fast1

Google wyindeksowało kilka postów z recenzjami

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nie wiem czemu, ale google usuneło moje posty ze snippet rich z wyszukiwań. Nie wiem co się stało. Nie pamiętam kiedy ale później lub wcześniej zostałem usunięty z amazon affialtes. Co się stało chłopaki i dziewczyny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

amazon z google nie ma za wiele wspólnego...

rich snippet google teraz wyświetla według własnego upodobania i nie ma dokładnych reguł.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, ale czemu wyindeksowało posty ? Dodam, że jedną recenzje mam i jest ok na tej samej domenie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywaliłem wtyczkę ALL in SEO i strony na nowo się zaindeksowały. Znacie może jakąś bezpieczną wtyczkę  gdzie mogę automatycznie zrobić no follow tagi, kategorię i menu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popraw w plikach szablonu  <_<

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe)
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, audyty SEO, optymalizacja i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.

• Przez seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe)
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, audyty SEO, optymalizacja i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.

• Przez ojciec17
      Witam,
      Mam problem... mimo iż mam zaznaczoną opcję w ustawieniach produktów "włączy oceny przy opiniach" to niestety mam brak możliwości dodania komentarza i oceny przy nowych produktach, które opublikowałem na sklepie WooCoomerce. Ktoś coś wie na ten temat? Z góry dzięki za pomoc
    • Przez Paula7879
      Przyjmę zlecenia dotyczące pisania artykułów. Posiadam ponad wieloletnie doświadczenie. Moje teksty są unikalne, poprawnie stylistycznie, a przede wszystkim wysyłane zawsze na dany termin. Cena za 1000 znaków ze spacją- 5 zł. Kontakt: doswiadczonycopywriter@wp.pl
    • Przez PaniKara33
      Szanowni Państwo

Nazywam się Karolina Jarząbek, jestem copywritherem i blogerką, chętnie wykonam treści na Państwa potrzeby, zajmowałam się pisaniem różnych tekstów od prac licencjackich, poprzez prezentacje maturalne, teksty na strony internetowe, blogi, poradniki, artykuły tematyczne, recenzje, opisy produktów, po teksty do katalogów.
      Poza samym pisaniem miałam przyjemność prowadzenia profili w mediach społecznościowych (Fb, Twitter) oraz marketingu szeptanego.

Ze względu na to, że działam w blogosferze już kilka lat z chęcią zajmę się całościową obsługą waszego bloga, od stworzenia wartościowych treści, przez dobranie grafiki i ściąganie czytelników na stronę.

Każdego klienta traktuję indywidualnie i staram się dostosować cenę, tak, aby oby dwie strony były usatysfakcjonowane.

Gwarantuję unikalne treści, wysokiej jakości, terminowe wykonywanie zleceń i stały kontakt.

Zapraszam do współpracy:

karolina.copywrither@onet.eu
      szukajmniewemgle@vp.pl

791069802