Skocz do zawartości

Czy to wszystko ma duże znaczenie ?


Matif

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zacznę od tego, że postanowiłem stworzyć forum związane z grą MMO.

 

Postawiłem na darmowym skrypcie mybb. Zainstalowałem plugin seo, zainstalowałem skórkę dostosowaną do wszystkich urządzeń. (smartphone, tablet, komputer) i wykupiłem na miesiąc pozycjonowanie w seopilot.

 

I... Tyle, praktycznie zero treści, dosłownie 5 tematów.

 

Po paru dniach na seopilocie fraza pozycjonowana skoczyła na 15 miejsce. A po 20 dniach spadła na 100+ 

Po miesiącu zrezygnowałem z seopilota, bo stwierdziłem, że to bez sensu, ponieważ co miesiąc będę musiał płacić za linki a jak nie to "żegnaj pozycjo"

 

Po tygodniu od zatrzymania seopilota, pozycja wskoczyła mi na 15 miejsce, i teraz tak skacze codziennie od 10 do 20 miejsca...

 

Teraz zastanawiam się nad kilkoma rzeczami, Po 1
1. Czy to że mam stronę przystosowaną do urządzeń mobilnych, sprzyja lepszej pozycji google ? (Skórka ani trochę nie ma związku z grą, a to źle, i chciałbym zainstalować coś ładniejszego...)

2. Czy jeśli strona mobilna ma znaczenie, to czy istnieje jakiś inny sposób na daniu informacji dla google że strona jest przystosowana dla mobilnych urządzeń? Np. jakiś taptalk czy coś?

3. Rozglądałem się nad pozycjonowaniem "na stałe" czyli coś, co jak kupię raz, to będzie dawało mocy stronie już "wiecznie" 

I na pewnej stronie którą znalazłem przez reklamę tutaj, są takie o to pakiety

 

Katalogowanie stron

-Pakiet Medyczny
-Pakiet Firmowy
-Pakiety TrustRank (dodanie Państwa strony do 50 najmocniejszych i najpopularniejszych katalogów płatnych w Polsce - 370zł)
-Pakiet Turystyczny
-Pakiet Sklepowy
-Pakiet Dom i Budownictwo
Linki z forów internetowych
Linki z ogłoszeń
Linki z profili

 

Czy opłaca się wziąć np. Pakiety TrustRank ? Czy katalogowanie już nie ma większego znaczenia dla google ?

Przykładowo jakbym był w stanie zainwestować póki co max 350zł na pozycjonowanie, to co najlepiej by mi się opłacało ?

 

Jeśli chodzi o efekt, to chciałbym około lutego, aby strona już była w top10, a fraza nie jest jakaś trudna. 

 

4. Co polecacie z darmowych skryptów forów, z dobrym seo ?

Forum King of Avalon - kingofavalon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skórka ani trochę nie ma związku z grą

 

No to już wiesz dlaczego jesteś w ()()!

 


pozycjonowaniem "na stałe" czyli coś, co jak kupię raz, to będzie dawało mocy stronie już "wiecznie"

max 350zł na pozycjonowanie

 

Kurde... albo ja mam jakiś dziwny tok rozumowania, albo debil jestem, ale kupując samochód nie liczę na to, że on raz na zawsze będzie nowy, nie będzie się psuł, nie będzie trzeba go tankować i zmieniać oleju...  dlatego zmianiam go co 3 lata, ale do uja nikt nie chce mi dać nowego w zamian za starego! Zawsze uje chcą kasy, może trzeba lepiej poszukać? @Matif, możoesz mi znaleźć takiego dealera który co rok będzie mi dawał nowe auto i będzie go cały czas tankował żebym nie musiał co chwile go tankować jak wyjeżdżę paliwo? Bo przyznam, że jest to dość denerwujące, tym bardziej, że na baku robię jakieś 400 km i susza...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jak dam w cudzysłów, to zrozumiecie, ale dobra. Wytłumaczę to Twoim przykładem.

 

"Chcę kupić samochód, a nie wynająć na miesiąc."

 

Przykład: Dodajesz stronę do katalogu, i masz go "na zawsze" - czyli dotąd, aż katalog nie upadnie. 

A nie chce kupować linka na miesiąc, i gdy nie opłacę go, to automatycznie zostaje usunięty.

 

 

 

Forum King of Avalon - kingofavalon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na baku robię jakieś 400 km i susza

 

zmień ursusa c360 na jakiegoś zetora 7211 albo coś troszkę młodszego - będzie ekonomiczniejsze

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy to że mam stronę przystosowaną do urządzeń mobilnych, sprzyja lepszej pozycji google ? (Skórka ani trochę nie ma związku z grą, a to źle, i chciałbym zainstalować coś ładniejszego...)


 


ma znaczenie ale skórek responsywnych jest dużo, i dodatkowo zawsze można zamowić coś specjalnie dla siebie nowego.


 


2. Czy jeśli strona mobilna ma znaczenie, to czy istnieje jakiś inny sposób na daniu informacji dla google że strona jest przystosowana dla mobilnych urządzeń? Np. jakiś taptalk czy coś?


 


mobilna ma znaczenie, jeszcze trochę i większosć ruchu będzie na mobilu. tapatalk to dodatek


 


3. Rozglądałem się nad pozycjonowaniem "na stałe" czyli coś, co jak kupię raz, to będzie dawało mocy stronie już "wiecznie" 


I na pewnej stronie którą znalazłem przez reklamę tutaj, są takie o to pakiety


 


jak chcesz to możesz ale to jest jak już tylko mały fragment  pozycjonowania


dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zmień

 

Ale ja nie jestem autorem tego wątku... zdawałem sobie sprawę z tego ile ursus pali. Autor niestety nie zdaje sobie sprawy z tego, że żeby być w topach to nie wystarczy blast na darmowe seoki (to minęło już parę lat temu a w seo to cała epoka).

 

Więc odpowiadając konkretnie na pytanie


czyli coś, co jak kupię raz, to będzie dawało mocy stronie już "wiecznie"

Nie ma takiej opcji (chociaż w epoce seoków i wp-katów też chyba nie było)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności