Jump to content

Matif

Forumowicze
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,941 profile views
 1. chyba znalazłem. portMMO
 2. Kilka lat temu trafiłem na jakąś sieć która oferowała reklamy typowo MMO. I płaciła np. za osiągnięcie jakiegoś poziomu w grze spore pieniądze Ale nigdzie już tego nie mogę znaleć: /
 3. Posiadam forum gry online, aktualnie mam reklamy google. Praktycznie codziennie odnotowuję jakieś kliknięcia, ale niestety nie są to wiele płatne kliknięcia. Moglibyście polecić mi coś lepszego pod taką tematykę?
 4. Czytałem wiele opinii, że katalogi już nie są nic warte. Ale u firm pozycjonujących dalej widnieją w ofercie. Jak to jest? Katalogowanie tylko do zaplecza, czy można też dodawać główne strony ? Katalogi mogą zaszkodzić? Czy ewentualnie po prostu nie pomogą ?
 5. Myślałem, że jak dam w cudzysłów, to zrozumiecie, ale dobra. Wytłumaczę to Twoim przykładem. "Chcę kupić samochód, a nie wynająć na miesiąc." Przykład: Dodajesz stronę do katalogu, i masz go "na zawsze" - czyli dotąd, aż katalog nie upadnie. A nie chce kupować linka na miesiąc, i gdy nie opłacę go, to automatycznie zostaje usunięty.
 6. Cześć. Zacznę od tego, że postanowiłem stworzyć forum związane z grą MMO. Postawiłem na darmowym skrypcie mybb. Zainstalowałem plugin seo, zainstalowałem skórkę dostosowaną do wszystkich urządzeń. (smartphone, tablet, komputer) i wykupiłem na miesiąc pozycjonowanie w seopilot. I... Tyle, praktycznie zero treści, dosłownie 5 tematów. Po paru dniach na seopilocie fraza pozycjonowana skoczyła na 15 miejsce. A po 20 dniach spadła na 100+ Po miesiącu zrezygnowałem z seopilota, bo stwierdziłem, że to bez sensu, ponieważ co miesiąc będę musiał płacić za linki a jak nie to "żegnaj pozyc
 7. Jesteś pewien, że to co stawisz żywię pracownicy przeglądają i reagują na Twoją "wartościową" treść? Jak by każdemu blogowi, czy stronie pod chwilówki co zarabia 50 zł miał by przyglądać się pracownik działu AntySpam, oni zbankrutowali by na zusach. Piszą Wam roboty i gadacie z robotami, przykłady linków też wysyłają roboty co zresztą sami Googlarzy przyznali kiedy mieli bag i w emaliach wysyłane byli 'puste" linki. Czyli uważasz, że jest się w stanie wyjść z tego "filtra" przerabiając odpowiednio artykuły ?
 8. Starałem się tworzyć unikatowe opisy. No ale 3 linijki tekstu i 100 linków to jednak spam. Nie wiem czy mam w ogóle coś próbować z tą stroną. :x
 9. Wszystkie pozycje w google raptownie mi spadły i dostałem taką wiadomość: Czy to filtr? Czy dodanie dłuższych opisów zda egzamin? Albo, jeśli w ogóle nie wyślę zgłoszenia, to moje pozycje może wrócą po jakimś czasie znów na góre?
 10. przed chwilą praktycznie wszystkie moje frazy spadły z miejsc 4-30 na +100 Nie wiem czy to wina algorytmu, ale obawiam się tego.
 11. Witam. Zamierzam kupić taki pakiet: http://seo-www.istore.pl/pl/3000-linkow-z-presell-pages.html Rozumiem, że jest to 1000 wpisów, po 3 linki w każdym. Ale jak wyglądają takie "presell pages" ? Czy to jest jakiś konkretny skrypt strony? Czy mogę spodziewać się, że dodadzą mi 1000 wpisów, na 1000cu domen? Mógłby mi ktoś podać tu przykład, jak wyglądają takie wpisy? (jakiś link)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy