Jump to content

Genetaror RWD FTP + Linki


Recommended Posts

Cześć

Na wstępie przywitam się z wszystkimi, ponieważ to mój pierwszy post.

 

Chciałbym zapytać o coś takiego :

 

Poszukuję programu, skryptu, CMS-a itp który miałby takie funkcje :
Generowanie stron RWD lub AMP ( jeśli to możliwe ) i zapisywanie ich jako html.
Do tego musiałby być wgrany moduł FTP do wysyłania całych stron na serwery.

Generowane strony RWD musiałby by zapamiętywane przez program czyli. np. generujemy stronę składającą się ze strony głównej oraz iluś tam podstron.
( Wszystkie oczywiście strony mają fotki, text, linki, może jakieś video i inne rzeczy co są teraz w modzie )
Po wygenerowaniu strony wgrywamy ją na na serwer ale ..... nasz program ma w pamięci jak ta strona wygenerowana wyglądała. Ponieważ za np. kilka dni dodajemy do naszej strony kolejną podstronę i generujemy całość. Wcześniejsze strony pozostają bez zmian a nowa podstrona jest do nich dodawana.
Generator stron RWD  musi posiadać mechanizm automatycznego tworzenia contentu, słów kluczowych, synonimów, i innych potrzebnych do tego aby strona miała wzięcie w wyszukiwarce.
Dobrze by było aby też był moduł obsługi linków z zapleczem do monitoringu gdzie i jaki jest użyty, pod jaką frazą itp.
Tak samo generowanie stron musi być automatyczne ale w sposób zaplanowany, zdefiniowany - czyli np. generujemy stronę z 15 podstronami, w których określamy jakie słowa kluczowe mają być zawarte na danej podstronie.

Szablony generowanych stron powinny być oparte na darmowych w WordPressie czy innych - tak aby by było w czym wybierać. Powinien też być zawarty jakiś edytor prosty dla wprowadzania jakichś zmian w danym szablonie.

 

Tyle na wstępie.

Taki program dużo ułatwił by mi pracę.

Aktualnie zrobiłem sobie ręczny generator stron w php ale niestety nie są one RWD. Dodatkowo kolejnym programem konwertuję je do statycznych html i później wgrywam na serwery.

Wszystko to trwa wieki, dlatego pytam to coś nowego.

 

Ktoś zapyta dlaczego statyczne html.

Już mówię - bo mam dziesiątki stron zrobionych na darmowych serwerach tu i tam. Strony postawione nawet  w 2003 roku, bez złej historii, banów itp.  Szkoda takich domen, a niestety często i gęsto nie mają nawet php. Tylko można tam wrzucić html. Niekiedy nawet  z ograniczeniami. Ale za to są czyste od spamu i ta jak sadzę daje im jaką wartość wymierną.

 

Jak sądzicie - ma sens taki program ?

Może macie lepsze opcje, alternatywne do tego.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tak, kupuję go. Będzie na pewno pomocny przy innych zadaniach. Ale z tego co czytałem ( może nie uważnie ) to nie generuje do html-a.

Mi chodzi o to aby generował html i pamiętał co wygenerował, ponieważ do wygenerowanej części trzeba dodać kolejny kawałek nie zmieniając poprzedniego. Mam zamiar budować strony oparte na html-u a co chwilę dodając do nich nową treść. Aby z punktu widzenia wyszukiwarki były statyczne ale i zarazem co chwilę rozwijane dalej.

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, johnan napisał:

Tak, kupuję go. Będzie na pewno pomocny przy innych zadaniach. Ale z tego co czytałem ( może nie uważnie ) to nie generuje do html-a.

A o którym mówisz? Bo padły dwie propozycje, od kolegi domin i @MaxPan.

Ten drugi, Red, na pewno robi w html - mam go od jakiegoś czasu i wczoraj dopiero go odpaliłem. Tworzy lekkie stronki.

 • Like 1

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką cena - Poddasza i stropy. 

https://forum-natryskowe.pl a może wybierz sobie coś pożytecznego na Fotowoltaika

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Toto napisał:

Ten drugi, Red, na pewno robi w html

Jeśli chodzi o RED''a tworzone zaplecze mikroserwisy po włączeniu cache są w czystym HTML = nie korzystają z żadnej bazy jednak serwer na ktorym stoją musi obsługiwać PHP 5.6.  Tu masz więcej informacji na temat obciążenia serwera i szybkości wczytywania: http://redv2.pl/obciazenie-i-wydajnosc.html Lub na dole stron szybkość ich wczytywania: Wczytano: 0.00034 sek

Do tego dochodzi aktualnie gratis RWDdgeneartor, który tworzy stricte statyczne HTML'e = wgrywane na serwer.
 

Obsługa programu jako nagrania na Youtube: https://www.youtube.com/results?search_query="Redirector+-+RED"

https://www.youtube.com/results?search_query="RWDgenerator"

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

 

Link to post
Share on other sites

Toto >>

Już zamówiłem ERPBooster bo potrzebuję do zaplecza i muszę wygenerować trochę stron, które będą przez kilka miesięcy stać, a później będą modyfikowane.Zapoznałem się względnie z jego opcjami więc się zdecydowałem.

 

Mion >> przeczytałem wstępnie większość opisu Twojego, program jest OK, razem z RWDdgeneartorem daje sporo możliwości. Tylko, że gdzieś wyczytałem, że do generowania jest użytych kilka szablonów. I to trochę mnie martwi. Obawiam się, iż po pewnym czasie algorytm wyszukiwarki może rozpoznawać szablony i kojarzyć pewne fakty. Dlatego w myśl zasady - "im większa nie powtarzalność tym lepiej" dobrze by było aby ilość szablonów była praktycznie nieograniczona. Po prostu wgrywam paczkę - jak w WP i .... nowa stronka leci.

Kolejna sprawa to cykliczność zadań - zastanawiam się czy też nie może to być rozpoznawalne przez algorytm. Jeśli zawsze co np. 4 dni będziemy dodawać jakiś wpis o tej samej godzinie, to czy nie będzie to podpadające ?

 

Dlatego, mój zamysł o oprogramowaniu które w niczym nie będzie sugerowało automatu.

Dlatego strony w html ale z cyklicznym dopisywaniem nowych podstron czy wpisów na stronie.

 

Widzę, że masz sporą wiedzę w tym temacie i może mógłbyś taki program napisać ?

Może warto się zastanowić nad takim narzędziem. Może inni też byliby chętni na taki program.

 

Cały czas też się zastanawiam nad tym - kiedy wyszukiwarka przestanie doceniać strony z komentarzami, bo śmieciowe wpisy tego typu " moja żona nie lubi tych firanek, bo jej się kolor nie podoba i dalej bla bla bla .... "  rosną na potęgę i nic nie wnoszą. I wszystkie strony tego typu polecą do kosza. Co z tego, że nagle pojawi się 10 tyś wpisów pod czymś tam, jak nic sensownego nie będą te wpisy wnosić ???

 

Dlatego sądzę, iż dobry, mądrze napisany statyczny html jako zaplecze będzie ceniony.

Może masz również inne pomysły na taki projekt, chętnie wysłucham porad.

Może inni też coś doradzą i zaproponują w tym temacie.

 

Pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, johnan napisał:

Tylko, że gdzieś wyczytałem, że do generowania jest użytych kilka szablonów.

RED i RWDGenerator oparty jest o bootstrapa przy czym w RED'dzie użytkownik sam tworzy szablon = layout strony z dostępnych elementów http://redv2.pl/moduly-bootstrap.html. Przykładem strony w całości "na red" jest cala strona produktowa http://redv2.pl/ 
Wiec łącząc "klocki" można wygenerować relatywnie unikalny szablon. Co więcej taki szablon http://redv2.pl/klonowanie-stron.html można sklonować pod inną domenę. Do tego z bootstrapa jako framweworka CSS/HTML korzysta (N) tysięcy/milionów stron www, więc kolejne IMHO giną w gąszczu.

 

12 minut temu, johnan napisał:

Po prostu wgrywam paczkę - jak w WP i .... nowa stronka leci.

I tą samą paczę wgra tysiące innych użytkowników < i tyle nam z chwały Rzymu> . Chyba, że tworzysz dla każdej ze stron indywidualną. Poza tym nie uważam, by sam kod www strony miał tak duże znaczenie jakie na to nakładasz.

 

15 minut temu, johnan napisał:

Widzę, że masz sporą wiedzę w tym temacie i może mógłbyś taki program napisać ?

Już napisałem takie programy, wiec nie będę pisał kolejnych.

 

15 minut temu, johnan napisał:

Dlatego sądzę, iż dobry, mądrze napisany statyczny html jako zaplecze będzie ceniony.

Styczny html to jest Kolego relikt z minionego wieku. RWDGenerator tworzy statyczny html  jedynie z tego powodu by obsługiwać free hostingi, które nie obsługiwały PHP In statu nascendi tego programu było ich trochę, wiec miało to jakieś znacznie.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

 

Link to post
Share on other sites

Niewątpliwie masz rację.

Czyli jak dobrze rozumiem - wybieram sobie dla danych podstron odpowiedni szablon  z zaplecza bootstrap, do tego określam boxy i mam szablon ?

Czy tak to wygląda ?

 

Cytat

Styczny html to jest Kolego relikt z minionego wieku.

 

Wiem, ale to w niczym nie przeszkadza aby mieć takie strony jako zaplecze zwłaszcza na unikalnych hostingach. Mam takie strony przestarzałe ale są zaindexowane w prawie 100 % więc jakąś tam wartość swoją mają.

 

OK, zapytam jeszcze o to - czy przy generowaniu RWD program zapamiętuje co wygenerował - jaki był szablon dla danej strony ?

Bo gdyby była taka opcja to mógłbym co jakiś czas wygenerować kolejne podstrony w danej domenie. Byłby wtedy zachowany dany szablon graficzny i modułowy.

Najwyżej ręcznie trzeba by było dopisać link do nowej strony ale reszta by się zrobiła praktycznie sama.

 

Wgrywanie na FTP też nie jest problemem, trochę więcej roboty ale do ogarnięcia.

 

Pozdrawiam

 

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, johnan napisał:

wybieram sobie dla danych podstron odpowiedni szablon  z zaplecza bootstrap, do tego określam boxy i mam szablon ?

Wybiera się szablon bazowy typu advanced http://redv2.pl/obsluga-strony-typu-advanced.html i do niego dodaje elementy jakie ma zawierać na stronie głównej i podstronach. Jak to działa przedstawione jest na licznych filmikach instruktażowych na Youtube.

 

4 godziny temu, johnan napisał:

OK, zapytam jeszcze o to - czy przy generowaniu RWD program zapamiętuje co wygenerował - jaki był szablon dla danej strony ?

Zapisujesz jako projekt i później możesz dodawać kolejne podstrony > wygenerować statyczne strony HTML i wysłać na FTP. Jednak na dłuższą metę jest to uciążliwe. Program powstał z myślą o wygenerowaniu statycznych serwisów z linkami w treściach np podlinkowujących lub indeksującymi , wgraniu gdzieś na FTP i zapomnieniu o nich. Nie jest dedykowany do późniejszych aktualizacji choć jak już pisałem jest to w zasadzie możliwe.

 

Do aktualizacji sprawdzają się zapleczniki bazodanowe chociażby wspomniany tutaj SERPbooster.

 

 

 

 

 

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

 

Link to post
Share on other sites

Hej

dzięki za informację. O to mi właśnie chodziło :)

 

15 minut temu, Mion napisał:

Zapisujesz jako projekt i później możesz dodawać kolejne podstrony > wygenerować statyczne strony HTML i wysłać na FTP.

 

Mówimy tu o SystemRedirector czy RWDdgeneartorze ?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
15 minut temu, johnan napisał:

 

34 minuty temu, Mion napisał:

Zapisujesz jako projekt i później możesz dodawać kolejne podstrony > wygenerować statyczne strony HTML i wysłać na FTP.

 

Mówimy tu o SystemRedirector czy RWDdgeneartorze ?

Wysyłanie na FTP tyczy RWDGenerato

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

 

Link to post
Share on other sites

Jeszcze dla jasności w RWDGenerator korzysta z responsywnych "gotowych szablonów" <można dodać własne> jest ich 12.

Natomiast RED ma layouty główne do których w wersjach advanced można dodawać elementy bootstrapa, co umożliwia większą różnorodność stron zapleczowych. NP:


I to co Ciebie tak bardzo "kręci" hehe po aktywacji cache tworzy stricte statyczny HTML, ale jeśli zachodzi potrzeba można cache dezaktywować, dodać kolejne strony np produktowe = zaktualizować serwis zapleczowy następnie aktywować cache = znowu statyczny kod HTML.

 


Co więcej RED ma panel centralny do obsługi domen, które mogą być na zupełnie innych serwerach = inne IP/DNS niż sam panel. I nie przy update treści wymaga uciążliwych wgrywań na FTP.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Seochess.pl
   Pakiety które zmienią oblicze twojej strony. Zrównoważona dawka linków rozłożona w czasie.
   Tylko najwyższe parametry. Tylko odpowiednie linki. Tylko najlepsze wyniki!
    
   PAKIET SILVER PRESTIGE: Kup  już dzisiaj i bądź w gronie klientów PRESTIGE
   30 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 20 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 50 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 10 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 5 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 5 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 5 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO DARMOWE PODLINKOWANIE RankerX (Zaplecz Blogowych) DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
   CENA: 489 ZŁ (PROMOCJA Z 599 ZŁ!)
    
   PAKIET GOLD AVANGARDE: Kup już dzisiaj. Postaw na Złote czasy dla twojej firmy
    
   50 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 30 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 60 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 15 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 10 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 7 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 10 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
   CENA: 769 ZŁ (PROMOCJA Z 839 ZŁ!)
    
   PAKIET DIAMOND BLUE: Wejdź do prestiżowej grupy SEO
    
   60 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 50 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon itd.) 70 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 25 zaplecz blogowych o danej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 15 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 10 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 15 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO  Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
   CENA: 1079 ZŁ (PROMOCJA Z 1199 ZŁ!)]
    
    
   DANE:
    
   PROGRAM LOJALNOŚCIOWY: https://seochess.pl/program-lojalnosciowy/
   INNE USŁUGI: https://seochess.pl/oferta-2/
    
   Kontakt: support@seochess.pl
    
   NIP: 8681944685
   REGON: 384986615
  • By Seochess.pl
   Q&A
    
   Jak wygląda Trust Flow Trust Ranków?
    
   Trust Flow waha się między 30 a 100. Większa część Trust Ranków posiada Trust Flow powyżej 50. Dotyczy to zamówienia do 100 Trust Ranków
    
   Jak wygląda Trust Flow/Citation Flow ratio?
    
   40% Trust Ranków posiada Trust Flow wyższy niż Citation Flow. To bardzo dobry wskaźnik który pomoże ci wybić się w Google.
    
   Z jakich stron pochodzą linki ?
    
   Wiele linków pochodzi ze stron takich jak Adobe, Microsoft, Linkedln, Yelp, Ted, National Geographic czy Klut. Nasze linki posiadają bardzo wysokie Page Authority.
    
   Jak wyglądają linki? 
    
   Trust Ranki to mieszanka linków wychodzących z stron typu social bookmarks, edu, profili forumowych i wielu innych.
    
   Jak wysyłamy raport?
    
   Raport wysyłamy w Excel z bardzo szczegółowymi statystykami linków.
    
   Czy dodajemy rozbudowany opis do Backlinku (podnosi skuteczność indeksacji)?
    
   Na życzenie klienta dobudowujemy tekst do każdego backlinka. Tekst jest związany z tematyką. 
    
   Jak wygląda cena Trust Ranka? 
    
   Cena za 1 Trust Rank to : 1.5 zł / szt. (ZNIŻKA Z 3 ZŁ!). Przy zamówieniach powyżej 150 Trust Ranków - 20% do zlecenia!
    
      Dane kontaktowe:
    
    MAIL : support@seochess.pl
   Więcej:  https://seochess.pl/service/linkowanie/
    
   NIP: 8681944685
   REGON: 384986615
  • By Seochess.pl
   FAQ
    
   1. Czy linki pochodzą z dobrych miejsc?
    
   Linki pochodzą z domen tylko o bardzo wysokim autorytecie oraz DR/TF/DA. Każdy link ma unikalny tekst, zdjęcia oraz wysoki poziom indeksacji. 
    
   2. Jak wygląda tematyczność linków?
    
   Wszystkie pozyskane linki są tematyczne - to jest, związane z branżą, którą linkujesz. Może to być dowolna tematyka z wybranych powyżej.
    
   3. Z jakich źródeł pozyskujemy linki?
    
   Będą to różne formy linkowania. Profile forumowe, Profile Trust Rank, Komentarze Blogowe, Komentarze Forumowe, NAP, linki z artykułów bądź inne formy linkowania! Większość linków będzie pochodzić z komentarzy blogowych oraz profili.
    
   4. Czy oferujemy jakieś formy zniżek, sampli?
    
   Tak - oferujemy:
    
   - Darmowe sample - do 5 linków (które potem wliczamy już do ewentualnego zamówienia)
    
   - Po zamówieniu na 100 linków - 10 darmowych, bonusowych linków!
    
   - Jeśli sobie tego życzysz, będziemy monitorować twoją pozycję przez 3 miesiące
    
   - Dla stałych klientów oferujemy 20% zniżki oraz 50% za polecenie naszych usług!
    
   5. Jaka jest minimalna i maksymalna ilość linków, które można kupić?
    
   Maksymalna ilość linków to 100 - ale nie wszystkie obecnie pakiety mają taki limit. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.
    
   6. Czy linki są ubezpieczone?
    
   Tak, nasze linki są ubezpieczone do 3 miesięcy
    
   7. Dlaczego warto?
    
   Nasze linki są idealną poduszką dla linków typu artykuły sponsorowane czy "dziennikowe".
    
   Usługi Dodatkowe
   +++ Trust Ranki +++ 3 zł/sztuka = Ograniczenie Do 100 Linków, Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie +++ Marketing Szeptany +++ 8 zł/sztuka = Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie +++ Zaplecza +++ 150 zł/sztuka +++ +++ NAP +++ 8 zł/sztuka +++ +++ Profile Forumowe I Komentarze Blogowe +++ 2 zł/sztuka = Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie +++ Linki Z Programowania Zwrotnego +++ 4 zł/sztuka = Ograniczenie Do 100 Linków, Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie +++ Linki EDU GOV +++ 5 zł/sztuka = Ograniczenie Do 100 Linków, Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie  
    
   Dane kontaktowe:
    
    MAIL : support@seochess.pl
    
    
   NIP: 8681944685
   REGON: 38498661
  • By Seochess.pl
   Pakiety które zmienią oblicze twojej strony. Zrównoważona dawka linków rozłożona w czasie.
   Tylko najwyższe parametry. Tylko odpowiednie linki. Tylko najlepsze wyniki!
    
   PAKIET SILVER PRESTIGE: Kup  już dzisiaj i bądź w gronie klientów PRESTIGE
   30 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 20 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 50 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 10 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 5 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 5 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 5 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO DARMOWE PODLINKOWANIE RankerX (Zaplecz Blogowych) DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
   CENA: 489 ZŁ (PROMOCJA Z 599 ZŁ!)
    
   PAKIET GOLD AVANGARDE: Kup już dzisiaj. Postaw na Złote czasy dla twojej firmy
    
   50 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 30 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 60 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 15 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 10 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 7 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 10 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
   CENA: 769 ZŁ (PROMOCJA Z 839 ZŁ!)
    
   PAKIET DIAMOND BLUE: Wejdź do prestiżowej grupy SEO
    
   60 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 50 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon itd.) 70 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 25 zaplecz blogowych o danej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 15 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 10 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 15 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO  Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
   CENA: 1079 ZŁ (PROMOCJA Z 1199 ZŁ!)]
    
    
   DANE:
    
   PROGRAM LOJALNOŚCIOWY: https://seochess.pl/program-lojalnosciowy/
   INNE USŁUGI: https://seochess.pl/oferta-2/
    
   Kontakt: support@seochess.pl
    
   NIP: 8681944685
   REGON: 384986615
  • By Seochess.pl
   Q&A
    
   Jak wygląda Trust Flow Trust Ranków?
    
   Trust Flow waha się między 30 a 100. Większa część Trust Ranków posiada Trust Flow powyżej 50. Dotyczy to zamówienia do 100 Trust Ranków
    
   Jak wygląda Trust Flow/Citation Flow ratio?
    
   40% Trust Ranków posiada Trust Flow wyższy niż Citation Flow. To bardzo dobry wskaźnik który pomoże ci wybić się w Google.
    
   Z jakich stron pochodzą linki ?
    
   Wiele linków pochodzi ze stron takich jak Adobe, Microsoft, Linkedln, Yelp, Ted, National Geographic czy Klut. Nasze linki posiadają bardzo wysokie Page Authority.
    
   Jak wyglądają linki? 
    
   Trust Ranki to mieszanka linków wychodzących z stron typu social bookmarks, edu, profili forumowych i wielu innych.
    
   Jak wysyłamy raport?
    
   Raport wysyłamy w Excel z bardzo szczegółowymi statystykami linków.
    
   Czy dodajemy rozbudowany opis do Backlinku (podnosi skuteczność indeksacji)?
    
   Na życzenie klienta dobudowujemy tekst do każdego backlinka. Tekst jest związany z tematyką. 
    
   Jak wygląda cena Trust Ranka? 
    
   Cena za 1 Trust Rank to : 1.5 zł / szt. (ZNIŻKA Z 3 ZŁ!). Przy zamówieniach powyżej 150 Trust Ranków - 20% do zlecenia!
    
      Dane kontaktowe:
    
    MAIL : support@seochess.pl
   Więcej:  https://seochess.pl/service/linkowanie/
    
   NIP: 8681944685
   REGON: 384986615
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy