fast1

woocommerce problem z checkout i paypal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z woocommerce i check out, a mianowicie, kiedy wypełniam formularz to po odhaczeniu czy adres przesyłki znika mi placenie paypalem. O co chodzi co mam odhaczyć zaznaczyć. Dodam że mam jeszcze plugin PayPal for WooCommerce. ?

Ogólnie to w ogóle mi nie wchodzi paypal. Czy ktoś pomoże ?

Edytowane przez fast1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj wyłączyć opcję pokazywania innego adresu do przesyłki, w WooCommerce>Ustawienia>Wysyłka>Opcje wysyłki zaznacz Adres Wysyłki "Domyślnie adres wysyłki". Następnie w Woocommerce>Ustawienia>Zamówienie>Paypal wyłącz nadpisywanie adresu.

Miałem podobny problem, znikał mi Paypal przy jakiś nietypowych ustawieniach WooCommerce. Nie używam wtyczki Paypal for WooCommerce, więc tu nie mam jak sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez simpleideas
      Dzień dobry,

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej, zachęcamy do skorzystania z szerokiego wachlarzu profesjonalnych usług.

Migracje sklepów i oprogramowania między systemami oraz serwerami, migracja poczty, Optymalizacja pod Google Pagespeed Insights z gwarancją wyniku 85/100 (zwykle wyniki osiągają 95-100/100) dla dowolnego CMS, sklepu lub statycznej strony, Optymalizacje wydajnościowe serwisów internetowych oraz serwerów WWW - przyspiesz swój serwis internetowy, Optymalizacje SEO, Usuwanie wirusów ze stron internetowych, odwirusowywanie, Serwery SEO z dużą ilością adresów IP przygotowane "pod klucz", Modyfikacje serwisów i sklepów funkcjonujących na platformach Prestashop, Shoper, Wordpress (+WooCommerce) i innych, Instalacja pełnego środowiska pod hosting stron i poczty w oparciu o i-MSCP (lub dowolny inny panel - np. ispconfig, vesta itd). Instalacje wykonywane na i-MSCP uzupełniam na życzenie o wsparcie dla LetsEncrypt oraz możliwość zmiany wersji PHP, Instalacja rozwiązań pod storage - owncloud itd., wraz z doborem optymalnego cenowo serwera, Przygotowanie mailingów, kreacji mailingowych oraz całych rozwiązań do wysyłki profesjonalnych mailingów i newsletterów, Pełen nadzór oraz interwencje z gwarantowanym czasem reakcji w przypadku wystąpienia problemów z Twoim serwerem.  
      Jako, że jesteśmy pewni rozwiązań, które wdrażamy - do każdej usługi zapewniamy pełne bezpłatne wsparcie posprzedażowe przez określony czas. 

Podmiotem świadczącym powyższe usługi jest:
      simpleideas.pl Łukasz Nowak
      ul. Konstytucji 3go Maja 37/2, 42-450 Łazy
      tel: 327970707 / 733191111
      biuro@simpleideas.pl
      NIP 6492196784, REGON 243585475
    • Przez ojciec17
      Cześć.

Dawno nie używałem GTM. Może ktoś powiedziec, dlaczego nie działa panel debugger po włączeniu w tryb podglądu?
      Mam problem z ustawieniem kodu śledzenia dla połączeń telefonicznych.
      Tag opublikowany, ale Tag Assistant go nie pokazuje.

Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez ojciec17
      Od kilku dni zauważyłem, że roboty Google nie reagują na prośbę o indeksację nowych treści w sekcji Pobierz jako Google
      Czyżby Google coś szykowało, albo to tylko "chwilowa" awaria?
    • Przez Glaciu
      Cześć,
      planuje uruchomić sklep na WooCommerce, zasada jego działania jest taka, że dostaje feed produktowy z sieci afiliacyjnej i wrzucam do sklepu. Samych produktów będzie ok. 150 tysięcy, czy możecie polecić jakiś hosting, który to uciągnie? 

• Przez dtvarovski
      Chętnie podejmę się stałej współpracy przy zleceniach na tworzenie stron internetowych opartych na systemie Wordpress na podstawie gotowych szablonów i wtyczek z możliwością lekkiej modyfikacji.

Wykonam

- Sklepy internetowe
      - Strony internetowe
      - Blogi
      - Landing Page
      - Zaplecza SEO

Kontakt: 
      E-mail: daniel@twarowski.online
      Telefon: 720 790 736