Jump to content
AEZEET

Jak zmienić wartość wszystkich produktów na raz

Recommended Posts

Witam mam pytanie czy jest opcja zmienić wartość "widoczności produktu"  z  wszędzie na tylko wyszukiwanie.
Ogólnie sytuacja jest taka, że moje produkty nie wyświetlają się  w wyszukiwarce aczkolwiek jak zmienię wartość z wszędzie na wyszukiwanie, a następnie przywrócę to magicznie się pojawia.

Początkujący pozycjoner, który zaczyna karierę :D Rzucony chyba na głęboką wodę mam nadzieje, że się w niej nie utopię. Zapraszam na jedną ze stron którą się zajmuję. Może akurat wy potrzebujecie materiałów korkowych :D Tutaj! Tutaj! lub Tutaj !

Dzięki ! Ludzie a ja to robiłem pojedynczo pół dnia a teraz jeden klik i wszystko zrobione :D A dało by radę przypisać tagi produktom znajdującym się w kategorii ?

EDIT Już znalazłem :D

Początkujący pozycjoner, który zaczyna karierę :D Rzucony chyba na głęboką wodę mam nadzieje, że się w niej nie utopię. Zapraszam na jedną ze stron którą się zajmuję. Może akurat wy potrzebujecie materiałów korkowych :D Tutaj! Tutaj! lub Tutaj !

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By okazwłoka
      Witam,
      poszukuję złotą rączkę od Presty, do zrobienia jest podpięcie modułu lub stworzenie modułu do automatycznego aktualizowanie stanu magazynowego od dostawców (b2) - branża rowerowa.

Kontakt: seosolutions@i4a.pl
      Seo Solutions
      Kustronia 4/90
      43-300 Bielsko-Biała
      nip 5472108546

• By TomaszNo
      Dzieńdobry 
      Potrzebuje założyć mały prosty sklep  w którym będe miał
      - do około 100 produktów
      - podkategorie do 4 poziomu
      - karte produktu z wszystkimi filtrami 
      - możliwosć udostępniania w mediach społecznosciowych kart wybranego produktu przez odwiedzających
      - przyjazne linki oraz karta z atrybutami seo do modyfikacji z poziomu panelu admina 
      - możliwosć podpięcia płatnosci online ,  czatu oraz kurierów
      - możliwosć modyfikacji grafiki strony  z poziomu panelu adminina
      - responsywna strona chyba, ma się  dobrze  na mobilnych urządzeniach wyswietlać.

Wybral bym gotowy produkt shoper ale czytając opinie o  braku możliwosci wielu  zmian w nich często, skierowałem uwage na trudniejszą opcje czyli samodzielne założenie.
      Czy jest taki sklep z którym sobie ktos bez wiedzy poradzi  na podstawie  instrukcji czy artykułu ?
      Opencart czy Presta może inny, rozumiem że żaden z nich nie jest  produktem który zainstaluje i będe mógł korzystać przy drobnych poprawkach, każdy wymaga indywidualnych ustawień, programistów grafików i rożnych dostosowań ? 

• By AEZEET
      Witam mam pytanie jak zrobić komunikat alert w kategorii. Chciałbym by jak ktoś wejdzie do jednej poszczególnej kategorii wyskoczył komunikat z informacją. Czy jest to możliwe i jak to zrobić ??
    • By Barrackin
      Zlecę zbudowanie sklepu na silniku PrestaShop. Wszystkie szczegóły po kontakcie mailowym. Proszę o kontakt tylko profesjonalne firmy, z udokumentowanym doświadczeniem.

Dane kontaktowe: sklep@motonita.pl
    • By seosos
      Chętnie pomogę w poprawieniu działania sklepów opartych o PrestaShop:

- optymalizacja dla szybszego działania / wydajności,
      - lepsze pozycjonowanie SEO / wyszukiwanie w Google,
      - przeniesienie na inny serwer / konfiguracja optymalnego VPS.

Kontakt: optymalizacjapresta@o2.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy