Skocz do zawartości

Pozycjonowanie jest (prawie) dla każdego


mrtn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A ja powiem tyle, że bardzo mi się przydał artykuł założyciela tego tematu. Późniejsze wypowiedzi trochę namieszały w głowie, ale powróciłam do artykułu i bardzo dziękuję za dodanie otuchy, gdyż zamierzam nauczyć się pozycjonować. A wychodzę z założenia, że jeśli coś jest ciężko się nauczyć, tym większą satysfakcję uzyskam, gdy już chociaż częściowo cel osiągnę. Szacunek dla ludzi, którzy pomagają a nie gardzą czy kpią z początkujących jak ja. :D

Edytowane przez romali4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od 2 miesięcy, staram się wdrażać zasady, zawarte w artykule i choć wcześniej niemal wszysto było dla mnie czarną magią, to ucząc się i postępując powoli krok po kroku, widzę postępy w pozycjonowaniu mojej strony. Oczywiście do pełnego zadowolenia, czeka mnie jeszcze bardzo dużo nauki i pracy, ale dzięki (między innymi), temu forum, mogę dowiadywać się rzeczy które mi pomagają.

Mam w związku z tym pytanie: wyczytałem w jednym artykule, że spory wpływ (pośredni) na pozycjonowanie, ma rodzaj trzcionki, jaką edytujemy nazwy produktów na naszej stronie. Według autora tego artykułu zalecana jest h2 (ja u siebie w sklepie używam h5). Czy naprawde jest to takie ważne, czy jest to tylko przemądrzanie się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy dodanie w jednym tygodniu do wiekszości dobrych katalogów to cos złego?

Maszyny budowlane to także ładowarki teleskopowe, które swą funkcjonalnością eliminują wiele innych narzędzi na placu budowy. Nieząstapione w rolnictwie, leśnictwie, branży magazynowej wypierają starsze technologicznie wózki widłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w związku z tym pytanie: wyczytałem w jednym artykule, że spory wpływ (pośredni) na pozycjonowanie, ma rodzaj trzcionki

Ja też uważam że trzcionka jest ważna ;).

EDIT: Użyj znacznika H1, bądź H2, dla wyszczególnienia danego słowa kluczowego.

Edytowane przez Zarobek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Interesuje mnie odpowiedź na następujące pytanie: czy powinno się dbać o linki do strony głównej czy też starać się również o linki do podstron? Moje pytanie dotyczy strony firmy usługowej.

Będę wdzięczny za odpowiedź lub za link do odpowiedzi ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź Obi Wan Xanobi.

Pytanie pewnie retoryczne ale zadam je mimo to ;)

Jeśli podstrony dotyczą różnych usług staramy się zamieszczać linki tematycznie tj. zgodnie z zawartością np. warsztat samochodowy który ma podstrony dla różnych marek samochodów zamieszcza link do podstrony odnośnie Audi na stronach dotyczących Audi, Volkswagena na stronach Volkswagena itd?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatne linki...

Jaką wartość ma według Was wykupywania linków w pf.pl (PR 6 strony głównej, Alexa Ranking 6654) i pkt.pl (PR7, Alexa Ranking 15679)?

Przyznaję, że już drugi rok wykupuję u nich reklamę. Naturalnie brak w ogóle telefonów od klientów którzy zdaje się coraz mniej korzystają z tych portali. Chodziło mi jedynie o linki do naszej strony internetowej.

Odnoszę jednak wrażenie, że te linki mogą być niewiele warte a koszt rocznej reklamy jest dla budżetu naszej firmy dużym obciążeniem...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatne linki...

Jaką wartość ma według Was wykupywania linków w pf.pl (PR 6 strony głównej, Alexa Ranking 6654) i pkt.pl (PR7, Alexa Ranking 15679)?

To nie jest wykupywanie linków PR6 :D. Link PR6 jest wtedy, kiedy masz go na podstronie z takim PR. Strona główna portalu, a głęboko siedzący wpis to dwie rożne sprawy B). Przy ich cenach i PR przy wpisach PF to chyba jedno z najdroższych metod "promocji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje przykleic:)

Wspaniały art, popieram przykłejenie :D

możesz mi powiedzieć dlaczego tak uważasz ?

Odnoszę jednak wrażenie, że te linki mogą być niewiele warte a koszt rocznej reklamy jest dla budżetu naszej firmy dużym obciążeniem...

Bardzo dobre odnosisz wrażenie, akurat te są nie wiele warte

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności