jkaminski

Oficjalne
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

O jkaminski

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.templatemonster.com/pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Nowy York
 • Interests
  Marketing, SEO

Ostatnio na profilu byli

852 wyświetleń profilu
 1. Darmowe szablony Wordpress

  Na pewno największa baza to wordpress.org.
 2. W każdego z nas jesień korsarzy z czymś osobliwym. Jednak dla większości mieszkańców półkuli południowa jest to początek nowego sezonu biznesowego. I jeśli planujecie zacząć go z nową stronę www, nie przegapcie zniżki na motywy WordPress oraz WooCommerce z oferty TemplateMonster. Od 12 do 14 września, wszystkie templatki dla najpopularniejszego CMS tańsze są o 25%. Ze swojej strony motywy dla WooCommerce można zakupić o 40% taniej. Także chcielibyśmy dodać, że od sierpnia TemplateMonster to marketplace na którym można znaleźć własne produkty oraz templatki od innych producentów. Dzięki temu otrzymacie Państwo szerszy wybór motywów w jednym miejscu. Na obecną chwilę ogólna liczba motywów dla WordPress i WooCommerce wynosi 1540 i 356 odpowiednie i ciągle się zwiększa. Nie przegapcie możliwości zaoszczędzić na zakupie templatki. Akcja trawa tylko 3 dni! Wybrać promocyjne motywu można na stronie: https://www.templatemonster.com/pl/
 3. No jeśli jest dziura w samym CMS, to te protokoły na pewno nie pomogą. Heh. To teraz mam tak samo jak z nowoczesną. 24K wyników szlaku. Spodziewam się, że to powoli będzie usunięte. Ale fakt, że indeksuje się szybko, a usuwa się nie. )))
 4. Lato już w pełni! Jest to świetny czas nie tylko na odpoczynek, lecz także na realizację nowych pomysłów. Tym bardziej, że na popularnych serwisach internetowych można uzyskać duże rabaty na oferowane produkty i usługi. Tak, na przykład, na stronie TemplateMonster rozpoczyna się lipcowa akcja, która pozwala zaoszczędzić do 35% przy zakupie różnych szablonów producenta. Rozmiar rabatu zależy od wartości templatki. Dla produktów w cenie do $75 zniżka wynosi 20%, od $75 do $135 – 30%, a od $135 – 35% odpowiednio. Dana akcja trwa tylko 2 dni, od 27 do 28 lipca i rozpowszechnia się na wszystkie produkty umieszczone na stronie TemplateMonster. A więc, nie przegapcie możliwości otrzymać taniej stylowy i nowoczesny projekt dla witryny internetowej. Zapoznać się z szablonami można na stronie: https://www.templatemonster.com/pl/ P.S. Przepraszam bardzo za możliwe błędy językowe.
 5. Zrobiłem tak od razu. Może jeszcze nie zaindeksował.
 6. Jedna z moich starych stron została zainfekowana przez base64_decode. Złośliwy kod został usunięty, jednak za tydzień, póki byłem na urlopie, w indeks Google trafiło 24K stron japońskich towarów. Teraz one oddają błąd 404, ale Google nie spieszy ich usuwać. Ręcznie to podsyłać do narzędzia Google do usunięcia - szkoda czasu. Kto miał podobny problem? W jaki sposób go rozwiązywali? Jak szybko poradzili z tymi stronami? Dzięki za pomóc. P.S. Przepraszam za mój polski.
 7. Nie śpię, ale nie mogę ogarnąć wszystko Dzięki za wspomnienie
 8. Właśnie. Miałem urlop i nie dodawałem na forach. Myślę, że następnego razu się skorzystam
 9. NoIndex a pozycje

  Jak widać, trzeba być ostrożnym z takimi manipulacjami
 10. Darmowe szablony do Prestashop 1.6

  Jeśli jest jeszcze aktualnie, to kilka darmowych szablonów można znaleźć tutaj: https://www.templatemonster.com/pl/szablony/?pr=119506-50116
 11. Plugin do sprawdzania niedziałających linków

  Też korzystam się z dekstopowego rozwiązania - Xenu.
 12. Duplikat strony wordpress

  Dużą są tych wtyczek? I co to za strony? Ogólne, czy związane jakoś z wtyczkami? Można odłączać wtyczki po kolei i sprawdzać czy działają te strony.