Skocz do zawartości

[Pormocja] 100 fotografii i obrazów wektorowych DepositPhotos tylko za $59


jkaminski

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli korzystacie Państwo z komercyjnych obrazków w pracy graficznej oraz blogowaniu, wtedy nie przegapicie okazji zaoszczędzić na zakupie fotografii i obrazów wektorowych na stronie DepositPhotos.  Ten serwis jest dawnym partnerem TemplateMonster i oferuje 60 milionów zdjęć. Dlatego możecie znaleźć tutaj Państwo fotografii na różne potrzeby. Ale to nie wszystko. :) Specjalnie dla użytkowników „Szablonowego potwora” DepositPhotos przygotował świetny bundle, który pozwala Państwu oszczędzić $431!

 

Depositphotos Bundle to:

  • Możliwość pobrać 100 dowolnych fotografii oraz obrazków wektorowych ze strony depositphotos.com.
  • Możliwość pobrać obrazki o dowolnej rozdzielności ekranu.
  • Możliwość używać otrzymane obrazki dowolną ilość razy w ramach licencji Royalty free (wolne od tantiem).
  • Możliwość pobrać interesujący obrazek w dowolnym czasie po zakupie usługi.

76a98deb68dce.png

 

Wartość bundle wynosi tylko $59, gdzie łączna wartość każdego z obrazków jest $500. I co jest najważniejsze, możecie Państwo zamówić dowolną ilość zestawów obrazków w tej cenie. Dzięki temu przez długie lata zapomniecie o potrzebie dodatkowego zakupu fotografii tematycznych.

 

Promocja trwa od 12 do 18 lutego. Więcej informacji o niej możecie znaleźć Państwo na stronie: https://www.template...positphotos/pl/

 

P.S. Przepraszam za możliwe błędy w pisownie. :)

Magazyny, powierzchnie magazynowe do wynajęcia - wareteka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @jkaminski

Mam kilka pytań do Ciebie w związku z tą promocją:
1. Czy muszę zakupić 100 zdjęć w promocyjnej cenie w wyznaczonym terminie? Czy podczas jeden transakcji w koszyku?
2. Czy promocją objęte są również filmy wideo czy tylko obrazy statyczne/zdjęcia?
3. Czy obrazy są o narzuconej wielkości np 1920x1080 czy mogę w tej promocji kupić większej rozdzielczości?

Będę wdzięczny za odpowiedź na moje pytania.

Pozdrawiam serdecznie

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@ArTh00r przepraszam bardzo, że nie odpisałem od razu. Nie dostałem wiadomości o otrzymaniu komentarza... I tylko dziś zauważyłem tą wiadomość. Mam nadzieję, że udało się znaleźć odpowiedzi na te pytania. Zawsze można pisać do czatu oraz do nas na Fb. Może ta okazja będzie ciekawa dla Pana:

 

Magazyny, powierzchnie magazynowe do wynajęcia - wareteka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności