Skocz do zawartości

Linkowanie z zaplecza w starym czy nowym wpisie ?


Majestiq

Rekomendowane odpowiedzi

1. W jaki sposób linkować stronę docelową z danego serwisu zapleczowego ?

Lepiej dodać wpis, czekać aż się zaindeksuje i wtedy wrzucić tam linka, czy dodawać linka od razu do nowego posta (blog) ?

 

Z jednej strony bardziej naturalnie wygląda druga opcja, jednak wpis zaindeksowany ma już swoją 'moc' aczkolwiek dodawanie tam linka 'później' może wyglądać

jednak trochę nienaturalnie.

 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

 

2. Załóżmy, że dodaję jeden tematyczny wpis na blogu raz w tygodniu, bez sensu raczej byłoby linkowanie z każdego posta do strony docelowej.

Jak to zrobić optymalnie ? Dodawać np 2-3 posty bez linka potem link do podstrony, znowu jakieś posty bez linków, ewentualnie do serwisów z dużym TR i potem znowu jakiś inny

link do podstrony/strony głównej serwisu pozycjonowanego itd. ?

 

Co radzicie ? Jak często i Ile takich linków z jednego serwisu można dodać ? Robić to w nieskończoność, czy po publikacji np 20 postów a w nich 4 linków, skupić się na nowym

zapleczu (blogu) a danego już nie aktualizować, bo nie ma sensu zdobywać w nieskończoność linki z tej samej strony ?

 

Będę bardzo wdzięczny za wszystkie opinie.

 

 

Konwerter umożliwiający pobieranie mp3 z youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linków z danej strony można zdobywać w nieskończoność, ale kolejne linki maja coraz mniejszą "moc", która dąży do 0.

Jak na mój gust to szkoda czasu na zabawę z odroczonym dodawaniem linka, zyski z tej operacji są znikome o ile są, a czasu szkoda.

Naturalniej wygląda, jak link jest co któryś artykuł, aby nie wyglądało to jak precel.

 

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że nie ma co zawracać sobie głowy aż taką strategią linkowania.

Ja za to zastanawiam się jak teraz warto budować same backlinki. Kiedyś waliło się prosto z mostu "kredyt bez bik" dzisiaj już nie jest to dobra strategia. I właśnie pytanie czy lepiej dodawać backlinki bez anchora, czy może ustawiać długie frazy po 5-10 słów, lub całe zdanie?

 

Dla przykładu na frazy które kiedyś pozycjonowałem anchorem mam spadki, za to kompletnie nie wrzucane frazy do anchorów mam w TOP 1

wycieczki po górskich szlakach grcsystem.pl

imitacja kamienia i skał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tutaj warto zachować rozsądek i nie przesadzać, co oznacza 'przesada' to też bardzo płynna granica, dla jednej domeny będą topy, a dla drugiej filtr :) 

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anchory EM dalej dają "największego kopa" tylko trzeba to robić w odpowiednich proporcjach

 

co do tematu

1. Od razu dać linka

2. Najlepiej robić to "chaotycznie" aby zachować "naturalność"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności