Skocz do zawartości

Duplikaty meta description


AEZEET

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

tak to znowu ja i moje problemy :D 
Dzisiaj chciałbym się uporać z duplikującymi się meta desription na kategoriach i najlepiej sprzedających się produktach. O co dokładnie chodzi ? Już tłumaczę, otóż sprawdzając sobie stronę WebSite Auditorem znalazłem informacje, że moje meta description jest często takie samu dla kilku linków. Tylko teraz tu jest haczyk, ponieważ są powielone na np. drugiej stronie z tej kategorii czy trzeciej. Wygląda to mniej więcej tak:
 

Strona
Best sales - Cork24
Meta description
Best sales cork products
 
Best sales - Cork24
Best sales cork products
 
Best sales - Cork24
Best sales cork products

I tu teraz pada moje pytanie jak zrobić aby na każdej 1, 2,3 itd stronie był trochę zmodyfikowany opis. Dla przykładu Best sales cork products page 1, Best sales cork products page 2 itd.

Początkujący pozycjoner, który zaczyna karierę :D Rzucony chyba na głęboką wodę mam nadzieje, że się w niej nie utopię. Zapraszam na jedną ze stron którą się zajmuję. Może akurat wy potrzebujecie materiałów korkowych :D Tutaj! Tutaj! lub Tutaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Presta 1.6.1.6

 

Początkujący pozycjoner, który zaczyna karierę :D Rzucony chyba na głęboką wodę mam nadzieje, że się w niej nie utopię. Zapraszam na jedną ze stron którą się zajmuję. Może akurat wy potrzebujecie materiałów korkowych :D Tutaj! Tutaj! lub Tutaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności