Jump to content

Karolek_pl

Forumowicze
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

1,050 profile views
 1. Cześć, Testuję obecnie GSA, mam swoją skromną listę forów gdzie zamieszczane są linki z postów czy to z sygnatur. Utworzyłem projekt i zaimportowałem listę tych forów do target url. Po odpaleniu projektu GSA nie rozpoznaje praktycznie żadnego z nich. W 90% są to phpBB, kilka IPBoard. Na domyślnych ustawieniach footprints nie wykrywa ich, po kilkugodzinnej zabawie z Footprints studio także nic. Co dziwne GSA Platform Identifier również nie rozpoznaje. Poniżej kilka przykładów takich forum. http://forum.spawacz.pl/ http://wiekszepiersi.phorum.pl/ http://forum.sukurs.e
 2. Cześć, mam w firmie obecnie jedną osobę z wolnymi mocami przerobowymi. Może przygotować szablon HTML lub co lepiej bezpośrednio do WP. Jeżeli ktoś z Was nie wyrabia z robotą to zapraszam na PW lub kamil[a]b4after.pl. Stawki ustalimy tak aby wilk był cały i owca syta
 3. Koledzy, czy strona internetowa z ogłoszeniami (np. praca, ogłoszenia motoryzacyjne) powinna "archiwizować" wygasłe ogłoszenia w celu rozbudowy serwisu czy lepiej je usuwać z widoczności dla wyszukiwarek? W tej branży duża część treści ogłoszeń może być powtarzalna stąd moje obawy o powielanie treści. Mówimy tutaj o stronie jednej firmy, nie o portalu wielkości otomoto czy pracuj.
 4. Cześć, kupiłem ostatnio na proxymarket pakiet proxy jednorazowych do sprawdzenia działania. Kiedy przepisałem listę udostępnionych adresów ip do Ping SEO Master podczas testowania wyświetlają się błedy 404, 502, socet error, Connection Timed Out. Jak to powinno wyglądać, aby wiedzieć, że działa poprawnie lub nie działa?
 5. Z tego co się orientuję, to od długiego czerwcowego weekendu nie można już tworzyć Custom Audience pobranych za pomocą scrapperów generujących e-maile typu jan.kowalski@facebook.com więc aplikacja chyba już jest warta tyle co nic.
 6. Np. http://seoway.pl/blog/ Google Partner, Certyfikat Analytics i AdWords.
 7. Cześć, ostatnio trapi mnie jeden temat, otóż na kilku stronach agencji reklamowych natrafiłem ostatnio na informację (baner graficzny) mówiącą o statusie Partner danej agencji. Baner wklejony jest bezpośrednio z ich serwera. Co ciekawe na oficjalnej stronie Google Partners nie można ich znaleźć a link z baneru to zwykły hash#. Rozumiem, że można zarejestrować się do programu partnerskiego Google i korzystać z kuponów, szkoleń etc. ale aby posługiwać się tym znakiem chyba trzeba być certyfikowanym partnerem, czy się mylę?
 8. Zauważyłem ten problem w wielu katalogach opartych (chyba) o ten sam skrypt.
 9. Cześć, dalczego katalog nie przyjmuje stron z https? Otrzymuję komunikat "Katalog nie przyjmuje podstron - tylko domeny lub subdomeny."
 10. Dzięki za listę, rozumiem, że linkować można np. w komentarzach? Z tym, że tam linki mają "nofollow", czy to da jakiś efekt?
 11. Wpadło mi w oczy na FB promocja aukcji sklepu SEOsklep24.pl oferująca dodanie 20 linków PR5-10 do docelowej strony. Ciekaw jestem czy ktoś z Was ma doświadczenia z takimi rzeczami, bo to wydaje mi się trochę podejrzane. http://allegro.pl/show_item.php?item=4652874244
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy