MaxPan

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu

Recommended Posts

Nie jestem autorem czy dystrybutorem tego oprogramowania, temat zamieściłem grzecznościowo. Proszę nie pisać do mnie wiadomości prywatnych na temat tego softu. Kontakt dla osób posiadających soft przez specjalny panel klienta na forum, dla osób nie posiadających licencje  support@xneolinks.com

 

XNEOLINKS 3.7.2   http://www.xneolinks.com

 

Xneolinks  to rozwójowa wersja wcześniejszych ich projektów takich Jak ArticleMonster i innych.

Xneolinks+ to nowoczesny program seo wspomagający pozycjonowanie przez zdobywanie linków z "lepszych" miejscówek.

Najpierw  parę słów o budowie i algorytmie.

XNEOLINKS to wielowątkowy soft pracujący w środowisku  Windows (Windows 7. Windows 8.x, Windows 10, Windows Serwer, soft nie  działa  z Windows XP) wykorzystujący algorytm przeglądarki internetowej ( sam proces jest niewidoczny dla użytkownika).

Soft występuje w 2 wersjach : Wersja Standard i Wersja Premium.

Jeśli chodzi o funkcjonalność to różnica między wersjami polega wyłącznie na ilości wątków, ilością jednocześnie pracujących kopii na różnych komputerach, dodatkowymi dodatkami nie mającymi wpływu w istotnym stopniu na proces dodawania linków. Użytkownicy wersji Standard nie będą mieć dostępu do zamkniętego PREMIUM forum, support tylko przez system zgłoszeń błędów i system wsparcia( górna cześć forum, przycisk wsparcie, bugtracker). Użytkowniki wersji standard nie otrzymają również dodatkowych plaginów i dodatków (harwester, indeksator,system generowania linków, system hurtowego rozwiązania tekstowych captcha).. Natomiast wszystkie update samego modułu Xneolinks będą dostępne.

Pomysł na soft był taki aby stworzyć soft maksymalnie prosty w obsłudze a wszystkie zaawansowane funkcje i opcje autorzy sami dostosowują do maksymalnej skuteczności.

 

Najpierw była koncepcja stworzenia programu dla zamkniętej grupy użytkowników ale właściciel brandu zdecydował na otwartą sprzedaż.

 

Ze względu na to, że soft działa wykorzystując algorytm przeglądarki nie ma on żadnego problemu z przejęciem przez Jawa script i Flash.

CMSy które obsługuje na dzień dzisiejszy XNEOLINKS to CMSy, które inne softy albo nie obsługują lub obsługują nieskutecznie ( GSA ).

 

  XNEOLINKS na dzień dzisiejszy obsługuje 120+ CMSów nie licząc ilości komponentów w każdym CMS.

 

Niektóre z nich:

 

r9y2acy5.png

 

 

Obecnie XMEOLINKS to soft  całkowicie adoptowany do rynku polskiego ( soft przetłumaczony 99,99% ( 0.01% ciągle szukany :D) Soft ma wybór języka w menu przy pierwszym uruchomieniu.. Przetłumaczono również bazę do wypełnienia profili zawiera ona polskie imiona i nazwiska, polskie miasta, polskie ulicy, polskie profesje, polskie hobby i zainteresowania i inne.

Wiele czasu autorzy poświęcili na takie skonfigurowanie wypełnienia wszystkich miejsc w profilu aby ten profil wyglądał na naturalny. Co nie przeszkadza użytkownikowi w razie potrzeby samemu określać płeć użytkownika, urodziny, profesje, miejsce zamieszkania, avatar, zainteresowania i inne.

Jeśli chodzi o profile to jednym kliknięciem myszki można pozyskać tak zwane " ręczne profile TR/PR" i wcale nie trzeba ich robić ręcznie.

XNEOLINKS to nie jest soft do milionowych blastów, nie po to został stworzony.

 

Autorzy realizowali motto "Dotrzeć do miejscówek, do których tradycyjne seo softy ( oprócz Zenno), nie mogą dotrzeć"

Takich miejscówek niestety nie ma 100 000, ale link linkowi nierówny.

 

XNEOLINKS może zostawiać linki na różne sposoby - artykuły z linkami w treści, profile, komentarze, wpisy. W perspektywie inne, opiszę to na końcu tematu.

 

XNEOLINKS automatycznie sprawdza jaki to CMS i jaki rodzaj linku można zostawić. priorytetem są artykuły z linkiem i profile z linkiem, jeśli nie ma takiej możliwości soft próbuje zamieścić komentarz lub wpis w księdze gości.

Większość czynności XNEOLINKS robi całkowicie automatycznie i bez udziału użytkownika, może automatycznie rejestrować pocztę przed początkiem linkowania, konfigurować spamfiltr, aktywacja e-maili, odbieranie email, sprawdzanie czy link może się indeksować (blokada w robots), sprawdza czy link DF/NFi inne.

Tak jak czynności do wykonania jest wiele i soft działa przez przeglądarkę tak ten soft "demonem prędkości" nie jest i dość mocno obciąża komputer ( wersja premium). Z testów wynika, że soft i tak jest szybszy i lżejszy od Zenno.

Ogromną zaletą softu jest brak jakichkolwiek  szablonów, ich konfigurowania, aktualizacji , autorzy to robią sami i na bieżąco wydają aktualizację w razie potrzeby. Nad softem oprócz osób decyzyjnych pracuje cały czas 3-ch koderów, więc prawdopodobnie nie będzie problemu z szybkością reagowania na zmiany w CMSach i algo.

Tak jak soft z zasady jest stworzony do pracy z nie dużymi bazami 1000-10 000 stron tak ten soft nie posiada swojego sytemu rozwiązywania captcha ( po za nielicznym wyjątkiem), ale może wyświetlać captcha dla ręcznego przepisywania, może działać z CS, CB lub jednym z 8 zewnętrznych OCR.

Natomiast soft posiada wbudowany własny zaawansowany system łamania tekstowych captcha z jednoczesnym zapisywaniem tych na jakie nie znalazł odpowiedzi. Jest bardzo łatwa możliwość dodania dodatków pól do wypełnienia.

Ciężko znaleźć "konkurenta" aby opisać plusy i minusy w nawiązaniu do innego softu z softów obsługujących jawa i Flash to tylko Zenno lub inne softy ( Human emulator) ale te softy potrzebują napisania lub kupienia szablonów, w XNEOLINKS tych szablonów wbudowano już ponad 100. To autorzy pilnują aby te szablony działały prawidłowo a kwestia użytkownika to tworzenie projektu i jednym kliknięciem generowanie raportów.

 

 

xv6kropw.png

 

btgp8qtj.png

 

2qj3b7o8.png

 

ttqmk8r2.png

 

 

eknq36hj.png

 

W ramach abonamentu autorzy dają bazę ok 5000 stron gdzie XNEOLINKS może zostawić link, baza jest zróżnicowana po skryptach i po typach linków (aktywny z anchorem i bez anchora) i po typach CMS. Baza aktualizowana średnio raz na 30-40 dni,

 

 

 

 

Dla miłośników dodawania i usuwania linków raport zawiera poza danymi do email również dane do każdego konta, można usunąć bez problemu link. W perspektywie prawdopodobnie soft będzie posiadać automatyczną funkcję usuwania linków. Może to ochroni bazę od DT, jestem dość sceptyczny ale autorzy nie mieli innego pomysłu jak to zrobić.

PR Google nie jest od dawna aktualizowany dlatego głównym wyznacznikiem przy tworzeniu bazy był TiC ( Yandex) i "zaspamowanie" miejscówek.

 

 

Soft może pracować także z bazami autorskimi. Na zamkniętym forum można uzyskać porady jak takie bazy tworzyć samemu. Podano przykładowe podstawowe zapytania do wyszukiwarki.

Użytkownicy wersji premium dostają dedykowany wielopłatkowy harwester

 

 

XNEOLINKS sam definiuje jaki skrypt jest w bazie, więc nie ma potrzeby sortować bazy po skryptach.

 

OD V 2.6 soft dostał własny OCR

na razie na captcha Drupala

ac-1.pngac-2.png
 • - ACII (Oko 20 różnych typow).
javascript-captcha.png

 

Do maksymalnej skuteczności należy również posiadać konto na serwisie OCR online, po licznych testach wszystkich OCR polecam serwis anti-captcha ref link http://anti-captcha.pl . Obecnie ten serwis najbardziej skutecznie rozwiązuje nową recaptcha wśród serwisów online.

Jeśli planujecie wykorzystywać soft non-stop to najlepszym ( najbardziej oszczędnym dla Waszego portfela) rozwiązaniem było b y połączenie programów Xevil

Capmosnter2 ref link i http://anti-captcha.pl''

 

 

Temat poświęcony Cpamonster2 na forum http://www.forum.optymalizacja.com/topic/218005-capmonster-2-en-english/

 

Jaki serwer będzie potrzebny? Wszytko zależy od budżetu. Wersja standard w zasadzie ma działać na każdym serwerze z Windows RAM 1 Gb+.

Wersja premium potrzebuje minimum 2xCPU (najlepiej Intel) i minimum 4 GB RAM.

Od samego początku Xneolinks jest testowany na serwerach firmy (ref link): Astrovm.net

Polecane proxy ref link: buyproxies.org

System operacyjny serwerowy najlepiej Windows serwer 2012 R2 PL, proxy na jedną licencje ( 2 instalacje) calkowicie wystarczy 5 Dedicated proxies.

 

Najlepszą skuteczność można osiągnąć kupując serwer z opcja bulltproof i przy intensywnym linkowaniu zmieniać IP serwera raz na ok 10-14 dni. Lub pracować przez 5 szt (minimum) proxy które zmieniamy raz na 30 dni.

CPU serwera należy wybierać od Intel, te od AMD z Xneolinks działają oczywiście ale wydajność o wiele mniejsza.

 

Jeśli Xneolnks ma działać na komputerze prywatnym to polecam system operacyjny Windows 7. 

 

 

 

 

Użytkownik nie kupuje soft a prawo do jego użytkowania, w ograniczonym czasowo terminie ( abonament miesięczny uruchomiany po 3 miesiącach po zakupie).

 

Jeśli ktoś tego nie akceptuje nie należy kupować.

 

 

Obecnie obowiązują takie ceny :

 

 

Wersja standard : 147 USD netto, 3 miesiące abonamentu gratis, po 3 miesiącach abonament 5 netto USD miesięcznie.

obsługa 120+ CMSów, do 3 wątków, licencja na 1 komputer. Aktualizowana baza ok 5000+ linków ( na dzień upublicznienia, linków "sukces").

Darmowe aktualizacje w czasie trwania opłaconego abonamentu

support tylko przez system wsparcia na ograniczonym dostępie forum.

Przy nieopłaceniu abonamentu soft przestaje działać do czasu jego odnowienia. Po odnowieniu a abonamentu licencja uruchamia się w ciągu ok 24h. Abonament wstecz płacić nie trzeba. 

 

 

Wersja premium  347 USD netto, 3 abonamentu, po 3 miesiącach abonament 10 netto USD

obsługa ok 120+ CMSow, NIEOGRANICZONA  ilosć wątków, licencja na 2 komputery ( mogą jednocześnie działać 2 softy, każdy ma swój klucz). Praktycznie rzecz biorąc w przypadku wersji premium użytkownik dostaje 2 licencje które można używać niezależnie od siebie.

Baza ok 5000 linków - aktualizowana baza ok 5000+ linków ( na dzień upublicznienia, linków "sukces"), suport ICQ, forum, panel klienta. Dostęp do zamkniętego forum autorów gdzie są darmowe i płatne bazy ( zazwyczaj cena 1-10 USD) - dodatkowe bazy dostarczane i sprzedawane przez użytkowników, każdy może to robić autorzy w to nie ingerują.

Darmowe aktualizacje w czasie trwania opłaconego abonamentu.

Przy nieopłaceniu abonamentu soft ( 2 kluczę) przestaje działać do czasu jego odnowienia. Po odnowieniu  abonamentu licencja uruchamia się w ciągu ok 24h. Abonament wstecz płacić nie trzeba

 

Zamówienie jest realizowane przez firmę Avangate, autoryzowanego resellera oraz sprzedawcę produktów i usług dostępnych w tym sklepie. Avangate BV | Prins Hendriklaan 26 II, 1075 BD, Amsterdam, Netherlands

 

 Przy update z wersji standard na premium dla osób co kupili soft po 07.01.2015( włącznie)  wliczano jest 70% wpłaconej kwoty. 

Przy zmianie ceny wersji kocowej i poprzedniej cena update będzie odpowiednie zmieniana zgodnie wyżej opisana formula.

 

Czy można otrzymać FV? : Faktury wystawia Avangate ( firma zlokalizowana w UE) od razu po zakupie, ale również można księgować wyciągi z PayPal: " Płatność przetwarzana jest w bezpieczny sposób przez n partnera, Avangate. Informacje o Avangate". Faktury wystawia Avangate. Ale również :

„Elektroniczne wyciągi z PayPala są zgodnie z prawem unijnym fakturami VAT i mogą stanowić potwierdzenie poniesienia wydatków tak samo, jak innego rodzaju faktury czy wyciągi bankowe. Taką możliwość daje również prawo polskie. Co za tym idzie jeśli przedsiębiorca posiada wyciąg z PayPala może na jego podstawie zakwalifikować wydatek do kosztów uzyskania przychodów.”

Źródło :

http://www.infakt.pl/blog/10-kosztow-bez-faktur/

Twórcy Xneolinks nie przyjmują platnosci i co za tym idzie nie wystawiają dokumentów rozliczeniowych, Faktury wystawia Firma Avangate BV | Prins Hendriklaan 26 II, 1075 BD, Amsterdam, Netherlands do której prowadza linki do zakupu. 

 

Jeśli ktoś tego nie akceptuje nie należy kupować.

 

Licencję wysyłane w terminie 0-24-48 h.( w dnie wolne od pracy ok 48h) od momentu zaksięgowania zapłaty. Po wpłacie nie są wysyłane żadne inne komunikaty tylko email z licencją w ciągu  zazwyczaj minimum 24 maksimum 48 h od momentu zaksięgowania płatności. Należy sprawdzać folder spam.

Licencja to 2 klucze do aktywacji softu ( wersja premium) lub jeden klucz ( wersja standard).

 

 

Na końcu ( maksymalnie 48h od momentu zakupu) osoba kupującą ma otrzymać taki lub podobny mail :

> Dziękujemy za zakup!

> Pobrać program można z tych linków:
> http://xxxxxxxxx.pl/MCm.zip
> > Przykładowa baza do programu:
> http://rghostes.ru/private/157234940e23023214/1e2139be8d1re318322ace8d94bfc470467ae

> Email dla aktywacji: mail@gmail.com
> Pierwszy unikalny klucz do xneolinks: 46EAC-2FCDE-20BDDC
> Drugi unikalny klucz do xneolinks: 8EWDC-6436-2HJF-BOUT


> Instrukcja obsługi ( ciągle rozwijana i jeszcze nie kompletna): http://xneolinks.pl/gstdk.php

> Praktyczne rady:
> 1. Instalujemy oprogramowanie na dysk systemowy.
> Instalujemy program w katalog główny C:/Xneolinks/.

> Zamknięte forum: xneolinks.com/forum/
> Konta aktywujemy ręcznie.

> Jeśli macie pytania, prosimy o kontakt.

Soft można dowolnie wykorzystywać ale nie wolno kupować na spółkę, płatnie udostępniać dostęp. Licencja jest użyczana więc nie ma możliwości jej przepisania na inna osobę. Kupujący kupuje prawo na użytkowanie oprogramowania w określonym odstępie czasowym a nie kupuje soft na własność.

 

Konto na forum ( panel klienta) ma być zarejestrowane na email licencji (obowiązkowo). Po zarejestrowaniu na forum {email aktywacyjny nie jest wysyłany}  konto aktywuje administrator ręcznie zazwyczaj w ciągu 24h=48h.

 

Jak przenieść licencje na inny komputer:

 

1.W panelu klienta na forum tworzymy ticket 

http://xneolinks.com/forums/support/

resetować licencje można 2 razy każda licencję / 30 dni.

 Licencje będą resetowane przez przycisk "Wsparcie" na forum, w formularz należy wpisać klucz jaki resetować.

 

 

 

2. W ciągu 24 h klucz zostanie zresetowany i można będzie użyć jego do aktywacji oprogramowania na nowym komputerze, serwerze.

 

Wersja DEMO nie jest przenoszona i aktualnie nie jest dostępna.

 

 

Strona sprzedażowa pod adresem http://xneolinks.com/pl2/.  Dostęp do zamkniętego forum można uzyskać po opłaceniu wersji premium.

 

Forum dostępny pod adresem www.xneolinks.com/forum/index.php

 

 

Nie będzie sytemu partnerskiego.

 

Celowo opis na PiO nie zawiera wszystkich szczegółów, opisów funkcji. Więcej info na zamkniętym forum

 

 

 

Kontakt dla osób nieposiadających licencji : support@xneolinks.com 

 

Jeśli są jakieś pytania pytajcie w tym temacie.

 

 

Nie jestem autorem i dystrybutorem tego oprogramowania, znam autorów bo pisali dla mnie dedykowane oprogramowania.

 

Doradzałem przy powstaniu obecnej wersji i pomogłem przy tłumaczeniu oraz zaprezentowaniu softu w Polsce. Robię to wyłącznie grzecznościowo i nie prowadzę wsparcia technicznego tego produktu.

 

 

 

Support oraz autorzy rzadko zaglądają na forum PiO, dla tego w razie pytań, zgłoszeń należy korzystać z działu "Wsparcie" w panelu klienta na zamkniętym forum.

Pamiętajcie o 6+ godzinnej różnice czasowej. Suport odpowiada zazwyczaj w ciągu 24h od zgłoszenia w dni robocze.

 

 

Autorzy zdają sobie sprawę, że soft obsługuje miejscówki co przez niektórych uznawane za miejscówki prywatne bo prawie nikt tam nie dodawał linków z polskich pozycjonerów ( wystarczy przeanalizować topy PP, lub domen konkursowych PP).

Więc oczekują i negatywnych "merytorycznych" opinii, braku opinii i trollingu bo jeśli soft daje pozytywne rezultaty nie każdy chce aby ten soft mieli konkurenci.

 • Like 4

re287am9.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z opisu zapowiada się ciekawie ale zobaczymy jak ze skutecznością. Wersja demo również będzie dostępna jutro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tak - póki co xxxx nie urywa ;) jeszcze jakieś bugi są. Przygotujcie $$$ (dużo $$$) na hindusków :pisze:


"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisnąłeś mnie przez tydzień więc dostałeś wersje beta z bugiem :D Mówiłem zaczekaj, dzisiaj będzie finalna wersja 2.5.


re287am9.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w przyszłości możliwa jest migracja między wersjami?


Kod rabatowy -25% w Bieznes-Host B11U-9YNF-H12Y

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mozliwa, o zasadach migracji napiszę później bo osoba decyzyjna jest offline.

Odpowiadając na PW na FB soft może działać i z Captcha Sniperem i z Capctha Breakerem

Czy soft jest latwy w zarzdzaniu - w mojej ocenie bardzo łatwy, aby puścić projekt trzeba wykonać nie wiele prostych czynności ( wszędzie podpowiedzi w języku polskim). Określić co robić z capctha, określić z jakiej bazy korzystać i dać linki. W przypadku publikacji artykułów dać artykuł lub wiele można synonimizowany. Można dodawać obrazki w treści artykułów.

Jak z szybkością ? Wersja standard jest wolna ale i tak o wiele szybsza od człowieka. Szybkość zależy jeszcze od tego ile czasu czekamy na e-mail, ile czasu na załadowanie strony i inne. te opcje można zmieniać jeśli komuś nie pasuje to co założyli autorzy. Trzeba pamiętać że soft sam zakłada e-mail i jego konfiguruje.


re287am9.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy baza ze stronami także będzie aktualizowana na bieżąco a już zaspamowane strony odsiewane ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak baza będzie aktualizowana na bieżąco, ale pytanie zaspamowana jest dosć względne. Dla jednej miejscówki 20 linków wychodzących to już amen, dla innej 2000 nie robi różnicy widać to po linkach z fraz TOPowych i PP.   Autorzy w SEO ludzie nie dzisiejsi, więc chyba będą oceniać dobrze czy warto tą konkretna miejscówki mieć w bazie czy nie. Obecnie w bazie większość to profile z linkiem ze stron niezaspamowanych, w większości to docelowe strony na silnikach co mają listę użytkowników lub fora moderowane, ale dzięki temu że profil z tego softu wygląda maksymalnie naturalny takie profile nie są usuwane w większości przypadków.

Nie znam żadnego softu seo co ma jakiś wyznacznik jakości bazy, w przypadku tej bazy brany pod uwagę TiC. Ale jeśli TiC na miejscówce zostanie wyzerowany prawdopodobnie miejscówka zniknie z bazy, bo w bazie liczy się suma TiC. Obecnie bazy nie tylko pod ten soft mierzone właśnie po sumie TiC. Czym wyżej tym lepiej.

Ale bazy pod GSA na przykład mierzone wyłącznie skutecznością i juz dawno siedzą w DT.

 

Autorzy XNEOLINKS po to i dają w raporcie do każdego profilu wszystkie informacje aby link w razie potrzeby można było usunąć.

O powszednim procederze zgłaszania linków do DT w Polsce autorzy nie słyszeli do czasu aż ich uświadomiłem.

Będą jeszcze inne rozwiązania chroniące bazę przed takimi "pozycjonerami" ale to już na zamkniętym forum będą anonsować.

 

 

Wszystkim polecam tworzenie własnych baz, ogólna baza jaka by nie była to baza ogólnodostępna.

A pomoc w tworzeniu, harwestwoaniu baz można uzyskać na forum włącznie z footprintami. Forum dość żywe już teraz kiedy kupiło soft tylko 295 osób. I tak jak pisałem wyżej obecnie już na forum jest wiele baz sprzedawanych przez użytkowników, na przykład jest baza pod artykuły Joomla 180 stron ( tylko mocne miejscówki) za 6 USD, i inne w podobnej cenie. Możecie również sprzedawać swoje.

 


re287am9.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soft obecnie jest w języku polskim ( foto) i w języku rosyjskim, wersja angielska będzie za ok 30 dni ale cena wersji angielskiej będzie wyżej, pytanie z aktualizacja i dostępnością bazy na razie dyskutowane. Ja autorom odradzam dawać bazę angielskojęzycznym użytkownikom. Oczywiście wersja angielska będzie pootrzymywać język polski w artykułach i profilach.

W wersji angielskiej nie będzie bazy do wylenienia profili w języku polskim i prawdopodobnie nie będzie auto-rejestracji poczty na o2.


re287am9.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A forum będzie po pl/eng? :)

Jakie ma to wymagania serwerowe?


baner-seostationv2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forum jest ru, i właśnie ja chcialem aby użytkowniki z polski poczytali sobie tam posty, pościągali bazy, jakieś softy darmowe. Jak zrobią forum tylko dla polaków to forum umrze śmiercią naturalna :D Przykładem jest forum botmastera na angielskim nic się nie dzieje, na rosyjskim codziennie ciekawe dyskusje i wiele darmowych ciekawych rzeczy. Będzie dział polskojęzyczny w ramach jednego forum, ale i tak polecam korzystać z translatora i pisać na ogólnym, można poznać ciekawych ludzi i zobaczyć jak oni pozycjonują, również PP i ine branży.

Ja nie będę cały czas pilotować ten projekt swoich spraw mam wiele, pomogę im na starcie a dalej będzie jak w innych softach suport w angielskim języku przez translator, można się dogadać. Ale forum uważam nie trzeba rozdzielać bo nic tam nie będzie się działo.

Proszę się nie obawiać jakiś dyskryminacji, debilów wszędzie jest pełno ale jak by byli jakieś próby fikania ze strony rosyjsko-języcznych ( tam nie tylko Rosjanie są na forum, są tam Ukraińcy, Białorusini, Kazachy i inne) to ban dla takich chojraków gwarantuje, włącznie z banem licencji. Z tego co czytałem trolli tam na razie nie widać :D Więc niema obaw.

Wymagania Windows7+, Windows serwer, wersja standard 2 rżenie 2 g ram, wersja premium najlepiej 4 rżenie 4G+ ram


re287am9.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Seo_Cymes
   Dzień dobry,
    
   szukam osób do ręcznego pozyskiwania linków na forach, w portalach ogłoszeniowych oraz w komentarzach pod artykułami.
    
   Preferowane rozliczenie: faktura.
    
   Proszę o kontakt mejlowy: biuro@seo-cymes.pl
  • By Seochess.pl
   1. Skąd pochodzą linki ?
    
   Linki pochodzą w głównej mierze z Zagranicznych, ale także Polskich stron
   z rozszerzeniem Edu bądź Gov. Staramy się zawsze dobierać mieszankę unikalnych oraz skutecznych stron.
    
   2. Czy linki pochodzą ze stron za spamowanych?
    
   Nie, unikamy stron blogowych zaśmieconych przez setki komentarzy z Backlinkiem. Dodajemy tylko wartościowe backlinki oraz staramy się segregować linki, które będą pochodziły z takich domen. OBL jest bardzo racjonalny.
    
   3. Jak indeksujemy i jak długo trwa indeksacja linków?
    
   Indeksacja linków trwa w zależności od Google (bądź innej wyszukiwarki). Nie mamy na to realnego wpływu. Linki indeksujemy darmowymi indekserami typu linklicious czy indexification.
    
   4. Jak przygotowujemy i wysyłamy Raport?
    
   Raport przygotowujemy w Excelu. Znajduje się tam Tematyka, anchor texty twojego zlecenia oraz parametry konkretnej domeny.
    
   5. Czy Kampanie przyniesie efekty?
    
   Nasze linki ZAWSZE charakteryzują się wysoką jakością wykonania, stąd też nigdy nie gwarantujemy efektów, ale możemy zapewnić, że efekty mogą być ZNAKOMITE! 
    
   Cena : 3 zł / Sztuka. Maksymalne zamówienie to 40 linków Edu-Gov, z tym że około 30 to linki z końcówką EDU BĄDŹ GOV, RESZTA TO LINKI MOCNO ZWIĄZANE Z EDU/GOV. 
    
    
   Dane kontaktowe:
    
    MAIL : support@seochess.pl
  • By Seochess.pl
   Q&A
    
   1. Jak Wykonujemy Audyt?
    
   Wykonujemy kompleksowy Audyt z wykorzystaniem narzędzi takich jak Ahrefs Czy
   Moz. Skupiamy głównie uwagę na 
    
   - Parametry domen z Top 10
   - Strukturę Logistyczną i Semantyczną Top 10
   - Słowa kluczowe Top 10
   - Linki Które Domeny Te Wykorzystują
   Czas wykonania Zlecenia to 4 dni (w zależności od słowa kluczowego). 
    
   2. Jak Wykonujemy Re-Linking?
    
   Na podstawie Audytu Seo wykonujemy Re-linking czyli Programowanie zwrotne
   większości linków które buduje konkurencja. Stosujemy głównie linki z wysokim DR, eliminując słabe linki. Linki będą pochodzić z For, Social Bookmarks, Komentarzy blogowych, Guest Post oraz Blogów. Na życznie możemy również wykonać zaplecza Domenowe podobne do tych z konkurencji. 
   Czas wykonania zlecenia to 5-15 dni (w zależności od słowa kluczowego)
    
   3. Jak Podbijamy Parametry?
    
   Na podstawie znalezionych linków budujemy silne zaplecze linkowe które podbije każdy parametr na Moz, Ahrefs bądź Majestic. Czas wykonania zlecenia to 5-15 dni (w zależności od słowa kluczowego).
    
   4. Jak Wyrównujemy Strukture Słów Kluczowych?
    
   Wykonując zlecenie na Re-Linking jednocześnie możemy wyrównać niesymetryczność słów kluczowych. Czas wykonania zlecenia to 5-15 dni (w zależności od słowa kluczowego).
    
   Po więcej informacji proszę zapytać na maila. Aby wycenić cenę pakietu potrzebujemy zobaczyć wielkość projektu. 
    
   Dane kontaktowe:
    
    MAIL : support@seochess.pl
  • By Jazz SEO
   Linkowanie – kompleksowy i tematyczny linkbuilding – Zniżka dla użytkowników PiO

   Linki to nadal jeden z dwóch najważniejszych czynników rankingowych algorytmu Google. Dlatego warto stale dbać o napływ nowych, mocnych linków prowadzących do Twojej strony WWW. Liczy się nie ilość, a jakość, tematyczność oraz zróżnicowanie źródeł.
   Przygotowaliśmy trzy pakiety tematycznego link buildingu, dzięki którym Twój serwis zyska lepszą widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania.
   Co mówią o nas nasi Klienci?
   O wysokiej efektywności naszych działań świadczą liczne pozytywne opinie Klientów. Aby się z nimi zapoznać zapraszamy tu.
   Co zyskasz dzięki konsekwentnie prowadzonym kampaniom linkowania strony?
   Wartościowy ruch na Twoją stronę WWW Wzrost pozycji interesujących Cię fraz w Google Większa liczba słów kluczowych w Google Poprawa autorytetu domeny Pakiety kompleksowego i tematycznego linkowania strony
   Pakiet 1 – MINI
   5 linków z najmocniejszych polskich katalogów ogólnych 5 linków z katalogów branżowych 10 linków z komentarzy na tematycznych blogach 15 linków z tematycznych forów internetowych 1 link z artykułu sponsorowanego Raport z przeprowadzonych prac na koniec 7 dni gwarancji na pozyskane linki od dnia wysłania raportu Czas realizacji: 5 dni roboczych Konta na forach nie przechodzą na Twoją własność Cena: 315 PLN netto (dla użytkowników PiO zniżka 30% - 220,5 PLN netto)
    
    
    
   Pakiet 2 – MEDIUM
   10 linków z najmocniejszych polskich katalogów ogólnych 10 linków z katalogów branżowych 15 linków z komentarzy na tematycznych blogach 30 linków z tematycznych forów internetowych 2 linki z artykułów sponsorowanych Raport z przeprowadzonych prac na koniec 14 dni gwarancji na pozyskane linki od dnia wysłania raportu Czas realizacji: 10 dni roboczych Konta na forach przechodzą na Twoją własność Cena: 735 PLN netto (dla użytkowników PiO zniżka 30% - 514,5 PLN netto)
    
    
    
   Pakiet 3 - PRO
   15 linków z najmocniejszych polskich katalogów ogólnych 10 linków z katalogów branżowych 20 linków z komentarzy na tematycznych blogach 40 linków z tematycznych forów internetowych 4 linki z artykułów sponsorowanych Raport z przeprowadzonych prac na koniec 21 dni gwarancji na pozyskane linki od dnia wysłania raportu Czas realizacji: 25 dni roboczych Konta na forach przechodzą na Twoją własność Audyt SEO on-site maksymalnie do 5 linkowanych podstron  
   Cena: 1105 PLN netto (dla użytkowników PiO zniżka 30% - 773,5 PLN netto)
    
   W celu złożenia zamówienia wypełnij formularz na stronie:
   https://jazzseo.pl/linkbuilding#form Lub napisz PW.
    
   W celu otrzymania 30% rabatu w wyżej podanym formularzu w polu „Kod rabatowy” podaj „Jazz2407SEO”. Oferta ważna do 24.07.2019
    
   Jesteśmy legalnie działającą firmą – wystawimy faktury VAT.
   ---------------
    
   Jazz SEO Mateusz Chorążewicz
    
   Adres: ul. Sokola 43, 80 – 654 Gdańsk
   E-mail: kontakt@JazzSEO.pl
   Nr tel.: 513-383-848
   NIP: 5833088524
   REGON: 222177643
  • By Seochess.pl
   Q&A
    
   Jak wygląda Trust Flow Trust Ranków?
    
   Trust Flow waha się między 30 a 100. Większa część Trust Ranków posiada Trust Flow powyżej 50. Dotyczy to zamówienia do 100 Trust Ranków
    
   Jak wygląda Trust Flow/Citation Flow ratio?
    
   40% Trust Ranków posiada Trust Flow wyższy niż Citation Flow. To bardzo dobry wskaźnik który pomoże ci wybić się w google.
    
   Z jakich stron pochodzą linki ?
    
   Wiele linków pochodzi ze stron takich jak Adobe, Microsoft, Linkedln, Yelp, Ted, National Geographic czy Klut. Nasze linki posiadają bardzo wysokie Page Authority.
    
   Jak wyglądają linki? 
    
   Trust Ranki to mieszanka linków wychodzących z stron typu social bookmarks, edu, profili forumowych i wielu innych.
    
   Jak wysyłamy raport?
    
   Raport wysyłamy w Excel z bardzo szczegółowymi statystykami linków.
    
   Czy dodajemy rozbudowany opis do Backlinku (podnosi skuteczność indeksacji)?
    
   Na życzenie klienta dobudowujemy tekst do każdego backlinka. Tekst jest związany z tematyką. 
    
   Jak wygląda cena Trust Ranka? 
    
   Cena za 1 Trust Rank to : 1.50 zł / szt. Przy zamówieniach powyżej 150 Trust Ranków - 20% do zlecenia!
    
      Dane kontaktowe:
    
    MAIL : support@seochess.pl