Jump to content

Recommended Posts

W snipcloudzie miałem serwer w chmurze przez 7 miesiecy, byłem zadowolony ponieważ płaci się za realne zużycie zasobów. Niestety pewnego dnia musiałem przywrócić serwer z kopii bezpieczeństwa i ... rozwaliło  serwer. Okazało się ,że ich system wykonywał wadliwe obrazy serwerów.

Obecnie uciekłem do konkurencji na ich koncie zostało trochę wpłaconych pieniędzy, support milczy a jedyne co zrobili do skasowali opcje tworzenia / przywracania backupów.

czy są tutaj osoby , które mają doświadczenia z tą poznańską firmą?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By JaneSmith
      W styczniu 2020 przymierzam się do uruchomienia sklepu. Zdecydowaliśmy się na silnik PrestaShop.
      Zastanawiamy się teraz nad wyborem najbardziej optymalnego serwera.

Czy możecie mi odpowiedzieć czy lepszy jest VPS czy Chmura?
    • By luzaik
      Witam serdecznie

Zlecę:

-instalacje i konfiguracje serwera dedykowanego
      -podpięcie bloków IP,
      -instalacje Direct Admin
      -migracje części stron z innego serwera dedykowanego na nowy
      -konfiguracja i zarządzanie adresami IP w DA ( przypisywanie nowych IP pod domeny)

Dodatkowo zakupię dożywotnią licencję DA do powyższego serwera dedykowanego.

Proszę o kontakt na maila: kontakt [at] wxq.pl

Interesuje mnie rozliczenia na podstawie faktury

z góry dziękuję za oferty
    • By alias
      Mam polskiego klienta, który oferuje usługi dla Klientów z Europy (b2c). Obecnie ma serwer na dhosting.
      Czy jest lepszy=szybszy serwer w sensownej cenie ?
    • By Venturino
      Jeśli prowadzisz sklep internetowy, portal, startup lub po prostu potrzebujesz opieki administracyjnej nad serwerem, jednak koszt zatrudnienia administratora przekracza zaplanowany budżet to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Najczęściej wybierana usługa administracji serwerem Linux obejmuje:
      6 godzin miesięcznie pracy administratora Monitoring usług i dostępności serwisu 24/7 Gwarantowany czas reakcji: 1h Instalacja i konfiguracja serwera oraz wymaganych usług Cykliczne aktualizacje usług uruchomionych na serwerze Stworzenie polityki backupu oraz planu wykonywania kopii zapasowych Stworzenie i wdrożenie polityki Disaster Recovery Reakcja na problemy bez zgłoszenia od klienta Aktywne zapobieganie incydentom Konsultacje i planowanie rozwoju SLA systemu i usług: 99,9% Koszt usługi - 500 PLN
      Cena za pracę administratora po wyczerpaniu pakietu: 100 zł netto/godzina  
      Dla klientów którzy zdecydują się na podjęcie z nami współpracy oferujemy serwery VPS z dyskami SSD w bardzo atrakcyjnych cenach:

VPS STANDARD
      4x vCPU 12GB RAM 250GB SSD 100 Mbit/s port Cena - 100 PLN

VPS LARGE
      6x vCPU 24GB RAM 500GB SSD 100 Mbit/s port Cena - 160 PLN

VPS XLARGE
      8x vCPU 48GB RAM 1000GB SSD 1 Gbit/s port Cena - 280 PLN

Cechy wspólne serwerów VPS:
      UNLIMITED Traffic - nie płacisz za wygenerowanych ruch wchodzący i wychodzący z serwera MONITORING 24/7 - monitorujemy dostępność serwisu jak i usługi na serwerze FULL Backup - kopia bezpieczeństwa w innej lokalizacji niż znajduje się serwer Disaster Recovery - on demand (umożliwia odtworzenie całego środowiska po awarii lub w przypadku migracji)  
      Podane ceny są cenami netto i dotyczą jednego miesiąca kalendarzowego.

Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.

mail: kontakt@venturino.pl

Venturino
      ul. Dziesięciny 1/37
      15-806 Białystok
      NIP: 9661563667
      REGON: 052208817
    • By virus
      www na linuxpl, poczta (MX) (MX) slaskdatacenter.pl - trzeba poustawiać zaawansowana konfiguracje, czasem pocztę odbija - zaawansowana konfiguracja, kilkadziesiąt skrzynek pocztowych, kilka GB danych.
      Ogólnie trzeba wszystko sprawdzić czy jest dobrze zrobione.

damian191 gmail com

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy