Skocz do zawartości

Czy konieczne jest przekierowanie starych stron z tagami ?


jaca87

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zauważyłem że klient na wordpressie ma 600 tagów z tego około 450 odnosi się do jednego artykułu, których jest około 400. Więc wymyśliłem że zrobie mu listę około 100 tagów których może używać aby nie tworzyć duplicate content.

 

Mam pytanie czy po usunięciu tych 450 tagów. muszę dla każdej strony, która na ich podstawie została utworzona tworzyć przekierowania? Czy WP jakoś sam to już ogarnia i nie ma takiej potrzeby?

 

Nie były tworzone żadne linki wewnętrzne do stron z tagami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WP tego domyślnie nie ogarnia.

 

Jeśli tagi były bezwartościowe to możesz sobie zobaczyć w GSC czy się w ogóle pojawiają na jakieś frazy. Warto przekierować tylko te, które się pojawiają, a resztę możesz spokojnie zostawić jako 404. Nic nie da przekierowanie tagów, które Google już uznało za bezwartościowe.

specjalista-googleads.pl - prowadzenie kampanii Google Ads (AdWords)

www.smart-seo.pl - skuteczna reklama w Google :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz to "klient" - mam tylko nadzieję, że nie robisz mu seo z takimi pytaniami ;)

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności