Skocz do zawartości

Rozkręćmy Msn


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest moze pare wyjatkow ale google ma wciaz prawie dwukrotnie wieksze zasoby, wpisujac cyfre "1" wiemy ze stron, które ja zawieraja bedzie ogromna ilosc i o to tutaj chodzilo ale ja mysle ze dogonienie zasóbów googla przy takiej pracy robota msn to kwestia kilku... miesiecy? tygodni ?

moze teraz chwale msn pod wplywem impulsu ale naprawde - do szalu mnie doprowadzaja te zlosliwe filtry - dodasz sobie linka za duzo i pa pa - lecisz, ilez mozna :evil: przez to ustrojstwo ruch na mojej stronie spadl o polowe...

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie nie podoba msn, nie dosc ze na slowach kluczonych, na ktorych moja strona jest w google w pierwszej trojce, nie mozna mnie w msn odszukac praktycznie nigdzie, to jeszcze gdy wpisze prawie dokladnie nazwe mojego serwisu... na pierwszym jest inna strona, na ktorej znajduje sie link do mojej... a www zrobione moimi raczkami gdzies na szarym koncu... heh

Morrowind.pl - Polski serwis The Elder Scrolls V: Skyrim...

Posiadamy także informacje na temat Oblivion oraz Morrowind

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez filtry googla moja strona jest w 600 wynikow na moje slowo i 3 na allinanchor

Za to w msn 1-3 zalezy. Niedawno w statystykach zaskakujaca rzecz nastapila mialem najwiecej wejsc wlasnie z msn. I tendencja ta rosnie. Po prostu strona msn jest bardzo popularna w usa i wielu ludzi korszysta tam z wyszukiwarki podobnie jak w onecie mimo iz jest jaka jest.

Podoba mi sie ze msn generuje mi spory ruch.

To plus ruch z yahoo na razie wystarcza. Czekam na zdjecie filtrow (nie wiem za co) na google. Mysle ze trzeba mi jeszcze kilku miesiecy. Walczac o pozycje ze stronami istniejacymi w internecie od 5-6 lat trzeba uwazac chyba na wszystko.

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, jak wysokie miejsce zajął MSN-owy 'auto search' w pierwszym Megapanelu PBI.

To efekt działania nieświadomych internautów, którzy w pasku adresu wpisują po prostu wyszukiwane słowo, a IE przerzuca ich właśnie na sercz eMeSeNa.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja uważam, że na razie są trochę niedopracowani, zanlezienie się na 1 miejscu jest stosunkowo proste.

Dobrze zoptymalizowana strona ma dużo większe znaczenie niż w google.

MSN jest łatwiejsze do rozgryzienia, co będzie w przyszłości owocować mnóstwem spamu.

MSN Filtry ma narazie bardzo, bardzo niedopracowane.

Niektóre aliasy których kiedyś dodałem kilkaset hurtem, okupują 1 pozycje na rózne frazy. A jest to zupełnie nielogiczne, w google nie mają one żadnych absolutnie żadnych szans na zaistnienie i słusznie.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Moja stronka w google jest w pierwszej 10 wynikow, w msn nie ma jej nawet w pierwszej 10 stron, na haslo "wisla czernichow". Zeby bylo jeszcze smieszniej to na pierwszym miejscu jest jakis guestbook do ktorego sam dodalem link do mojego situ :unsure:. Za to msn ma u mnie ogromny plus za to ze "site:www.czernichow.info" w goglu zwraca tylko strone glowna, a w msnie jest caly serwis. Nawet MSNowi nie przeszkadza to ze sa SIDy, dynamic urle, a site map jest tylko dla googla.

Edytowane przez Dinthalion

Tutaj bedzie sygnaturka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona Pok-Kom 8 pozycja na fraze 'niszczenie dokumentów'-> https://search.msn.com/results.aspx?q=niszc...3%B3w&FORM=QBRE

ma inny tytuł niż ta sama strona na fraze 'archiwizacja dokumentów' (1 pozycja) -> https://search.msn.com/results.aspx?q=archi...3%B3w&FORM=QBRE

Strona ma cztery tygodnie.

Pozostałe strony dobrze podlinkowane zazwyczaj o 1 lub 2 wyżej niż w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Ja zwróciłem uwagę na coś innego. Cała sprawa dotyczy pozycjonowania na słowa, które po polsku i po angielsku są takie same (np. cd rom, dvd i inne). W msn personalizacja wyszukiwarki jest trudniejsza niż w google. W google użytkownik od razu ma wybór czy chce szukać w "całym internecie" czy tylko lokalnie w swoim kraju.

W msn taki wybór jest po wejściu w ustawienia, czyli tak jakby z opcji zaawansowanych. To pierwszy problem, z uwagi na to, że zmiana ustawień wyszukiwarki może być dla przeciętnego użytkownika trudna. Ergo: nie znajdzie nas, bo wyświetlą mu się strony z angielską treścią.

Drugi problem jest z nim związany. Jeśli wyszukiwarka msn jest zintegrowana z przeglądarką, to w przypadku słów, które po polsku i po angielsku są takie same (np. cd rom, dvd i wiele wiele innych:-), powstaje problem, bo default wyszukiwarki msn jest ustawiony na wyszukiwanie stron w języku polskim i angielskim.

Użytkownik polski otrzymuje więc szerszy wynik tj. strony pl i en i prawdopodonie nic nie znajdzie, bo nie będzie mu się już chciało albo nie będzie umiał zmienić "zaawansowanych" ustawień.

A więc rola wyszukiwarki msn może pozostać na takim samym poziomie.

Pozdrawiam,

Radek

Edytowane przez radadplo

Polecam nieruchomości Białystok

Nie tylko cv list motywacyjny na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie w temacie ... ale w futurystycznym filmie "Wyspa" jest scena w której bohaterowie wyszukują w czymś na kształt budki telefonicznej adresów mieszkańców i to urządzenie obsługuje MSN [jest ich logo] a nie googli ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja stronę zoptymalizowałem według porad, które znalazłem na tym forum.

czyli różny opis tytuł dobry content linki.

W google aktualnie jestem na 3 interesujące mnie frazy w 15 a w msn w pierwszej 3.

Uważam wiec, że najlepszym sposobem na zdobycie dobrego miejsca w msn jest... czytanie tego forum:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności