Skocz do zawartości

FB blokuje konto reklamowe. Co dalej?


JaneSmith

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresował mnie ostatnio problem blokowania przez Facebook  kont reklamowych. Wiadomość administracji FB wygląda mniej więcej tak:
 

Cytuj

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Twoje konto zostało zablokowane z powodu nieprzestrzegania zasad umieszczania reklam na Facebooku.

Oceniamy konta reklamowe pod kątem spełniania obowiązujących zasad oraz jakości zamieszczanych reklam. Konta używane do emisji reklam naruszających te zasady są blokowane.

Twoje konto zostało zablokowane z powodu emitowania reklam wprowadzających odbiorców w błąd, wywołujących masowy negatywny odzew użytkowników Facebooka. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim jak największej satysfakcji z korzystania z serwisu. Zastrzegamy sobie w związku z tym prawo do odrzucania wszelkich reklam, które uznamy za sprzeczne z tymi założeniami. Możemy też zamykać konta używane do tworzenia reklam naruszających te zasady.

Dlatego nie możemy ponownie uaktywnić ani wyłączonych reklam, ani zablokowanych kont reklamowych. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Prosimy o potraktowanie tej decyzji jako ostatecznej.

Dziękujemy za zrozumienie.

 

Można oczywiście odwołać się od powyższej decyzji. Z opinii znajomych słyszę jednak, że jest to walka z wiatrakami. Jakie jest Wasze zdanie na powyższy temat?

Chorobo nie wiesz z kim zadarłaś https://cancerfighters.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nareszcie.
 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jimmi - rozumiem, trzeba zapomnieć o sprawie i założyć nowe.

@kraszul - to jest właśnie słaba strona globalistów / monopolistów typu FB, G.., kiedyś TPSA - "brak człowieka" do kontaktu z klientem. Zamiast tego wysyłanie wiadomości z automatu lub całkowity jej brak.

 

 

Chorobo nie wiesz z kim zadarłaś https://cancerfighters.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę próbował wysyłam informacje gdzie się da z zapytaniem dlaczego zablokowali i odblokowania. Chodź jak piszecie szybciej będzie założenie nowego funpage. Tak czy siak walczę!

Życia nie mierzymy ilością oddechów, lecz tylko tymi, które zaparły dech w piersi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jimmi napisał:

można próbować odzyskać ale szybciej jest zrobić nowe

Tak tylko jak zdobyć np grono 11 tys polubień realnych użytkownik które zbierało się przez około 7 lat.

Życia nie mierzymy ilością oddechów, lecz tylko tymi, które zaparły dech w piersi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowali mi funpage pisałem  gdzie się da. Wydaje mi się ze powodem był wirus na stronie www widoczny tylko po wejściu przez komórkę. Wirusa usunąłem. Ale jak to się ma do funpage na fb to nie wiem. Na komputerze nie było widać wirusa.

Życia nie mierzymy ilością oddechów, lecz tylko tymi, które zaparły dech w piersi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności