fast1

Google wyindeksowało kilka postów z recenzjami

7 postów w tym temacie

Hej, nie wiem czemu, ale google usuneło moje posty ze snippet rich z wyszukiwań. Nie wiem co się stało. Nie pamiętam kiedy ale później lub wcześniej zostałem usunięty z amazon affialtes. Co się stało chłopaki i dziewczyny?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

amazon z google nie ma za wiele wspólnego...

rich snippet google teraz wyświetla według własnego upodobania i nie ma dokładnych reguł.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, ale czemu wyindeksowało posty ? Dodam, że jedną recenzje mam i jest ok na tej samej domenie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wywaliłem wtyczkę ALL in SEO i strony na nowo się zaindeksowały. Znacie może jakąś bezpieczną wtyczkę  gdzie mogę automatycznie zrobić no follow tagi, kategorię i menu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popraw w plikach szablonu  <_<

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez ojciec17
      Witam,
      Mam problem... mimo iż mam zaznaczoną opcję w ustawieniach produktów "włączy oceny przy opiniach" to niestety mam brak możliwości dodania komentarza i oceny przy nowych produktach, które opublikowałem na sklepie WooCoomerce. Ktoś coś wie na ten temat? Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Paula7879
      Przyjmę zlecenia dotyczące pisania artykułów. Posiadam ponad wieloletnie doświadczenie. Moje teksty są unikalne, poprawnie stylistycznie, a przede wszystkim wysyłane zawsze na dany termin. Cena za 1000 znaków ze spacją- 5 zł. Kontakt: doswiadczonycopywriter@wp.pl
    • Przez PaniKara33
      Szanowni Państwo

Nazywam się Karolina Jarząbek, jestem copywritherem i blogerką, chętnie wykonam treści na Państwa potrzeby, zajmowałam się pisaniem różnych tekstów od prac licencjackich, poprzez prezentacje maturalne, teksty na strony internetowe, blogi, poradniki, artykuły tematyczne, recenzje, opisy produktów, po teksty do katalogów.
      Poza samym pisaniem miałam przyjemność prowadzenia profili w mediach społecznościowych (Fb, Twitter) oraz marketingu szeptanego.

Ze względu na to, że działam w blogosferze już kilka lat z chęcią zajmę się całościową obsługą waszego bloga, od stworzenia wartościowych treści, przez dobranie grafiki i ściąganie czytelników na stronę.

Każdego klienta traktuję indywidualnie i staram się dostosować cenę, tak, aby oby dwie strony były usatysfakcjonowane.

Gwarantuję unikalne treści, wysokiej jakości, terminowe wykonywanie zleceń i stały kontakt.

Zapraszam do współpracy:

karolina.copywrither@onet.eu
      szukajmniewemgle@vp.pl

791069802

• Przez PaniKara33
      Szanowni Państwo   Nazywam się Karolina Jarząbek, jestem copywritherem i blogerką, chętnie wykonam treści na Państwa potrzeby, zajmowałam się pisaniem różnych tekstów od prac licencjackich, poprzez prezentacje maturalne, teksty na strony internetowe, blogi, poradniki, artykuły tematyczne, recenzje, opisy produktów, po teksty do katalogów.
      Poza samym pisaniem miałam przyjemność prowadzenia profili w mediach społecznościowych (Fb, Twitter) oraz marketingu szeptanego.   Ze względu na to, że działam w blogosferze już kilka lat z chęcią zajmę się całościową obsługą waszego bloga, od stworzenia wartościowych treści, przez dobranie grafiki i ściąganie czytelników na stronę.   Każdego klienta traktuję indywidualnie i staram się dostosować cenę, tak, aby oby dwie strony były usatysfakcjonowane.   Gwarantuję unikalne treści, wysokiej jakości, terminowe wykonywanie zleceń i stały kontakt.   Zapraszam do współpracy:   karolina.copywrither@onet.eu szukajmniewemgle@vp.pl   791069802  
    • Przez copywriter90
      Witam,
      Oferuje Pańs\twu możliwość stworzenia unikalnych i wartościowych pod kątem merytorycznym tekstów na potrzeby stron internetowych.
      Stawki dla oferowanych przeze usług to:
      -precle - 2 zł za 1000 znaków ze spacjami
      - teksty zapleczowe 2,5 zł za 1000 znaków ze spacjami
      -teksty na blogi tematyczne - 4 zł za 1000 znaków ze spacjami
      -opisy przedmiotów i usług - 1 zł za 500 znaków ze spacjami
      -recenzje 5 zł za 1000 znaków ze spacjami
      -newsy 5 zł za 1000 znaków ze spacjami
      Nie wystawiam FV. Preferuje współpracę w oparciu o umowę o dzieło lub o umowę z przeniesiem praw autorskich.
      kontakt: ijedrzejczyk00@gmail.com