Jump to content
bialydam

PrestaShop opis kategorii

Recommended Posts

Cześć, 

czy jeżeli wstawimy opis kategorii a mamy przykładowo paginację z 10 stronami produktów a po przejściu na kolejną podstronę z produktami w tej samej kategorii 

zostaje ten sam opis kategorii czy to jest niekorzystne pod względem pozycjonowania.

Chodzi o prestashop 1.7, przeładowanie odbywa się chyba w ajax więc czy ma to negatywny wpływ?  

Dla potomnych. Opis dajemy tylko na pierwszej podstronie kategorii.

@Walewski możesz mieć problem z uzbieraniem 15 postów jeśli będziesz odkopywać tematy z przed 2 lat.

• Thanks 1

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Barcelona
      Witam, jestem tutaj nowy więc Witam wszystkich!

Podejrzewam, że temat już pojawił się na tym forum jednak opcja "Szukaj" nie dała mi odpowiednich wyników. Mam pytanie odnośnie organizowania Kategorii w Wordpressie. Strona którą projektuje będzie wspierała kilka tytułów, seria która jest publikowana co 2 - 3 lata i przy każdej publikacji będzie tworzona nowa kategoria na stronie. Każdy tytuł podzieliłbym na podkategorie:
      - Tytuł 1
      -- Informacje
      -- Poradniki
      -- Statystyki

- Tytuł 2
      -- Informacje
      -- Poradniki
      -- Statystyki

Pytanie czy to dobre rozwiązanie. Nie wiem czy lepiej zrobić tylko jedną kategorie "Tytuł 1" i każdy wpis odpowiednio Tagować "Informacje", "Poradniki" itd. Wiem, że dużo ludzi nie widzi sensu w korzystaniu tagów jednak w tym przypadku wydaje mi się to dość praktyczne. Jedyny problem jaki widzę to wyświetlanie strony z wpisami z kategorii "Tytuł 1" i z tagiem "Informacje". Nie wiem tylko jak to odbije się na SEO, nie wiem w którą stronę iść. Głowie się nad tym od kilku dni i nie doszedłem do żadnego rozsądnego pomysłu. 

Liczę na konstruktywną dyskusję!
      Pozdrawiam
    • By simpleideas
      Dzień dobry,

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej, zachęcamy do skorzystania z szerokiego wachlarzu profesjonalnych usług.

Migracje sklepów i oprogramowania między systemami oraz serwerami, migracja poczty, Optymalizacja pod Google Pagespeed Insights z gwarancją wyniku 85/100 (zwykle wyniki osiągają 95-100/100) dla dowolnego CMS, sklepu lub statycznej strony, Optymalizacje wydajnościowe serwisów internetowych oraz serwerów WWW - przyspiesz swój serwis internetowy, Optymalizacje SEO, Usuwanie wirusów ze stron internetowych, odwirusowywanie, Serwery SEO z dużą ilością adresów IP przygotowane "pod klucz", Modyfikacje serwisów i sklepów funkcjonujących na platformach Prestashop, Shoper, Wordpress (+WooCommerce) i innych, Instalacja pełnego środowiska pod hosting stron i poczty w oparciu o i-MSCP (lub dowolny inny panel - np. ispconfig, vesta itd). Instalacje wykonywane na i-MSCP uzupełniam na życzenie o wsparcie dla LetsEncrypt oraz możliwość zmiany wersji PHP, Instalacja rozwiązań pod storage - owncloud itd., wraz z doborem optymalnego cenowo serwera, Przygotowanie mailingów, kreacji mailingowych oraz całych rozwiązań do wysyłki profesjonalnych mailingów i newsletterów, Pełen nadzór oraz interwencje z gwarantowanym czasem reakcji w przypadku wystąpienia problemów z Twoim serwerem.  
      Jako, że jesteśmy pewni rozwiązań, które wdrażamy - do każdej usługi zapewniamy pełne bezpłatne wsparcie posprzedażowe przez określony czas. 

Podmiotem świadczącym powyższe usługi jest:
      simpleideas.pl Łukasz Nowak
      ul. Konstytucji 3go Maja 37/2, 42-450 Łazy
      tel: 327970707 / 733191111
      biuro@simpleideas.pl
      NIP 6492196784, REGON 243585475
    • By Paula7879
      Witam
      Tworzę artykuły na poszczególne zamówienie. Wszystkie tematyki, każdą objętość. Jestem wielozadaniowym copywriterem. Więcej informacji mailowo: doswiadczonycopywriter@wp.pl
    • By rav88
      Męczyłem się z kilkoma poprawkami na prestashop. Postanowiłem, że zlecę to jakiemuś programiście. Dwa razy nie trafiłem: wyglądało na to, że albo mają zbyt wiele zleceń albo nie potrafią sprostać prescie 1.7. Znacie kogoś dobrego, kto robi zadania do końca? 
    • By 4play
      MarketingAD.pl
      Gdańsk ul. Wita Stwosza 18c
      NIP: 5842454158
      kontakt+małpa+marketingad+pl

Szukam dobrego programisty do rozwoju funkcjonalności sklepu jednej z wiodących kobiecych marek odzieżowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy (adres powyżej) prześlę szczegóły pierwszej funkcjonalności do wyceny. Najlepiej osoba z okolic Trójmiasta.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy