Skocz do zawartości

ZennoPoster 5 - Zautomatyzuj każde zadanie w sieci


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

w tym konkretnym przypadki 1. Jest konieczne 2. Wychodzi taniej nawet jeśli by zewnętrzny OCR przyjmował audio pliki.

Również duże znaczenie ma IP z którego próbujesz rozwiązywać recaptcha.

Ot dawno sukcesem pracy zarówno dobrze rozwiązanie jak i IP czyste, bo inaczej będzie :

 

 

 

"We're sorry, but your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Chyba źle się wyraziłem. Nie chodziło mi o audiocaptchę, tylko taką captchę:

 

c5891ebe3f7c4d45a5e21b87bebfd6ee.png

 

po której kliknięciu wyświetla się obrazek tego typu:

 

c501195986a94af590187db011b34d00.png

 

Chciałbym ją albo rozwiązywać ręcznie, albo wysłać do jakiegoś ocr, tylko nie wiem jak ją "wyciągnąć" z zenka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o audiocaptchę, tylko taką captchę:

 

 

chyba nie widzisz słuchawek na dole :D

Poczytaj sobie temat na forum zennopostera tak będzie łatwiej bo nie orientujesz się jak to działa. Tam jest jak taką i inne typy recaptcha2  rozwiązywać. Również w wiki zennopostera jest odpowiedni artykuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capmonster2 i audio z recaptcha i recaptcha2 jakiś czas temu dawał sobie świetnie rade teraz jest gorzej bo jak pisał Max jest znacznie rygorystycznie traktowany jest IP klienta i przy (n) niestety niewielu powtórzeniach idą błędne - nieczytelne audio lub następuje całkowity ban.

Natomiast te obrazkowe pojawiają się jako dynamicznie "doklikiwane" i też jest lipa :(

Edytowane przez Mion

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie dotyczące odbierania maili rejestracyjnych.

Zrobiłem szablon, który ma za zadanie rejestrować konta na portalu wikidot, niezbędna jest tam jednak mailowa weryfikacja użytkownika. Konta zakładam na adresy o2.pl, a przychodzące maile trafiają do zakładki "oferty". Z niewiadomych przyczyn Zennoposter nie widzi maili z "ofert", mimo, że zaznaczam opcję przeszukiwania wszystkich katalogów w skrzynce pocztowej. Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Najwyższej jakości kuchnie na wymiar warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pomogło :) Zapytam jeszcze o opcję "Reassing profile fields" - w wielu projektach potrzebuję użyć opcji "regenerate" nickname, name itp. na początku każdej kolejnej iteracji programu. Wydaje mi się, że wcześniej działało jak należy, a teraz przestało, cały czas wpisywane są dane z tego samego profilu.

Najwyższej jakości kuchnie na wymiar warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś sprawdzić w zenku, czy mu w nagrywaniu projektu działa strona wordpress.com - u mnie jest jak klikam "stwórz stronę" to już się dalszy formularz nie ładuje, ale mam starego zennka, bo dawno aktualizacji nie robiłem, więc chciałem potwierdzić, czy na nowym działa.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności