Skocz do zawartości

ZennoPoster 5 - Zautomatyzuj każde zadanie w sieci


sebau

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Janpos :)

Niestety mam kolejny problem :( O ile budowa templatki i weryfikacja jej w "Run Debuger" przechodzi gładko o tyle już zapisywanie takich danych jak "Login" oraz "hasło " do pliku .txt nie bardzo mi wychodzi . Robie tak :

Tworze "Table" w pasku na dole o nazwie "testy5"

Tworze "Table Processing" a następnie jak na zdjeciach

Zaznaczam opcje "first" następnie tworze kolumny A i B

A- Login

B-Hasla

https://fotoo.pl//out.php?i=554963_foto-1.jpg

następnie:

Tu zamieniam parametr {-Profile.Login-} na {-Variable.Login}

To samo robie w oknie hasła i zmieniam parametr na {-Variable.Hasla-}

https://fotoo.pl//out.php?i=554981_foto-2.jpg

Nastepnie

Tutaj zaznaczam jak na foto , i próbowałem dwóch opcji pusty plik zostawiłem albo dodałem w nim ":" dwukropek efekt jest ten sam podczas testu w run debuger w ogóle mi nie zapisuje to raz a dwa omija te pola w "steps"i zaczyna od pola "powtórz hasło" co na końcu wywala błąd .

https://fotoo.pl//out.php?i=554987_foto-4.jpg

Prosze pomóżcie mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde pomyliłem toutoriala i źle go zrozumiałem, dopiero się ucze angielskiego . W tym tutku bierze dane z pliku a nie zapisuje.

Czyli akurat to czego szukałem w pytaniu wczesniejszym .

Proszę podaj jakiś toutorialodnośnie zapisu tych danych jak login i hasło ?

Generalnie to czego szukam robię również przez opcje "Table Processing"?

Czyli robię to samo, tworze okno "table Processing" i klikam add line czyli dodaj linie, tylko co wpisac w okienku "row"?? Czy może Save to file niby oczywiste ale wybieram folder .txt gdzie chce aby zapisywało i co dalej nie wiem jak to zorganizowac mógłbyś mi podpowiedziec??

Edytowane przez Muka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termipl dzięki to o to chodzi ale dalej mi coś nie zapisuje, jeszcze chwile pogłowkuje może dojde, ale dzięi ci wielkie za odpowiedź bo to rzadkość widać :)

Dobra na dziś kapituluje Janposowi i Termipl dziękuję, oraz 67 osobom które moje posty czytały w tym wątku. A mój ziomek dostanie muke jutro:)

"Pio to zaje.biste forum zawsze pomocne osoby, pełno wątków z odpowiedziami a jak nie znajdziesz odpowiedzi to nie szukaj po innych ani zagranicznych jakis tylko wal prosto na pio, opisz dobrze swój problem żeby nie wróżyli z fusów i nie marnuj czasu działaj, na pewno nie pożałujesz" :)

Edytowane przez Muka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat zapisywanie do pliku jest bardzo proste => https://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9dc32b2bca2213e4.html

Wrzucasz do templatki files, z listy rozwijanej write text, podajesz scieżkę do pliku, co chcesz w nim zapisać i na dole masz jeszcze 2 opcje - Append to file - czy ma doklejać to co chcesz zapisać do już istniejącej zawartości, Add line break at the end - czy po zapisie ma zrobić "enter" i następny zapis będzie od nowej linii. Oczywiście separator między zmiennymi wybierasz sobie taki jak chcesz, ale zawsze staraj się wybierać taki, który nie będzie występował w zmiennych, które zapisujesz, bo później możesz mieć problem z jego odczytem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki janpos, file oczywista oczywistość ale jak widać dopiero jak ktoś pokazał mi a ja z table process kombinowałem :)

Cóż sniadanko i lece dalej.

Pozdrawiam :)

edit:

Super chodzi, wszystko ładnie zapisuje a ten dzwięk "successed procces" bezcenny :D

Edytowane przez Muka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masz wielką wannę (internet) i na ścianie jeden kurek z wodą (1 thread) i masz drugą taką samą wannę (internet) i kilkanaście kurków (many threads). Do której wanny nalejesz prędzej wody?

Musisz jednak pamietać o jednej ważnej rzeczy - rurze (Twoje łacze internetowe), która doprowadza do kurka/kurków wodę. Chodzi o to, żeby żeby rura nie była wąskim gardłem, no i o to jak wielką część wanny musisz napełnić w określonym czasie. :faja:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zennoposter nie służy tylko do tworzenia blogów - jaki szablon sobie napiszesz taki Ci wykona i może to być w zasadzie wszystko.

A nad tą wersją standard, to bym tak bardzo nie ubolewał, bo po prostu jest szybsza.

Swoją drogą to trochę dziwne kupować soft i nie znać jego możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące proxy checker. Czy jest możliwe, aby zenek tworzył jakby 2 listy proxy? Jedna była by wykorzystywana do obsługi projektów (moje prywatne proxy), natomiast drugą harvestovałby z podanych źródeł i nie byłyby one wykorzystywane, tylko zapisywane w programie. Ewentualnie czy da się jakoś oznaczyć proxy wyciągniete z danego źródła, żeby nie były używane w programie? Wiem, że można określić reguły dla proxy, które mają być wykorzystywane, ale chciałbym wyraźnie oddzielić moje prywatne proxy od publicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności