Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
fast1

woocommerce problem z checkout i paypal

3 posty w tym temacie

Napisano (edytowany)

Witam, mam problem z woocommerce i check out, a mianowicie, kiedy wypełniam formularz to po odhaczeniu czy adres przesyłki znika mi placenie paypalem. O co chodzi co mam odhaczyć zaznaczyć. Dodam że mam jeszcze plugin PayPal for WooCommerce. ?

Ogólnie to w ogóle mi nie wchodzi paypal. Czy ktoś pomoże ?

Edytowano przez fast1

daj zlecenie ktoś zrobi

Spróbuj wyłączyć opcję pokazywania innego adresu do przesyłki, w WooCommerce>Ustawienia>Wysyłka>Opcje wysyłki zaznacz Adres Wysyłki "Domyślnie adres wysyłki". Następnie w Woocommerce>Ustawienia>Zamówienie>Paypal wyłącz nadpisywanie adresu.

Miałem podobny problem, znikał mi Paypal przy jakiś nietypowych ustawieniach WooCommerce. Nie używam wtyczki Paypal for WooCommerce, więc tu nie mam jak sprawdzić.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez marcin09
      Witam mam pytanie jak usunąć negatywne propozycje fraz w google np jak wpisuje w google nazwe firmy przykładowo Tombud i wcisnę spacje to wyskakują podpowiedzi Tombud wypadek , Tombud śmierć, Tombud [ nierzetelni partnerzy ], jak można pozbyć się tych negatywnych fraz za nazwą firmy ? Bo  nie wiem jak sobie z tym poradzić a to strasznie wygląda jak ktoś by czegoś szukał to pewnie nie skorzysta z oferty gdy zobaczy takie podpowiedzi od google. 
    • Przez pyzdera
      Promocja trwa do końca weekendu. Z tego co widzę można dostać za darmo szablon wart 29$. Nie wiem co to kosztuje i jak to działa - nie próbowałem, nie potrzebuję.
      https://www.codester.com/items/2797/shu-woocommerce-wordpress-theme
    • Przez D3eX
      Witam. Od jakiegoś czasu nie mogę się uporać z problem występującym na  dedyku. Za każdym razem gdy tworzony jest system pode mnie win, wszystko działa do pierwszych dwóch dni. 
      Później nie mogę się połączyć przez pulpit zdalny, ponieważ po wpisaniu hasła i loginu, dostaję obraz win "zapraszamy" który ładuję się bez końca. Dopiero ponowne uruchomienie maszyny z panelu daje możliwość zalogowania się, ale minie trochę czasu, wyłącze pulpit zdalny, bede chciał się zalogować na nowo i znowu to samo. Support jest zdania ze musi przechodzić ode mnie jakiś wirus/trojan. Posiadam Mac Os, przeskanowałem system avastem i malwarebytes, nic nie wykrywa. Na serwerze też jest zainstalowany malaware bytes w opcji pro,  po instalacji nic nie wykrył. Ale teraz po dwóch dniach juz nie mogę wykonać skanu i aktualizacji systemu windows, zawiesza sie na pobieraniu aktualizacji. 
      Miał ktoś podobny problem ? 
    • Przez Zawik
      Witam,
      Jestem nowy na forum.
      Poszukuję mentora, który objaśni mi krok po kroku co mam zrobić, aby moja strona była wysoko w pozycji Google.
      Próbowałem ją wypozycjonować 2 miesiące temu, lecz po pierwszym dniu się zniechęciłem. Dlatego też postanowiłem, że poszukam mentora który mi powie co i jak robić.
      Szybko się oswajam z tematem, z komputerami czy z cms'ami raczej problemów nie mam, ale seo to moja pięta Achillesa. Jeżeli chciałbyś mi pomóc to pisz do mnie na GG: 54452889, lub PW.
      Dziękuję Wszystkim za pomoc.
      Pozdrawiam.
    • Przez Boltron
      Cześć wszystkim ponownie, jako kompletny laik nadal mam mizerne pojęcie o SEO czy produktach Google.

Czym jest Tag Assistans, czy to jest potrzebne?
      W Google Analycits mi tam zalicza wyświetlenia czy je zbiera, jednak w prawym górnym roku pokazuje mi, że Usługa XXX domeny mojej nie rejestruje działań. O jakie działania chodzi? O co chodzi z tym otagowaniem domeny? W załączniku screen.

Dobrze jakby ktoś wytłumaczył to dla chłopa oderwanego od pługa ;).
      Pozdrawiam