Jump to content
Sign in to follow this  
fast1

woocommerce problem z checkout i paypal

Recommended Posts

Witam, mam problem z woocommerce i check out, a mianowicie, kiedy wypełniam formularz to po odhaczeniu czy adres przesyłki znika mi placenie paypalem. O co chodzi co mam odhaczyć zaznaczyć. Dodam że mam jeszcze plugin PayPal for WooCommerce. ?

Ogólnie to w ogóle mi nie wchodzi paypal. Czy ktoś pomoże ?

Edited by fast1

daj zlecenie ktoś zrobi

Spróbuj wyłączyć opcję pokazywania innego adresu do przesyłki, w WooCommerce>Ustawienia>Wysyłka>Opcje wysyłki zaznacz Adres Wysyłki "Domyślnie adres wysyłki". Następnie w Woocommerce>Ustawienia>Zamówienie>Paypal wyłącz nadpisywanie adresu.

Miałem podobny problem, znikał mi Paypal przy jakiś nietypowych ustawieniach WooCommerce. Nie używam wtyczki Paypal for WooCommerce, więc tu nie mam jak sprawdzić.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Ukasz
      Cześć,
      jestem Łukasz i prowadzę firmę zajmującą się głównie tworzeniem stron i sklepów internetowych. Jesteśmy specjalistami od Woocommerce i Wordpress. Projektujemy małe stronki "klikacze" na kilka zakładek na gotowych layoutach ale też większe sklepy operujące w czasie rzeczywistym 100-200 tys produktów z indywidualnym projektem graficznym, wdrożone na ACF Custom Fields, zintegrowane z subiekt GT.

Tutaj trafiłem z polecenia od znajomego. Szukam odpowiedzi na wiele pytań. Temat pierwszy - zamierzam się bardziej skupić na zagadnieniach pozycjonowania naszej strony - wesprzeć oddolnie działania wynajętego pozycjonera i wiedzieć dokładniej o czym mówi. Temat drugi - rozwijamy się więc pojawiają się bardziej wymagający Klienci którzy oczekują lepszej optymalizacji projektu, większej szybkości działania etc. Temat trzeci - dział potencjalnych zleceń oraz partnerów - trafiają do mnie Klienci nie tylko na Wp i Woo. Usłyszałem że właśnie na tym forum znajdę sporo linijek tekstu w każdym z tych tematów.

• By Lesiu
      Hej, mam problem natury technicznej i już mnie krew zalewa, bo nie mam pomysłu, a nie jestem specem w temacie.

Mam na serwerze MySQL 8, a konkretnie fork MySQL Percona 8.0.15. Tabele są InnoDB, co może być istotne.

Problem dotyczy puchnących (przestrzeń na dysku) tabel, a konkretnie tabeli wp_options. Sytuacja na wielu stronach WordPress.

Gdy wyeksportuję dane z tabeli wp_options i zaimportuję wraz z DROP TABLE to nagle z 500 MB robi się 1-2 MB. To samo, gdy w phpMyAdmin zaznaczę tabelę i wybiorę opcję optymalizuj, a następnie analizuj. Nagle z horrendalnych rozmiarów robi się normalna tabela, choć liczba rekordów pozostaje taka sama.

Gdzie szukać przyczyny? Czy to normalne, że tabele InnoDB rosną, ale nie zmniejszają się po usunięciu rekordów? Czy może to kwestia konfiguracji serwera MySQL? Konfig jest domyślny dla MySQL 8.
    • By Yakooby
      Cześć, otóż od jakiegoś czasu, a dokładnie od listopada, moje forum przestało być indeksowane. 
      Google Search Console wypluło mi tag noindex w kodzie strony. Problem w tym, że przeszukałem dziesiątki  z tym nie zindeksowanych stron i nie znalazłem nic. 
      Forum stoi na phpbb, jest na bieżąco aktualizowanie, zarówno oprogramowanie jak i wtyczki. 
      Strona to bif24.pl  
      Raport Google przykłądowego linku: https://imgur.com/a/7H2O2QT
    • By mufi3
      Witam.
      Proszę o pomoc w poniższej kwestii.
      Mam problem z formatowaniem zdjęć w swoim sklepie internetowym - jedne zdjęcia formatuje innych nie.
      Przykład: www.3dmodels24.com
      Próbowałem już różnych wtyczek typu: "Odnawianie miniaturek" czy "Force Regenerate Thumbnails"
      Niestety żadna nie działa.
      Co może być powodem?
      Jeżeli wejdę w Wygląd/ Personalizacja/ WooCommerce/ Obrazki produktu to na podglądzie wyświetla się wszystko prawidłowo; jednak nie przekłada się to na rzeczywistość.
      Ustawione jest przycinanie do formy kwadratu 1: 1
      Tutaj jakby ustawienia tej personalizacji były całkowicie nieaktywne; cokolwiek bym tam nie zmienił i opublikował, nie zmienia się w wyglądzie sklepu.
      Jaki inny plugin mógłby załatwić ten temat?
      Bardzo proszę o podpowiedź.

• By zuraw
      Witam.
      Kilka dni temu moja pozycja w google spadła o kilkadziesiąt pozycji, szukając przyczyny znalazłem coś takiego (zrzut ekranu): 
      https://www.dropbox.com/s/n85paiup6j0li8c/at1.JPG?dl=0

Strona ładuje sie normalnie ale booty google widza jakieś chińskie znaczki.
      Czy ktoś podpowie jak uporać się z takim problemem ? 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy