yoast SEO na zielono (ta kropeczka).
      6. Pozycjonowane na słowa kluczowe jak w załaczonym pliku

Myślałem, że po miesiącu chociaż pies z kulawą nogą się napatoczy i wejdzie na stronę przez google, ale rzeczywistość jest okrutna:
      1. Search console pokazuje jedno kliknięcie prawie miesiąc temu i od tamtego czasu nic. Zero... (screenshot w załączniku posta)
      2. Stronka jest zaindeksowana w google = 39 linków (screenshot w załączniku posta)

Mam wrażenie, że robięc coś źle ale nie potrafię wpaść co - jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć czy to tak powinno wyglądać, czy coś mam zmienić, to proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Łukasz

• Przez Iguana
      Ktoś poleciłby jakiś kurs wideo Google Analytics?
    • Przez ojciec17
      Od kilku dni zauważyłem, że roboty Google nie reagują na prośbę o indeksację nowych treści w sekcji Pobierz jako Google
      Czyżby Google coś szykowało, albo to tylko "chwilowa" awaria?
    • Przez Garsi
      Witam, mam pewien problem (tak mi się wydaje). Otóż, ponad rok temu (około, nie pamiętam już dokładnie) stosunek linków na mojej stronie był 50/48 - czyli ok. Po dodaniu linków (do tagów) do mapy rss zrobiło się takie coś jak na screen'ie. Dodane linki nie zostały zaindeksowane. Co do błędów 404, to nie odnotowałem. Wg SC zaindeksowanych jest obecnie 5 a pod frazą site:domena.pl jest około 80-90 (bez personalizacji wyników, w incognito). Mapa strony jest poprawna, przechodzi walidatory. Strona wg mnie wartościowa, bo sam piszę i dbam  
      Ma ktoś pomysł?

• Przez asseq
      W jaki sposób zrobić raport w Analytics podstron zyskujących popularność? Czyli podstrony, w które w ostatnim czasie mają znacznie więcej wejść niż w poprzednich tygodniach/miesiąc. Robił ktoś coś kiedyś takiego?