Skocz do zawartości

Od kiedy strona jest w indexie


stania.info

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
badam trochę konkurencję i czasami chciałbym sprawdzić od kiedy dana podstrona jest w indexie google - w skrócie kiedy została utworzona i zaindexowana (czy wisi 2 m-ce czy jest już 5 lat)

Webarchiwe nie widzi podstron bynajmniej tych, których szukam.

Czy jest jakiś sposób?

Robimy nadruki na kubkach, poduszkach i innych gadżetach - alenadruk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, stania.info napisał:

Czy jest jakiś sposób?

 

 

Jest ale jak wszystko od goolge nie jest precyzyjny. Google z niechęcią udostępnia darmowe dane. Jednak może służyć poglądowo.

https://goo.gl/Ebg6Tf

Oczywiście indeksu google nie podejrzysz ale to co google prezentuje w wynikach. Żeby była jasność.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem, że nie ma opcji.

site sprawdziłem, cache również - nie dostarczył mi tego co chciałem - chodzi mi o podstronę pewnego katalogu firm.

Na pewną frazę mnie wyprzedza (podstrona jedna z tysiąca podstron tego serwisu ogólnotematycznego) zero optymalizacji, html z lat 90-tych, badanie BK wskazują zero (ahrefs, majestatic) i nie wiem dlaczego wisi w indexie przede mną (wiek? być może jest w indexie od 1991 roku?)

Dzięki

Robimy nadruki na kubkach, poduszkach i innych gadżetach - alenadruk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności