fast1

woocommerce problem z checkout i paypal

3 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam, mam problem z woocommerce i check out, a mianowicie, kiedy wypełniam formularz to po odhaczeniu czy adres przesyłki znika mi placenie paypalem. O co chodzi co mam odhaczyć zaznaczyć. Dodam że mam jeszcze plugin PayPal for WooCommerce. ?

Ogólnie to w ogóle mi nie wchodzi paypal. Czy ktoś pomoże ?

Edytowane przez fast1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

daj zlecenie ktoś zrobi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spróbuj wyłączyć opcję pokazywania innego adresu do przesyłki, w WooCommerce>Ustawienia>Wysyłka>Opcje wysyłki zaznacz Adres Wysyłki "Domyślnie adres wysyłki". Następnie w Woocommerce>Ustawienia>Zamówienie>Paypal wyłącz nadpisywanie adresu.

Miałem podobny problem, znikał mi Paypal przy jakiś nietypowych ustawieniach WooCommerce. Nie używam wtyczki Paypal for WooCommerce, więc tu nie mam jak sprawdzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Wojciech z OpinioLogia.pl
      Witam.

Mam problem z wtyczką Yoast SEO dla WordPress 4.7.3. Pojawił się on po aktualizacji wtyczki do wersji 4.5.

Najpierw problem polegał na tym, że po zainstalowaniu najnowszej wersji Yoast SEO  nie było paneli - górnego bocznego i do analizy czytelności. Zamiast tego drugiego był komunikat: "To jest analiza treści - zbiór wyników z przeprowadzonych testów zawartości podstrony. Dowiedz się więcej o Narzędziu do analizy treści".

Po upływie kilkunastu godzin pojawił się jeszcze poważniejszy problem. Gdy wtyczka Yoast SEO jest włączona, nie wyświetlają się kategorie i wpisy na moim portalu. Zamiast nich jest pusta strona.

Będę ogromnie wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam.
    • Przez jondeca
      Witam 
      Ostatnio musiałem postawić 2 sklepy firmowe, wybór padł pa woo commerce bo mimo tego że nie jest tak ładny i rozbudowany jak presta, da się postawić przyzwoita stronę za rozsądne pieniądze,
      Ale szybko o problemie:
      jako że dopiero poznaję WC a język angielski mam na średnim poziomie, odpaliłem Wp potem WC w języku polskim, w ustawieniach jako lokalizacje wybrałem Uk jako walutę funta i nie było z tym żadnego problemu.
      następnie zabrałem się za dodawanie produktów(oczywiście po angielsku), poustawiałem ceny itd i zbieram sie aby wsadzać stronę na serwer, ale myślę zmienię jezyk całej witryny na angielski(aby zobaczyć czy gdzieś mi się jakieś polskie opisy czy słowa nie wkradły. a tutaj problem) po kliknięciu w kategorię na menu nie pojawiają sie produkty z tej kategoria tylko napis:

jakieś pomysły

• Przez fenerox14
      Witam serdecznie,

Jestem w trakcie tworzenia swojego bloga. Tworzę go na Wordpressie,
      Wszystko ustawiłem odnośnie wyświetlenia nazwy w Google, lecz mam mały problem od paru tygodni opis strony się zmienił, ale nagłówek już nie. Czy gdzieś popełniłem błąd?

W załączeniu przesyłam obrazy

http://www.directupload.net/file/d/4429/x3o92dn2_png.htm
      http://www.directupload.net/file/d/4429/69g3yext_png.htm

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam,
      Bartek

• Przez reeikalk
      Cześć

Mam następujący problem z pixelem Facebooka. Chcę docierać do osób, które były na zdefiniowanej stronie internetowej. Dodałem do strony (poprzez GTM) pixel Facebooka - podstawowy.

Stworzyłem konwersję niestandardową i określiłem URL nazwastrony.pl/dziekujemy - dobre pytanie to czy wybierać kategorię Wyświetlenie zawartości czy Inne? 

Kampania. Wybrałem, aby była ona zoptymalizowana pod katem zdarzenia konwersji, czyli nazwastrony.pl/dziekujemy. Mam wiele konwersji, ale fikcyjnych, bo faktycznie nie dostaję wypełnionych formularzy... 

Pytanie, czy gdzieś popełniłem błąd - czegoś nie zrobiłem poprawnie itp.? 

Pozdrawiam 
    • Przez Misteriol
      Witam nie wiem czy to dobry dział ale mam pewien problem Usunałem konto na google tym samym usunałem konto na youtube i jest problem bo było połączone z adsense i teraz jak mam nowy email nowe konto youtube i google i mam podpięte zarabianie adsense to widzi jakieś inne konto choć takiego już nie ma i nie mogę zarabiąc a mam juz milion wejść :/ 
      Co mam zrobić ?