szczalpi

Pingowanie ma jeszcze sens ?

Recommended Posts

Pingować nie ma sensu, skuteczniejsze indeksowanie przy pomocy indekserów lub sam jeśli wiesz jak.

• Like 1

re287am9.jpg

Indeksatory lub dodatkowe podlinkowanie (tutaj możesz narobić sobie krzywdy, bo nieodpowiednie podlinkowanie zachwieje profil linków zapleczowych - wynika z tego, że czasem jest lepiej poczekać, aż google samo złapie nowe linki, a nie powinno być z tym problemu, jeśli utworzone linki mają w "oczach" G. jakąś wartość)

Witajcie,

To mój pierwszy post na forum ;). Troszkę odkopuje wiem, ale temat mnie ciekawi. W tym momencie nie da się już zgłaszać stron/podstron w google, które już do nas nie należą. Z osobistych obserwacji zauważyłem, że pingowanie nic nie daje. Sprawdzam ostatnio różne indeksery, ale też mam mieszane uczucia. Jakieś lepsze sposoby na zmuszenie googla do indeksacji naszych wypocin? :D

Moje obserwacje mowia cos calkiem innego. Jak zwykle rzecz chyba w tym jakich narzedzi do tego uzywasz.

Dnia 25.04.2019 o 15:46, michalkielc87 napisał:

Witajcie,

To mój pierwszy post na forum ;). Troszkę odkopuje wiem, ale temat mnie ciekawi. W tym momencie nie da się już zgłaszać stron/podstron w google, które już do nas nie należą. Z osobistych obserwacji zauważyłem, że pingowanie nic nie daje. Sprawdzam ostatnio różne indeksery, ale też mam mieszane uczucia. Jakieś lepsze sposoby na zmuszenie googla do indeksacji naszych wypocin? :D

addurl.i4a.pl daje radę lub zweryfikowana domena w Google Search + 301 z podstrony domeny na stronę wpisu, który chcesz zaindeksować. Google weźmie to za część zweryfikowanej strony :)

• Confused 1

KryptoPortal.pl - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Karolek_pl
      Cześć,
      kupiłem ostatnio na proxymarket pakiet proxy jednorazowych do sprawdzenia działania. Kiedy przepisałem listę udostępnionych adresów ip do Ping SEO Master podczas testowania wyświetlają się błedy 404, 502, socet error, Connection Timed Out. Jak to powinno wyglądać, aby wiedzieć, że działa poprawnie lub nie działa?
    • By alta00
      Hej, mam pytanie do bardziej obeznanych w pozycjonowaniu. Czy pingować też adresy profili na forach, gdzie został dodany link do pozycjonowaniej strony? Ma to sens?
    • By murek5
      Chciałbym zapytać, czym Wy indeksujecie miejsca, w których umieszczacie linki do pozycjonowanych stron, np. profile, wpisy w katalogach itd. Czy dodajecie do jakichś automatów czy czekacie aż same się zaindeksują?
      Ja osobiście pinguje te miejsca, ale chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat.
    • By Quik
      Witam bardzo serdecznie!
      Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że stosunkowo od niedawna interesuję się SEO. By rozwinąć się trochę w tej tematyce postanowiłem zacząć pozycjonować swoją stronkę na dość trudne frazy, związane z kredytami. Zakupiłem więc kilka list z linkami do forów, do których ręcznie dodawałem linki w profilach. Nie mam jednak niezbędnego oprogramowania do indeksacji tych linków - planuję w niedalekiej przyszłości zakupić. Nasuwa się teraz pytanie, czy warto dalej dodawać te linki do profili bez niezbędnego oprogramowania? Czy przyniesie to pożądany efekt?
      PS. Zwracam uwagę, że fora z list mają wysoki PR i TR.
    • By lemateusz
      Witam,
      Trochę lamerskie pytanie pewnie, ale i dział dla początkujących.
      Jak u was z pingowaniem? Czy to zawsze daje efekt zaindeksowania? Dopiero zaczynam używać 'Ping Machine' i tak się zastanawiam. Jeśli tak to jaka częstotliwość tych zabiegów na link dziennie najlepsza? No i ostatnie to z jakich serwerów korzystacie?