Skocz do zawartości

[500] Internal Server Error : Wewnętrzny błąd serwera

Creatorex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam hosting na nazwa.pl, od jakiegoś czasu zaczął na stronie pojawiać mi się błąd: [500] Internal Server Error : Wewnętrzny błąd serwera. Błąd występuję co jakiś czas, np. 5 min działam na blogu i jest ok, a potem klikam coś i wyskakuje błąd. Odświeżam kilka razy i znowu jest ok przez pewien czas. Wklejam logi z błędów z serwera, może ktoś się zna i pomoże to naprawić? W załaczniku plik. 

Błędy strona.txt

Dodam tylko, że błąd się pojawia jak wchodzę na wp-admin, przeglądanie strony przez użytkownika nie skutkuje żadnym błędem, a jak wchodzę do panelu administracyjnego to błąd się pojawia. 

A pomoc w nazwa.pl to zamknęli na 4 spusty czy jaki wuj?

• Thanks 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Hmm może przekroczyłeś limit zapytań do bazy.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
BliskiLekarz.pl - lekarze prywatnie lub na NFZ ! W jednym miejscu lekarze i przychodnie, apteki i sklepy medyczne oraz opinie pacjentów i klientów.

W logach serwera powinny być szczegóły co wywaliło błąd 500 .

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
BliskiLekarz.pl - lekarze prywatnie lub na NFZ ! W jednym miejscu lekarze i przychodnie, apteki i sklepy medyczne oraz opinie pacjentów i klientów.

Wszystkie błędy w logach występują podobnie, zawsze odnoszą się do tego jednego postu:

[Thu Dec 28 00:31:16.754703 2017] [proxy_fcgi:error] [pid 32610:tid 140207454119680] [client 91.200.12.119:64433] AH01067: Failed to read FastCGI header, referer: https://staniszek.pl/londyn-w-3-dni/
[Thu Dec 28 00:31:16.754729 2017] [proxy_fcgi:error] [pid 32610:tid 140207454119680] (104)Connection reset by peer: [client 91.200.12.119:64433] AH01075: Error dispatching request to : , referer: https://staniszek.pl/londyn-w-3-dni/

Jesteś pewien, ze te bledy są od tych 500 tek ?

Na nazwa znalazłem taki tekst: Obsługa PHP - FPM - NOWOŚĆ.
Twoje błędy pochodzą z interpretera uruchamianego w trybie FastCGI.

Spróbuj przestawić PHP jako FPM Application, może uda Ci się to w panelu nazwy znaleźć.

A jak nie zadziała- to zmień hosting na lepszy, ofert na forum znajdziesz sporo.

Świece ozdobne - świece na prezent lub do dekoracji
Opakowania kartonowe - opakowania

Zaraz będę próbował to ogarnąć. W nazwie.pl odpisali mi, że nie zajmują się problemami wynikającymi z Wordpressa. Wczoraj specjalnie wszedłem na stronę tylko i wyłącznie raz, poczekałem aż będzie błąd i dziś ściągnałem error logs. Znowu to samo:

[Mon Jan 01 23:38:59.531941 2018] [proxy_fcgi:error] [pid 52715:tid 140207445726976] [client 91.200.12.146:65459] AH01067: Failed to read FastCGI header, referer: https://staniszek.pl/londyn-w-3-dni/
[Mon Jan 01 23:38:59.531964 2018] [proxy_fcgi:error] [pid 52715:tid 140207445726976] (104)Connection reset by peer: [client 91.200.12.146:65459] AH01075: Error dispatching request to : , referer: https://staniszek.pl/londyn-w-3-dni/

Czy to może być problem z tym konkretnym postem? 

Np: https://serverpilot.io/community/articles/error-failed-to-read-fastcgi-header.html

Cytat

A bug in the app's PHP code, such as a buggy WordPress plugin
Your server running out of memory

Mion, ale PHP potrafi wywołać komunikat braku pamięci.
Błąd 503 to nieprawidłowa obsługa wyjątku i to powinno być załatwione przez usługodawcę (nazwę).

Creatorex- wchodzę na tę stronę i nie widzę błędu... Czy to jest błąd występujący sporadycznie?

Świece ozdobne - świece na prezent lub do dekoracji
Opakowania kartonowe - opakowania