Skocz do zawartości

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu


MaxPan

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już o tym, demo nie jest już udostępniane, dla tego, że sporo osób co dostawały demo starali się "przerobić" tą wersje na pelnodzialająca.

DEMO nie jest udostępniane i nie będzie. Natomiast Tobie mogę zalatwić pelnodzialjąca wersje triall na 3 dni od momentu aktywacji.

Jeszcze będzie dodatkowa informacja ale za niedlugo będzie akcja ten kto kupi Xneolinks w wyznaczonym terminie dostanie zaproszony na darmowe szkolenie które będę prowadzić ja i Admin z forum Xneolinks. Na tym szkoleniu będą wytlumaczone i rozjasno wszystkie glówne tryby pracy, sposoby linkowania i inne oprócz pisania swoich makrosów ( w tej tematyce bedzie osobne szkolenie). Szkolenie będzie wylacznie dla osób co kupią Xneolinks w wyznaczonym terminie. Będzie to szkolenie "od zera" czyli od poziomu podstawowego ( tworzenie projektu) do poziomu średnio zawansowanego - tworzenie swoich baz, triki i sposoby na pozyskiwanie "lepszych" linków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na PW napisz mi email na który mają wyslać klucz(jeden premium, jak kupisz to dostaniesz dwa) i pliki. Tylko nie wiem czy tak " z lotu" poradzisz sobie bo do zamkniętego forum dostepu nie dostaniesz a tam cala dokumentacja. Ale spróbuj bo nic innego na razie nie mogę zaproponować.Nie mogą udostępniać dokomuntacje wszystkim w otwartym dostępie bo za bardzo małpują rozwiązania z Xneolinks w innych softach co skutkuje zmniejszeniem skuteczności tych rozwiązań i tracą na tym użytkownicy co mają Xneolinks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaxPan napisał:

Jeszcze będzie dodatkowa informacja ale za niedlugo będzie akcja ten kto kupi Xneolinks w wyznaczonym terminie dostanie zaproszony na darmowe szkolenie które będę prowadzić ja i Admin z forum Xneolinks. Na tym szkoleniu będą wytlumaczone i rozjasno wszystkie glówne tryby pracy, sposoby linkowania i inne oprócz pisania swoich makrosów ( w tej tematyce bedzie osobne szkolenie). Szkolenie będzie wylacznie dla osób co kupią Xneolinks w wyznaczonym terminie. Będzie to szkolenie "od zera" czyli od poziomu podstawowego ( tworzenie projektu) do poziomu średnio zawansowanego - tworzenie swoich baz, triki i sposoby na pozyskiwanie "lepszych" linków.

 

 a czy dla posiadaczy licencji będą robione jakieś szkolenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już było ( nagranie u admina), i będzie kolejne tylko  będzie inne w innym terminie i z innymi tematami glównymi. Nie da się polączyć doświadczenie i poziom tych co tylko kupili soft z tymi co już dawno go używają. Jeśłi by osoby co posiadają soft już dawno musieli godzine sluchać podstawy jak uruchomić, stworzyć, ustawić projekt w Xneolinks było by bez sensu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowa wersja  4.2.9.1 dostępna w panelu oraz z poziomu programu

 

Changelog:

  • Zaktualizowano algorytm cms phpBB2 i phpBB3 cms.
  • Zaktualizowano algorytm cms SMF cms.
  • Zaktualizowano algorytm cms Xpresseиngine cms.
  • Zwiększono skuteczność algorytmy pracy z CloudFlare. Zwiększono prędkość opracowania zapytań.
  • Dodano możliwość wstawiania filmów z YouTube jednym kliknięciem myszki.
  • Ulepszono HTMLv2 raport, dodano nowe wizualne części.
  • Poprawiono zapisywanie tymczasowych raportów.
  • Poprawiono stabilność oprogramowania po ostatniej dużej aktualizacji Windows.
  • Poprawiono zamykające się okno przy auto-aktualizacji.
  • Poprawiono stabilność przy ponownym uruchomieniu.
  • Zmieniono na prośbę uzytkowników algorytm testowania proxy. Poprawiono rzadko występujący problem z proxy bez autoryzacji.
  • Poprawiono testowanie proxy w dodatku "Menedżer profili".
  • Dodano nowe wykluczenia w harwesterze "Xneopras".
  • Poprawiono import pytań i odpowiedzi w bazę.
  • Poprawiono precyzję w identyfikowaniu nieudanych miejscówek w raportach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jeśli dysk C systemowy utwórz katalog XNEO naprzykłąd i daj do niego i wszytkich plików prawa do zapisu, odpal plik xneolinks.exe  z prawami administratora.

Pamiętaj obowiązkowo ma być zainstalowane dwie wersji netfreemwork 3,5 i najnowsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaxPan napisał:

jeśli dysk C systemowy utwórz katalog XNEO naprzykłąd i daj do niego i wszytkich plików prawa do zapisu, odpal plik xneolinks.exe  z prawami administratora.

Pamiętaj obowiązkowo ma być zainstalowane dwie wersji netfreemwork 3,5 i najnowsza

1. Zainstalowałem net framework 3.5 oraz 4.7 ( screen https://scr.hu/80AgDz )

2. Utworzyłem nowy folder XNEO na dysku C:/XNEO nadałem prawa do zapisu dla wszystkich użytkowników screen https://scr.hu/374920)

3. Wypakowałem pliki XNEOLINKS, następnie nadałem prawa do zapisu dla wszystkich użytkowników w tym dla administratora ( screen https://scr.hu/NoXWYv )

4.Odpalam program jako administrator ( screen https://scr.hu/LpgjG3 )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domowy komputer?
Musisz powylaczac zaporę, antivirus. Może przy sciąganiu coś zapora zablokowała lub antywirus usunąl. Trzeba paczyć problem lokalny na Twoim komputerze. Dla tego poleca się korzystać z serwerów. Generalnie masz forum supportu a to zasmiecamy temat dyskusją miedzy sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności