Jump to content
nuaru

ZennoPoster 5 - Zautomatyzuj każde zadanie w sieci

Recommended Posts

@sebau powiedz mi proszę, wersja standard różni się od pro ilością wątków podczas wykonywania danej czynności tzn. na standard tworze jednocześnie dajmy na to 5 blogów. Na pro ile jestem w stanie stworzyć w tym samym czasie blogów na platformie np. blogspota ?

zależy od mocy maszyny, proxy i łącza. Nie mam tyle kontentu aby testować tak ostro :D Przy dobrym sprzęcie można 40 wątków nawet ciągnąć. Na moim gracie 15 wątków i już się meczy. Tylko tu ważny jest też czas wykonania/założenia bloga. oczekiwane na captcha + oczekiwanie na email aktywacyjny. Założenie bloga to od 1min do 3min. Po założeniu bloga instancja jest gotowa do pracy z następnym blogiem/projektem. Jednak do blogów nie potrzeba wersji PRO standard jest idealna a można nawet na LITE działać.

Jeśli chodzi Ci o to jak działa to na moim ZenBLOG http://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=130879 to jest to tak, że najlepiej mieć do pozycjonowania np. 50 stron. Jak masz 50 plików projektów (każdy ma osobny adres email). To mój zenblog ma przygotowanego taska - do którego dodajemy platformy/szablony. W momencie odpalenia np mamy 20 szablonów. To każdy z szablonów losuje sobie projekt i go dodaje. Czyli jedno zapuszczenie taska to zalozenie 20 blogów dla różnych projektów. Także dopiero 50 powtórzenie taska doda nam każdy projekt na każdej platformie(dodaje tam gdzie jeszcze nie było dodane).

Oczywiście taska można w harmonogramie ustawiać np co kilka godzin lub nawet co kilka dni. Zależy jak kto chce to uzywać.

Edited by sebau

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Jasne, czyli do celów stawiania wyłącznie blogów wystarczy mi wersja standard ? Wczoraj zainstalowałem wersję demo ale nie miałem jeszcze okazji jej dokładnie przejrzeć. Przejrzałem jedynie z grubsza....wydaje się być kosmicznym softem :)

działa na VPS z jednym wyjątkiem, bo nie zadziała na vmware.

Edited by sebau

Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Mnie najbardziej zniecheca do tego programu lakoniczny manual i to jeszcze w takiej formie jak 10 lat temu byly. Wzorem powinno byc dla nich Imacros, ktore ma manual w formie wikipedii i wszystko latwo mozna odnalezc, a poza tym kazda funkcja jest wyjasniona. Tutaj w ogole jakos nie widze wyjasnienia wiekszosci funkcji oraz przykladow co i jak zrobic, a tutki na youtubie nie sa najlepszym pomyslem.

moim zdaniem nie potrzebny jest do tego manual, sam program jest bajecznie latwy,

samo wybieranie pol przeklikujesz w przegladarce, pozniej wszystko edytujesz dokladnie z pomoca kreatora makr, wystarczy obejrzec doslownie 5 filmow na youtube i sciagnac z neta kilka gotowych templatek i soft masz w malym palcu.

jeden dzien zabawy i zrobisz na nim templatki do kazdej platformy

Powiedzcie jakich proxy do zenka używacie ? Z tego co wiem pasuje tylko socket 4. Możecie coś polecić ?

Programowanie aplikacji internetowych, zaawansowane portale, autorskie sklepy i skrypty na potrzeby SEO - seotarget.pl

Do niektórych rozwiązań - np. takich jak zakładanie kont pocztowych czy takich jak ZenBLOG do wchodzenia na blogi - dobrze się sprawdza np. neostrada i rozłączanie jej zenkowym szablonem. Po wykonaniu dodań jednej paczki do blogów a przed rozpoczęciem drugiej zapuszamy rozłączanie - naszego dostawcy w celu zmiany ip. Wszystko można ustawić w harmonogramie zadań wbudowanym w zenka. Czyli założenie przykładowych 10 kont na tlenie - restart neo i założenie kolejnych. Bez proxy po prostu szybciej działa. Choć zgadza się, że przy większej masówce do innych szablonów powinno się mieć dobre proxy aby dobrze działać z twitterem facebookiem czy np. z gmail.

na oficjalnym forum zennopostera są czasami jakieś szablony podawane do ściągnięcia i na pewno coś się znajdzie do nauki.

Generalnie zamiast examples dają filmiki do tego jak zrobić jakiś szablon - z jednej strony fajnie, bo ktoś się może nauczyć ale z drugiej - długie te filmiki :D U mnie na blogu ze stopki też od czasu do czasu daję jakiś szablon - ale to raczej takie proste.

Jak chcesz mogę Ci wysłać zakładanie kont na tlen. to sobie zobaczysz jak to robię - jest dosyć rozbudowane bo sporo elementów losowości itd - także do nauki się nadaje bardzo dobrze - choć jeszcze lepiej nadają się szablony ZenBLOGa :)

Czy na ZP na wersji PRO wielowątkowej, gdy odpalicie np:10 wątków to widzicie w polu "In process" liczbę 10? Bo u mnie jest tak, że po dopaleniu zenka na więcej niż 5 wątków to nigdy nie widzę żeby w tym polu pojawiała się liczba większa niż 5, jak to z tym jest?

Może być tak, że sprawdzasz na szablonie, który z definicji przyjmuje tylko 5 wątków, bo tyle ma ustawione w zadaniu.

Wazne jest to co masz w instance (okna instancji) Podglądnij czy na wszystkich dziesięciu coś robi. Jesli robi to bym się nie przejmował.

Testowałeś na różnych szablonach?

Znalazłem sposób aby na jednej licencji odpalić dwa zenki w tym samym czasie na różnych kompach... no ale korzystanie z tego raczej nie jest zgodne z licencją na Zennoposter

Edited by sebau

problem był taki, że odpalałem projekt ZP z innego źródła niż ścieżka ../Progs/Scripts/projekt

trochę dziwne że nie działało, po prostu projekt miałem w dwóch miejscach.

@sebau dzięki a odnośnie zenka na dwóch kompach to chyba też wiem o co chodzi bo w sumie przypadkiem to odkryłem :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By sebau
      Przygotowaliśmy promocję na wszystkie nasze produkty 25% rabatu.

Na szablony VIP (paczki web20) oraz na wszystkie nasze programy.

Na stronie : http://zenindexer.com/
      Ceny zostaną obniżone przy samym zakupie - wystarczy użyć kodu: PROMO25

Promocją na wszystkie produkty znajdujące się poniżej, ze strony zenindexer i VIPY dla użytkowników ZenBloga ze strony  http://zptemplates.com - wystarczy napisać do mnie maila aby złożyć zamówienie:

ZenBLOG (program do zakładania i prowadzenia blogów) ZenFiles (tworzenie i publikowanie dokumentów pdf na stronach, do publikacji dokumentów) Szablony VIP (dodatki do ZenBLOG do zakładanie profili web20 z linkiem - możliwość automatycznego logowania się do tych profili) ZenSzeptacz (program do tworzenia marketingu szeptanego - obsługa całych scenariuszy szeptanki - tworzenie całych wątków dyskusji na forach) ZenHost (tworzenie stron na darmowych hostingach) ZenReview (wizytówki NAP - katalogi biznesowe - dodawanie wpisów na polskie serwisy NAP) Wizytówki NAP dla CO.UK - możliwość utworzenia wielu wpisów firmowych dla CO.UK ZenOgłoszenia ( dodawarka ogłoszeń na wielu polskich stronach). ZenOgłoszenia PREMIUM - dodatek do zenogłoszeń Szablony GMB - do obsługi mapek google (CTR, tworzenie postów i inne sposoby - najlepiej pytać na tel lub email mamy bardzo dużo szablonów związanych z mapkami/biznesami itd w Google) ZenSocial (moduły do google/youtube, facebook, twitter) - automatyczne zakładanie kont google weryfikowane sms a po weryfikacji przestawiane na zapasowy mail. Przy pomocy takich kont można naprawdę duo zrobić w google i na youtube (ctr itd odłony lajki, suby itd). Dużo szablonów, które można wykorzystywać z kontami + możliwość zamówienia dedykowanych szablonów. Szablon do indeksacji w nowym GSC - indeksuje ładnie strony - bez problemu jedną zaindeksowaną stroną wysyłamy robota na wiele stron. Szablony do wchodzenia z google na wskazane strony po frazach Szablon do instagrama - folowuje po wskazanych tagach Usługa Gogle Entity Stacking - tworzenie całych struktur treści głównie w oparciu  produkty i dokumenty i formularze google. Dodatkowo różne uznane strony jak twitter, pinterest i wiele innych powiązanych ze sobą przez mechanizm ifttt. Dodatkowo są generowane filmy na kilku platformach i uploadowane do serwisów takich jak Youtube i inne. szablony do zakładanie darmowej poczty na popularnych serwisach internetowych osobna obsługa serwisów ogłoszeniowych takich olx, oglaszamy24, sprzedajemy  
      Jeśli masz pytania lub potrzebujesz jakiegoś szablonu, który ma coś zrobić w internecie - to możemy to dla Ciebie zrobić, lub może go mamy, bo mamy wiele niepublikowanych szablonów. Do wszystkich naszych szablonów jest potrzebny program Zennoposter który robi za silnik.

Kontakt: admin@zptemplates.com tel.: +48606146431
      Promocja trwa  do 7 października 2019 r. 
    • By SEOsklep24.pl
      Blast Zennoposter - 1000 profili, indeksacja gratis!

Prezentujemy ofertę SEOsklep24.pl, która polega na zdobyciu do 500-1000 linków założonych za pomocą skryptu Zennoposter. System ten jest popularnym narzędziem, które pozwala na automatyczne tworzenie profili na różnego rodzaju stronach/forach, uzupełniając je o link (pod każdą postacią). Niestety niewiele osób ma okazję posiadać ten system - obsługa wymaga wiedzy, a sam dostęp do oprogramowania jest drogi. Ponadto Zennoposter to tylko narzędzie - najważniejsze są listy stron, które stanowią instrukcję, gdzie skrypt ma rejestrować i uzupełniać profile.
      Posiadamy prywatne, sprawdzone i skrupulatnie wyselekcjonowane listy stron, z którymi współpracuje skrypt. Nie musisz kupować dostępu do Zennopostera, nie musisz szukać list i budować spisu stron - wystarczy, że zamówisz u nas usługę linkowania, a my wykonamy całą pracę za Ciebie!

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/507-500-linkow-z-zennoposter.html
      Cena: 149,99zł

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/514-1000-linkow-z-zennoposter.html
      Cena: 299,99zł

Co oferujemy?

W tej ofercie przygotowaliśmy blast 500-1000 linków z profili z prywatnych, wyselekcjonowanych list stron. W skład oferty wchodzą strony polskie i zagraniczne, które pozwalają na zdobycie różnych linków Dofollow, Nofollow, URL, Anchor - pełna dywersyfikacja! Oferujemy linki z listy, która została przez Nas przygotowana i nie jest ogólnodostępna! Platformy na których powstają linki, to miedzy innymi: Clipbucket, Dzoic, Jcow, Arcade Jisko Oxwall, PHP fusion, PHPMelody, Doolphin, Sharetronic, Statusnet, WordPress, Drupla, PHPFOX i wiele innych! Linkować możemy każdy rodzaj strony - sklep internetowy, blog, stronę firmową, forum, wpisy do katalogów, inne profile (blast jest doskonałym sposobem na szybką indeksację linków). Strony, na których Zennoposter zakłada profile cechują się wysokimi wskaźnikami TF i CF. Blast wykonywany jest w przeciągu 10 dni roboczych od daty rozpoczęcia linkowania, po zakończeniu prac przesyłamy pełen raport z lista zdobytych linków. Do każdego linku jest możliwość dopasowania konkretnego anchora / frazy, który będzie losowo dodawany tam gdzie będzie taka możliwość. W ramach promocji zdobyte przez Zenoposter linki dodatkowo dodamy do systemu przyśpieszającego indeksację jakim jest gindex.me - GRATIS!  

Czego potrzebujemy do realizacji zlecenia?

listy 10-20 linków, które mają zostać podlinkowane listy anchorów / fraz, które mają zostać podlinkowane  

Kontakt:

mail: kontakt@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474
    • By sebau
      Witam,
      Wiosna zawitała na dobre a Święta tuż za rogiem. Przygotowaliśmy promocję na wszystkie nasze produkty 25% OFF.
      Na stronie : http://zenindexer.com/
      Ceny zostaną obniżone przy samym zakupie - wystarczy użyć kodu: wiosna

Promocją na wszystkie produkty znajdujące się poniżej, ze strony zenindexer i VIPY dla użytkowników ZenBloga ze strony  http://zptemplates.com - wystarczy napisać do mnie maila aby złożyć zamówienie:

ZenBLOG (program do zakładania i prowadzenia blogów) ZenFiles (tworzenie i publikowanie dokumentów pdf na stronach, do publikacji dokumentów) Szablony VIP (dodatki do ZenBLOG do zakładanie profili web20 z linkiem - możliwość automatycznego logowania się do tych profili) ZenSzeptacz (program do tworzenia marketingu szeptanego - obsługa całych scenariuszy szeptanki - tworzenie całych wątków dyskusji na forach) ZenHost (tworzenie stron na darmowych hostingach) ZenReview (wizytówki NAP - atalogi biznesowe - dodawanie wpisów na polskie serwisy NAP) ZenOgłoszenia ( dodawarka ogłoszeń na wielu polskich stronach).Posiadamy też dodatki do niej na zagraniczne strony i strony oparte o ten sam skrypt. Szablony GMB - do obsługi mapek google (CTR, tworzenie postów i inne sposoby - najlepie pytać na tel lub email ) ZenSocial (moduły do google/youtube, facebook, twitter) - automatyczne zakładanie kont google weryfikowane sms a po weryfikacji przestawiane na zapasowy mail. Przy pomocy takich kont można naprawdę duo zrobić w google i na youtube (ctr itd) Szablon do indeksacji w nowym GSC - indeksuje ładnie strony - bez problemu jedną zaindeksowaną stroną wysyłamy robota na wiele stron. Szablony do wchodzenia z google na wskazane strony po frazach Usługa Gogle Entity Stacking - tworzenie całych struktur treści głównie w oparciu  produkty i dokumenty i formularze google. Dodatkowo różne uznane strony jak twitter, pinterest i wiele innych powiązanych ze sobą przez mechanizm ifttt. Dodatkowo są generowane filmy na kilku platformach i uploadowane do serwisów takich jak Youtube i inne. szablony do zakładanie darmowej poczty na popularnych serwisach internetowych osobna obsługa serwisów ogłoszeniowych takich olx, oglaszamy24, sprzedajemy  
      Jeśli masz pytania lub potrzebujesz jakiegoś szablonu, który ma coś zrobić w internecie - to możemy to dla Ciebie zrobić, lub może go mamy, bo mamy wiele niepublikowanych szablonów. Do wszystkich naszych szablonów jest potrzebny program Zennoposter który robi za silnik.

Kontakt: admin@zptemplates.com tel.: +48606146431
      Promocja trwa  do 27 kwietnia 2019 r. 
    • By SEOsklep24.pl
      Witam!

Prezentujemy ofertę SEOsklep24.pl, która polega na zdobyciu do 500+ linków z profili założonych za pomocą skryptu Zennoposter. System ten jest popularnym narzędziem, które pozwala na automatyczne tworzenie profili na różnego rodzaju stronach/forach, uzupełniając je o link (pod każdą postacią). Niestety niewiele osób ma okazję posiadać ten system - obsługa wymaga wiedzy, a sam dostęp do oprogramowania jest drogi. Ponadto Zennoposter to tylko narzędzie - najważniejsze są listy stron, które stanowią instrukcję, gdzie skrypt ma rejestrować i uzupełniać profile.
      Posiadamy prywatne, sprawdzone i skrupulatnie wyselekcjonowane listy stron, z którymi współpracuje skrypt. Nie musisz kupować dostępu do Zennopostera, nie musisz szukać list i budować spisu stron - wystarczy, że zamówisz u nas usługę linkowania, a my wykonamy całą pracę za Ciebie!

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/507-500-linkow-z-zennoposter.html
      Cena: 149,99zł

Co oferujemy?

W tej ofercie przygotowaliśmy blast 500+ linków z profili z prywatnych, wyselekcjonowanych list stron. W skład oferty wchodzą strony polskie i zagraniczne, które pozwalają na zdobycie różnych linków Dofollow, Nofollow, URL, Anchor - pełna dywersyfikacja! Linkować możemy każdy rodzaj strony - sklep internetowy, blog, stronę firmową, forum, wpisy do katalogów, inne profile (blast jest doskonałym sposobem na szybką indeksację linków). Strony, na których Zennoposter zakłada profile cechują się wysokimi wskaźnikami TF i CF. Blast wykonywany jest w przeciągu 7 dni roboczych od daty rozpoczęcia linkowania, po zakończeniu prac przesyłamy pełen raport z lista zdobytych linków. Do każdego linku jest możliwość dopasowania konkretnego anchora / frazy, który będzie losowo dodawany tam gdzie będzie taka możliwość. W ramach promocji zdobyte przez Zennoposter linki dodatkowo dodamy do systemu przyśpieszającego indeksację jakim jest gindex.me - GRATIS!    
      Czego potrzebujemy do realizacji zlecenia?

listy 10-20 linków, które mają zostać podlinkowane listy anchorów / fraz, które mają zostać podlinkowane  

Kontakt:

mail: j.brozyna@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474
    • By tenodstronek
      Który z programów zawartych w tytule jest według Was najlepszy? Może znacie jakieś lepsze alternatywy?

Ja długo używałem zennopostera ale coraz więcej rzeczy zaczyna mi w nim przeszkadzać, próbowałem browser automation studio i póki co jestem zadowolony, ale raczej nie jest jeszcze do końca dopracowany, botchief podobny do zennopostera ale w ogóle się o nim nie słyszy ostatnio, a human emulator na chrome a nie internet explorer nie miałem okazji sprawdzić bo nie dają demo i strona angielska jest bardzo po macoszemu zrobiona, chyba czas się nauczyć rosyjskiego żeby w pełni wykorzystywać aktualne softy tego typu.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy